uśmiechnięta marta żmuda-trzebiatowska w lokoach
Instagram

Marta Żmuda-Trzebiatowska zmieniła fryzurę. Fanka: "Chcę taką grzywkę!" "The 60's bangs" to najmocniejszy trend wiosny 2021

uśmiechnięta marta żmuda-trzebiatowska w lokoach
Instagram

Marta Żmuda-Trzebiatowska zdecydowała się na kolejną metamorfozę. Niedawno aktorka rozjaśniła włosy, a teraz opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie wprost z salonu fryzjerskiego i zaprezentowała się w nowej odsłonie z grzywką w roli głównej. Taka grzywka czyli "The 60's bangs" to największy trend wiosny 2021 - Marta doskonale wie, co będzie modne! Sama aktorka chyba nie spodziewała się tylu komplementów...

Piękne włosy uzyskasz dzięki profesjonalnym kosmetykom. Łap do Notino kod rabatowy - zadbaj o swoje włosy i portfel.

"The 60's bangs" czyli najmocniejszy trend 2021

Jak wygląda "The 60's bangs"? To prosta, nieco zmierzwiona grzywka, połączona z delikatnie wycieniowanymi warstwami włosów opadającymi na twarz. Ta fryzura jest piękną ramą dla twoich oczu i zdecydowanie przyciąga wzrok właśnie w ich stronę! "The 60's bangs" to nowa odsłona hitowe "curtain bangs", czyli "grzywki-zasłonki". Taka urocza i dziewczęca grzywka dodatkowo odejmie ci lat - tak też się stało w przypadku Marty Żmudy-Trzebiatowskiej.

Marta Żmuda-Trzebiatowska zdecydowała się na grzywkę!

Marta Żmuda-Trzebiatowska od czasu do czasu eksperymentuje z fryzurami, ale zazwyczaj zmiany wiążą się z nowym kolorem włosów i nie są aż tak spektakularne. Tym razem jednak było inaczej i aktorka zdecydowała się na dużą zmianę, którą pochwaliła się w mediach społecznościowych. Tuż po wizycie u znajomego fryzjera Marta Żmuda-Trzebiatowska pokazała nowe zdjęcie w pięknym brązie i z modną grzywką w roli głównej.

Spotkania i zmiany to to co lubię w moim zawodzie najbardziej. ❤️ - napisała Marta Żmuda-Trzebiatowska.

Nowa fryzura gwiazdy serialu "Na dobre i na złe" zachwyciła jej fanki, które są pod wrażeniem zmiany i podkreślają, że z grzywką wygląda młodziej, a nowy kolor idealnie pasuje do koloru jej oczu.

Ja chce taka grzywkę 🙈😍

Grzywka team! 😍

Ale ślicznie naprawdę ci pasuje Marto❤️

Ale uroczo z grzywką ! 😍

Tylko spójrzcie na nowy look Marty Żmudy-Trzebiatowskiej!

Zobacz także: Fryzury z grzywką to hit sezonu! Zainspiruj się lookami gwiazd: Lewandowskiej, Dody, Wieniawy i nie tylko!

Do tej pory aktorka nosiła wycieniowane włosy bez grzywki.

marta żmuda-trzebiatowska z książką w ręku
Instagram

Niedawno też zdecydowała się rozjaśnić nieco włosy. 

Marta Żmuda Trzebiatowska w rozpuszczonych włosach
Instagram

 

 

Więcej na temat Marta Żmuda-Trzebiatowska
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43