Wakacje Marty Kaczyńskiej z dziećmi. Marta Kaczyńska w bikini
Życie na Gorąco
Newsy

Kaczyńska w bikini na wakacjach bez męża. Kryzys w ich związku?

Marta eksponuje bardzo szczupłą sylwetkę

Przez ostatnie miesiące wokół małżeństwa Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego krążyło mnóstwo plotek i niedopowiedzeń. Spekulowało się, że para weźmie niebawem rozwód, ale mąż Kaczyńskiej zdementował te informacje w oficjalnym oświadczeniu. Przypomnijmy: Marta Kaczyńska wybaczyła mężowi. Jest komentarz Dubienieckiego

Para najwyraźniej postanowiła dać sobie kolejną szansę, ale paparazzi przyłapali niedawno Martę na samotnych wakacjach z dziećmi w Borach Tucholskich. Kaczyńska spędziła tam aż dwa tygodnie, ale nie doczekała się wizyty męża. Jak donosi "Na Żywo", nie jest to jednak spowodowane kolejnym kryzysem, a po prostu napiętym grafikiem Marcina Dubienieckiego.
 

On ma mnóstwo zawodowych spraw, szuka kolejnych działek budowlanych i nadzoruje kancelarie adwokackie. Poza tym Marcin i przyszywana ciotka Marty nie darzą się zbytnio sympatią - zdradza znajomy pary w rozmowie z tygodnikiem.


Na zdjęciach widać Kaczyńską w kusym bikini, które eksponuje jej bardzo szczupłą sylwetkę. Podoba się wam w takim wydaniu?

Zobacz: Marta Kaczyńska o tragedii w Smoleńsku: Okrzepłam, dojrzałam


(fot. Życie na gorąco)

Marta Kaczyńska pokazała dom rodziców:

Marcin Dubieniecki, Marta Kaczyńska
Newsy
Marta Kaczyńska nie odwiedza męża w areszcie? Jej teść tłumaczy: "Przecież związała się z restauratorem"
Marta Kaczyńska nie odwiedza męża w areszcie? Jej teść tłumaczy: "Przecież związała się z restauratorem"

Marta Kaczyńska nie odwiedza Marcina Dubienieckiego w areszcie? Bratanica Jarosława Kaczyńskiego obecnie spotyka się ze znanym łódzkim restauratorem Pawłem Zynerem i wszystko wskazuje na to, że ich miłość kwitnie. Podobno jej nowa miłość sprawia, że Kaczyńska zapomniała już o swoim mężu Marcinie Dubienieckim, który przebywa obecnie w areszcie pod zarzutami kierowania zorganizowaną grupą przestępczą, wyłudzenia 13 milionów złotych oraz prania brudnych pieniędzy. I choć nie mają jeszcze rozwodu, to chyba niewiele już ich łączy. Ojciec Marcina Dubienieckiego poskarżył się na swoją synową w kolorowym magazynie. Marta nie odwiedza go, nie interesuje się, nawet kartki na święta nie przysłała. Ale przecież nie ma czasu, związała się z restauratorem - powiedział Marek Dubieniecki na łamach "Na Żywo". Święta Bożego Narodzenia Marta Kaczyńska miała spędzić już w towarzystwie nowego partnera. Biznesman i restaurator po raz pierwszy towarzyszył Kaczyńskiej podczas oficjalnej uroczystości. Para pojawiła się wspólnie na gali "Człowiek Roku", podczas której nagrodę odbierał Jarosław Kaczyński. Czy to oznacza, że stryj Marty Kaczyńskiej zaakceptował jej nowego wybranka?   Zobacz też: Czy Marta Kaczyńska przeprowadzi się do Warszawy dla nowego ukochanego?   Marta Kaczyńska nie utrzymuje kontaktu z byłym mężem. Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki wzięli ślub w 2007 roku.

