Marta Manowska

Marta Manowska nie potrafiła ukryć łez wspominając Cezarego z "Sanatorium miłości"!

Marta Manowska

Wiadomość o śmierci Cezarego Mocka z "Sanatorium miłości" wstrząsnęła uczestnikami i fanami programu TVP. Smutną informację za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazali producenci programu. Wiadomo już, że kilka ostatnich dni Cezary spędził w szpitalu - według doniesień "Super Expressu" mężczyzna trafił tam  z objawami obustronnego zapalenia płuc. Niestety, jego życia nie udało się uratować. Cezary Mocek zmarł 19 lutego. 

Dziś, 21 lutego, Marta Manowska i Wiesia z "Sanatorium miłości" wspominały uwielbianego przez widzów Cezarego Mocka. Prowadząca i uczestniczka programu TVP nie potrafiły powstrzymać łez podczas wizyty w "Pytaniu na śniadanie". 

Poruszające słowa Marty Manowskiej w "Pytaniu na śniadanie"

Wzruszona Marta Manowska w "Pytaniu na śniadanie" przyznała, że Cezary Mocek był jej bardzo bliski. Prowadząca zdradziła, że nawet po zakończeniu programu "Sanatorium miłości" miała kontakt z Cezarym.

Mój telefon jest pełen sentencji od Cezarego. Wysyłał mi swoje przemyślenia o miłości, o życiu. Mam jego, mam wrażenie, testament przez przypadek w telefonie. Testament mentalny, to są jego przemyślenia- mówiła Marta Manowska. Cezary był kochany nie tylko przez całą produkcję, wszystkich bohaterów, wszystkich nas, połowę telewizji i myślę, że przez połowę tego kraju. (...) Wierzę i chcę wierzyć, że on tam będzie na górze szczęśliwy. 

Smutku nie ukrywała również Wiesia z "Sanatorium miłości". Kobieta przyznała, że bardzo zbliżyła się z Cezarym na planie show. Kobieta zdradziła, co mogło wpłynąć na jego stan zdrowia. 

Udzielał wywiadu do telewizji i on mi mówił, że strasznie zmarzł. Był śnieg, buty zamoczył, a długo trwało to nagranie i ja myślę, że to wpłynęło na jego stan zdrowia- mówiła Wiesia. (...) Do mnie to jeszcze w tej chwili nie dociera, że już go wśród nas nie ma. To była chodząca inteligencja, dżentelmen w każdym calu. Takich mężczyzn rzadko się spotyka. 

Ból po stracie przyjaciela wyraziła również Joanna z "Sanatorium miłości", która na Facebooku napisała wprost, że jej serce pękło...

Moje serce pękło. Cała ekipa jest w szoku i niedowierzaniu. Odszedł nasz kochany Cezary. Spędziliśmy cudowne chwile i wiemy, że był z nami szczęśliwy- czytamy na Facebooku.

Zobaczcie wpis Joanny z "Sanatorium miłości".

Joanna z "Sanatorium miłości" pożegnała Cezarego Mocka.

Marta Manowska w "Pytaniu na śniadanie" wspominała Cezarego.

Marta Manowska nie potrafiła ukryć łez wspominając Cezarego z "Sanatorium miłości"
screen Pytanie na śniadanie

Wiesia z "Sanatorium miłości" nie potrafiła ukryć łez wspominając swojego przyjaciele z programu.

Marta Manowska nie potrafiła ukryć łez wspominając Cezarego z "Sanatorium miłości"
screen Pytanie na śniadanie

Cezary Mocek był jednym z najbardziej lubianych uczestników show.

Cezary Mocek z Sanatorium miłości nie żyje
Mat. promocyjne

Zobacz także: Cezary Mocek zaufał Marcie Manowskiej. Opowiedział jej o tragedii, która zmieniła jego życie...

Przeładuj

Kto pierwszy powiedział "kocham"? Oliwia czy Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Zdradzili, jak wyglądała ta wyjątkowa chwila

zobacz 01:32