East News

Marta Manowska podbiła serca widzów dzięki "Rolnik szuka żony". Show prowadziła od samego początku, ale teraz na szczęście nie trzeba czekać na kolejną edycję, by zobaczyć Martę na ekranie, bo teraz jest prowadzącą nowego programu - "Sanatorium miłości". To właśnie w nim w 7. odcinku pierwszy raz tak dużo powiedziała o mężczyznach. Jakiego partnera szuka?

Marta Manowska zdradziła, jakiego partnera szuka

Marta Manowska rozmawia ze wszystkimi uczestnikami "Sanatorium miłości". Pyta ich o szczegóły z życia, a także o związki. Gdy w 7. odcinku rozmawiała z Niną, spytała ją, czego ma jej teraz życzyć. Nina odpowiedziała, że chciałaby znaleźć normalnego mężczyznę. Wtedy Marta Manowska zaskoczyła wyznaniem! 

Wiesz, że obie szukamy tego samego?  - powiedziała Marta Manowska.

Chyba nikt się nie spodziewał, że prowadząca show będzie tak szczera! Do tej pory Marta Manowska ukrywała szczegóły swojego życia prywatnego. W pewnym momencie podejrzewano ją, że spotyka się z jednym z uczestników "Rolnik szuka żony", ale prowadząca show zaprzeczyła plotkom. Teraz jednak wygląda na to, że Marta Manowska wciąż czeka na "tego jedynego". 

 

Marta Manowska szuka "normalnego partnera"

East News

Marta Manowska na razie nie znalazła "drugiej połówki" 

Marta Manowska uśmiechnięta
Instagram

Zobacz także: Czy Grzegorz z "Rolnik szuka żony" powinien wybrać Martynę? Co sądzi o tym Manowska?