Marta Manowska pokazała swoją mamę Marta Manowska opowiedziała o programie "Senatorium miłości" Marta Manowska Marta Manowska odejdzie z Rolnika?
Marta Manowska pokazała swoją mamę
Facebook
Marta jest zakochana!
1/4
Marta Manowska pokazała swoją mamę
Facebook

 

Marta Manowska to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych gwiazd TVP. Polacy pokochali prowadzącą programów: "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości". Marta Manowska pomaga uczestnikom show odnaleźć drugą połówkę i prawdziwą miłość, ale sama nie chcę zdradzać, jak wygląda jej życie uczuciowe. Jakiś czas temu media plotkowały, że gwiazda TVP spotyka się z uczestnikiem trzeciej edycji programu "Rolnik szuka żony", Łukaszem Siebersem. 

Kiedy zobaczyłam tego newsa, potraktowałam go w kategorii żartu. Ktoś coś po prostu palnął. Ale nie jest to nic obraźliwego, nic co szkaluje mnie, moją rodzinę. Mogę się tylko uśmiechnąć, bo przecież nie będę pisać sprostowań - skomentowała wówczas Marta Manowska.

Do tej pory gwiazda TVP dementowała doniesienia o swoich rzekomych związkach, ale ostatnio Marta Manowska zdecydowała się na szczere wyznanie i przyznała, że jest zakochana! Prowadząca "Rolnika" nie zdradziła jednak, kim jest jej partner... Czy teraz, w rozmowie z magazynem "Show", zdradziła coś więcej? Szczegóły na następnej stronie. 

Zobacz także: Marta Manowska schudła dzięki bardzo prostemu sposobowi…

2/4
Marta Manowska opowiedziała o programie "Senatorium miłości"
ONS

Marta Manowska w rozmowie z magazynem "Show" nie ukrywa, że jest bardzo szczęśliwa i teraz marzy o założeniu rodziny! 

Moim wielkim marzeniem jest założenie rodziny i urodzenie dzieci - przyznała gwiazda. 

A z kim chce stworzyć wymarzoną rodzinę? Gwiazda TVP zdradziła, kim jest jej partner? Szczegóły na następnej stronie. 

Zobacz także: Prowadząca Rolnik szuka żonywzięła cichy ślub? Zdradził ją jeden szczegół!

3/4
Marta Manowska
Instagram

Gwiazda TVP nie chce zdradzać, kim jest jej partner, ale w rozmowie z magazynem zapewniła, że nie jest to jeden z uczestników programu "Rolnik szuka żony"!

Nigdy nie komentuję takich rewelacji, bo po pierwsze mi się nie chce, a po drugie nie ma to najmniejszego sensu. Potem wszyscy jeszcze bardziej się tym nakręcają, a ja staram się żyć trochę obok tej całej show-biznesowej machiny, spokojnie i w swoim tempie na swoich warunkach - przyznała w wywiadzie dla "Show".

Zobacz także: Marta Manowska szczerze o ukochanym: „Myślę, że to ten jedyny”

 

4/4
Marta Manowska odejdzie z Rolnika?

Myślicie, że Marta Manowska kiedyś zdradzi, kto skradł jej serce? Czy prowadząca "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości" pochwali się wspólnym zdjęciem ze swoim partnerem? 

 

Zobacz także: Marta Manowska w rudychwłosach?! Tak! I to do pasa...