Marta Kaczyńska utrudnia kontakty córek z dziadkami?
East News
Newsy
Teść Marty Kaczyńskiej oskarża ją o utrudnianie kontaktów z wnuczkami! "Bardzo to przykre"
Teść Marty Kaczyńskiej oskarża ją o utrudnianie kontaktów z wnuczkami! "Bardzo to przykre"

Marta Kaczyńska utrudnia kontakty swoich córek z dziadkami? Tak przynajmniej twierdzi ojciec Marcina Dubienieckiego, który na łamach Super Expressu opowiedział o tęsknocie za wnuczkami, których nie widział już od miesiąca. Marek Dubieniecki przyznaje, że do tej pory co roku razem z żoną zabierali Ewę i Martynkę na wakacje, ale w tym roku Marta Kaczyńska nie wyraziła zgody na wspólny wyjazd dziewczynek z dziadkami. Teść Marty zapewnia, że dziewczynki zawsze świetnie się z nimi bawiły, a na dowód tego pokazał w tabloidzie pamiątkowe zdjęcia z ich wakacji. Zazwyczaj dziewczynki spędzały wakacje z nami. Przynajmniej tydzień. My zapewnialiśmy im mnóstwo atrakcji, nigdy się nie nudziły. Na zdjęciach z ubiegłego roku z wakacji nad morzem wyraźnie widać, jakie są szczęśliwe. Marta Kaczyńska napisała nam SMS, w którym informuje, że ona oraz dzieci mają inne plany. To nas ogromnie smuci, bo bardzo chcieliśmy mieć Ewę i Martynkę blisko siebie. Próbowałem dzwonić do wnuczek, ale ich telefony nie odpowiadały. Bardzo to przykre, bo ogromnie kochamy dziewczynki i to są zawsze bardzo radosne chwile, kiedy możemy z nimi razem być  - przyznaje Marek Dubieniecki. To nie pierwszy raz, kiedy ojciec Marcina Dubienieckiego opowiada w mediach o nieporozumieniach pomiędzy nim, a Martą Kaczyńską. Marek Dubieniecki już kilka miesięcy temu apelował do swojej synowej, aby przywiozła córki do więzienia, gdzie od roku przebywa Marcin Dubieniecki.   Marta Kaczyńska nie chciała komentować zarzutów stawianych przez Marka Dubienieckiego.   Zobacz także: Jak napisać pozew rozwodowy bez orzekania o winie   Teść Marty Kaczyńskiej oskarża ją o utrudnianie kontaktów z wnuczkami. Marta Kaczyńska nie komentuje oskarżeń teścia.  

Marta Kaczyńska, Marcin Dubieniecki spacerują po Warszawie
East News
Newsy
Rozwodu Kaczyńskiej i Dubienieckiego na razie nie będzie? "Źle by to wyglądało"
Rozwodu Kaczyńskiej i Dubienieckiego na razie nie będzie? "Źle by to wyglądało"

Rozwód Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego ciągnie się już od dwóch lat . Pozew złożył adwokat w 2014 roku, ale po kilku miesiącach sprawę zawieszono. Mówiło się o kolejnym terminie rozprawy, ale ponoć Jarosław Kaczyński nie chciał, żeby sprawy prywatne jego bratanicy były omawiane w mediach w trakcie kampanii wyborczej. Teraz, gdy PiS rządzi już w Polsce, Marta mogłaby spokojnie dokończyć sprawę, jednak tak się nie dzieje. Czemu?  Wyjaśnienie znalazło "Twoje Imperium". Co z rozwodem Kaczyńskiej i Dubienieckiego “Rozwodu teraz nie będzie, bo po pierwsze trudno byłoby doprowadzić Dubienieckiego z aresztu na rozprawę, a po drugie źle by to wyglądało, że bratanica szefa PiS rozwodzi się ze skazańcem . Lepiej więc o tym nie mówić i spokojnie poczekać, aż sprawa przycichnie. Przecież Kaczyńska i bez rozwodu może być, jak chce” - powiedział anonimowo “Twojemu Imperium” znany polityk. Ostatnio sąd w Krakowie przedłużył Dubienieckiemu areszt o 3 miesiące . Jest podejrzewany o kierowanie zorganizowaną grupą przestępczej i pranie brudnych pieniędzy, grozi mu 10 lat więzienia .   ZOBACZ:  Jarosław Kaczyński chce zapisać cały swój majątek bratanicy? "Jest dla niego jak córka, której nigdy nie miał"   Marta Kaczyńska i Jarosław Kaczyński na cmentarzu, na grobie Jadwigi Kaczyńskiej Marcin Dubieniecki i Marta Kaczyńska na imprezie Marta Kaczyńska na wyborze wieczornym PiS

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner