Anita Werner o relacji z Martyną Wojciechowską
ONS
Newsy

Dziennikarz do Werner: Martyna Wojciechowska jest twoim facetem?

Anita pierwszy raz o relacji z Martyną

Anita Werner to jedna z bardziej tajemniczych polskich gwiazd. Chłodna, profesjonalna i skupiona na pracy nigdy nie dała kolorowym magazynom okazji do podglądania jej życia prywatnego. Z tym większym zainteresowaniem na salonach plotkowano o jej rzekomym związku z Martyną Wojciechowską. Żadna z pań nigdy nie komentowała tych "rewelacji". Aż do teraz. W końcu Werner postanowiła spróbować odpowiedzieć na trudne pytania w rozmowie z z magazynem "MaleMEN".

Dziennikarz zapytał szczerze, czy "Martyna Wojciechowska jest twoim facetem?".

- O! To mój ulubiony wątek. Bardzo zabawne to jest. Niektórzy traktowali to całkiem poważnie.


Przy okazji Anita wspomniała swoją pierwszą i największą miłość:

- Miałam 16 lat. Poznaliśmy się na nartach. Fantastycznie jeździł. Byłam młodsza osiem lat. To była przepaść. Przez chwilę mi się wydawało, że on też się zakochał, ale... wybrał inną.

Ciekawe którą....

Zobacz: Czy Wojciechowska jest lesbijką?Martyna Wojciechowska w czerni:

Newsy
Koniec pecha w życiu Anity Werner. Gwiazda znalazła miłość
Dziennikarka na randce z tajemniczym brunetem

Anita Werner jest jedną z najbardziej lubianych dziennikarek newsowych. Niestety pomimo olbrzymich sukcesów w życiu zawodowym, przez ostatnie lata nie układało jej się w sferze prywatnej. Prezenterka "Faktów" przeżyła śmierć matki, ojca oraz bliskiego przyjaciela Kacpra Godyckiego-Ćwirko . W mediach pojawiały się również liczne plotki na temat bliskich relacji telewizyjnej gwiazdy z Martyną Wojciechowską . Zobacz: Martyna Wojciechowska jest twoim facetem? Dziś "Fakt" ogłosił, że dziennikarka pożegnała wszystkie smutki. Paparazzi przyłapali bowiem Werner na randce z przystojnym brunetem. Para spacerując cały czas trzymała się za ręce, a na twarzy Anity gościł pogodny uśmiech. Czyżby dziennikarka znalazła w końcu szczęście? (fot. Fakt.pl, 3 grudnia 2013) Tak mieszka Martyna Wojciechowska z córeczką:

Martyna Wojciechowska lesbijką?
ONS
Newsy
Wojciechowska: Chciałabym być lesbijką
"Facet nie jest mi do szczęścia potrzebny"

Od lat towarzyszącym Martynie Wojciechowskiej tematem jest jej orientacja seksualna. Wielokrotnie dziennikarka była posądzana o lesbijskie związki, a nawet przypisywano jej zażyłą relację z Anitą Werner . Samej Martynie nie przeszkadzają takie spekulacje i nie ukrywa, że bycie w związku z kobietą ułatwiłoby jej funkcjonowanie na wielu płaszczyznach, o czym opowiedziała we "Wprost". Zobacz: Dziennikarz do Werner: Martyna jest twoim facetem? - Samo to, że jestem singielką i dobrze się z tym czuję jest dla wielu mocno podejrzane. Skoro jestem szczęśliwa bez partnera, to znaczy, że trzeba mnie prześwietlić, bo pewnie jestem lesbijką. Bawi mnie to. Z drugiej strony, kiedy porównuję facetów i kobiety, czasem żartuję, że chciałabym mieć homoseksualną orientację. Miałabym wtedy do wyboru mnóstwo potencjalnych, fajnych partnerek. Dlaczego więc Wojciechowska nie chce być w związku z mężczyzną? - Facet nie jest mi do szczęścia potrzebny, choć nie jestem singielką ortodoksyjną. Nie twierdzę, że się nigdy z nikim nie zwiążę. Ale dzięki temu, że robię to, co kocham, nie mam poczucia pustki. Martyna przy okazji żałuje, że na początku kariery wpuściła do swojego życia kolorowe magazyny i serwisy plotkarskie: - Funkcjonowanie w plotkarskiej prasie nie jest moim pomysłem na życie. Może kiedyś gdy byłam młoda i niedoświadczona, zdarzało mi się otworzyć drzwi do prywatności zbyt szeroko. Jednak szybko się zorientowałam, że ten kij ma dwa końce. Dziś publicznie dzielę się swoimi poglądami, a nie życiem. Może jednak doczekamy momentu kiedy Martyna podzieli się jednak tym, co leży na jej sercu? Zobacz: "Dziewczyny są fajniejsze" Martyna Wojciechowska i żona Żebrowskiego w klasycznej czerni:

Martyna Wojciechowska o kobietach
ONS
Newsy
Wojciechowska ma słabość do kobiet: Dziewczyny są fajniejsze
Dziennikarka woli kobiety niż mężczyzn

Martyna Wojciechowska to zdecydowanie przykład kobiety sukcesu. Samodzielna, odważna i bezkompromisowa - zdobywała największe szczyty, podróżuje po świecie i wychowuje córkę. Podkreśla, że świetnie sobie radzi bez mężczyzny u boku. Przypomnijmy: Wojciechowska: Nie mogłabym usługiwać mężczyźnie W najnowszym wywiadzie Martyna podkreśla po raz kolejny, że nie dogaduje się już tak dobrze z mężczyznami. W rozmowie z tygodnikiem "Gwiazdy" wyznaje, że tęskni za facetami sprzed lat, którzy w jej mniemaniu byli bardziej męscy i kulturalni. Dodaje też, że wielu mężczyzn próbuje dyskredytować jej osiągnięcia i sukcesy. Obserwując to co się dzieje, odkąd jestem dorosłą kobietą, powiedzmy na przestrzeni 15, 20 lat dochodzę do wniosku, że kiedyś mężczyźni byli bardziej męscy. Teraz są bardziej metroseksualni i zdecydowanie mi to przeszkadza. W moich sukcesach mężczyźni dopatrują się drugiego dna. Że ktoś mi wszystko umożliwił, załatwił, wniósł mnie, zorganizował, wachlował po drodze. Myślą tak po, aby się poczuć trochę lepiej - stwierdziła. Na szczęście Wojciechowska świetnie odnajduje się w otoczeniu kobiet. W swojej pracy zawodowej ma obecnie styczność najczęściej tylko z kobietami, co bardzo sobie chwali. W pracy zawodowej jestem teraz otoczona kobietami i chwalę to sobie.  W ogóle dziewczyny są coraz fajniejsze, a mężczyźni coraz mniej fajni. Są zdecydowane, silne, mądre - wylicza. Martyna od wielu lat podkreśla, że lepiej czuje się w towarzystwie kobiet. Nie ma w końcu nic lepszego jak "babska" solidarność. Podzielacie jej zachwyty? Zobacz: Dziennikarz do Werner: Martyna Wojciechowska jest twoim facetem? Martyna Wojciechowska na planie programu:

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner