Marta Manowska smutna
instagram

Marta Manowska jest zakochana? Prowadząca "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości" należy do grona gwiazd, które bardzo chronią swoje życie prywatne i nie mówią publicznie o swoich uczuciach. Jakiś czas temu pojawiły się plotki, że Marta Manowska spotyka się z jednym z uczestników "Rolnik szuka żony", ale gwiazda TVP szybko je zdementowała. Również ostatnio, w programie "Sanatorium miłości" przyznała, że wciąż szuka wymarzonego partnera. Teraz jednak okazuje się, że serce Marty Manowskiej jest już zajęte! 

Marta Manowska znalazła wielką miłość?

Marta Manowska w rozmowie z portalem pomponik.pl skomentowała swoją wypowiedź w programie "Sanatorium miłości", w którym zdradziła, że szuka "normalnego mężczyzny".

Co znaczy ten normalny facet? Ja myślę, że to jest połączenie dobra, połączenie jakiegoś wsparcia, bezpieczeństwa, które daje ten mężczyzna- przyznała gwiazda TVP. 

Reporter portalu zapytał Martę wprost, czy udało się jej już znaleźć wymarzonego partnera. Jak odpowiedziała prowadząca "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości"?

Ja swoje życie prywatne trochę ukrywam. Natomiast, okazało się, że są na ziemi normalni mężczyźni... tak ci mogę powiedzieć. Trochę zawile może, ale chyba proste jest do odczytania- zdradziła w rozmowie z portalem pomponik.pl. 

Wygląda więc na to, że Marta Manowska odnalazła szczęście u boku wymarzonego partnera. Miejmy nadzieję, że wkrótce zobaczymy w sieci ich pierwsze wspólne zdjecie!

Zobacz także: Marta Manowska nie potrafiła ukryć łez wspominając Cezarego z "Sanatorium miłości"!

Marta Manowska jest zakochana.

Marta Manowska
Instagram

Gwiazda TVP zdradziła, że jej serce jest już zajęte.

Marta Manowska
East News

Więcej na temat Marta Manowska