Wakacje Marty Kaczyńskiej z dziećmi. Marta Kaczyńska w bikini
Życie na Gorąco

Kaczyńska w bikini na wakacjach bez męża. Kryzys w ich związku?

Wakacje Marty Kaczyńskiej z dziećmi. Marta Kaczyńska w bikini
Życie na Gorąco

Przez ostatnie miesiące wokół małżeństwa Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego krążyło mnóstwo plotek i niedopowiedzeń. Spekulowało się, że para weźmie niebawem rozwód, ale mąż Kaczyńskiej zdementował te informacje w oficjalnym oświadczeniu. Przypomnijmy: Marta Kaczyńska wybaczyła mężowi. Jest komentarz Dubienieckiego

Para najwyraźniej postanowiła dać sobie kolejną szansę, ale paparazzi przyłapali niedawno Martę na samotnych wakacjach z dziećmi w Borach Tucholskich. Kaczyńska spędziła tam aż dwa tygodnie, ale nie doczekała się wizyty męża. Jak donosi "Na Żywo", nie jest to jednak spowodowane kolejnym kryzysem, a po prostu napiętym grafikiem Marcina Dubienieckiego.
 

On ma mnóstwo zawodowych spraw, szuka kolejnych działek budowlanych i nadzoruje kancelarie adwokackie. Poza tym Marcin i przyszywana ciotka Marty nie darzą się zbytnio sympatią - zdradza znajomy pary w rozmowie z tygodnikiem.


Na zdjęciach widać Kaczyńską w kusym bikini, które eksponuje jej bardzo szczupłą sylwetkę. Podoba się wam w takim wydaniu?

Zobacz: Marta Kaczyńska o tragedii w Smoleńsku: Okrzepłam, dojrzałam


(fot. Życie na gorąco)

Marta Kaczyńska pokazała dom rodziców:

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00