Meghan Markle i królowa Elżbieta II podczas oficjalnej wizyty
East News
1/4
Meghan Markle i królowa Elżbieta II podczas oficjalnej wizyty
East News

 

Meghan Markle nie ma łatwego życia. Na każdym kroku jest oceniana, każdy błąd jest jej wytykany, a do tego jej rodzina robi wszystko, żeby ją zniszczyć. Ojciec udziela wywiadów, w których sugeruje, że jego córka cierpi i nie jest szczęśliwa w rodzinie królewskiej, a przyrodnia siostra oczernia ją i planuje wystąpić w brytyjskim reality-show, gdzie zapewne będzie wiele o niej mówić. Z kolei jej przyrodni brat jeszcze przed majowym ślubem opublikował w tygodniku „In Touch” list otwarty do księcia Harry’ego. 

„Meghan nie jest dla ciebie właściwą kobietą. Jest znużona, płytka, zarozumiała. Zrobi pośmiewisko z ciebie i z całej rodziny królewskiej”, napisał.

Całe szczęście Meghan w tych trudnych chwilach może liczyć na wsparcie... Elżbiety II. Okazuje się, że królowa murem stoi za Meghan i bardzo jej współczuje, że musi znosić to wszystko, co mówi w mediach jej rodzina. Co ostatnio zrobiła, żeby pokazać Meghan, że może na nią liczyć? Szczegóły na kolejnym slajdzie!

Zobacz: Meghan Markle na celowniku "Ona nie jest dla ciebie właściwą kobietą! Zrobi z ciebie pośmiewisko!"

2/4
Meghan Markle, królowa Elżbieta II, książę Harry
East News

 

Elżbieta II całym sercem wspiera Meghan Markle.

- Zaskakujące dla wielu osób jest to, jak bardzo królowa wspiera Meghan w czasie rodzinnych problemów. Meghan jest w trudnym położeniu i królowa Elżbieta doskonale wie, że to jest absolutnie poza jej kontrolą. Ma dla niej dużo współczucia i sympatii w tych okropnych okolicznościach - czytamy w "US Weekly". 

Co dla niej zrobiła w tym trudnym momencie? Żeby pokazać jej swoje wsparcie, Elżbieta poprosiła Meghan, żeby wzięła udział w dokumencie na temat jej życia, który właśnie powstaje. Jak zareagowała na to aktorka? 

Zobacz: Ostra kłótnia zakochanych dotarła do mediów. Pierwszy kryzys w związku Meghan i Harry'ego!

3/4
Meghan Markle, królowa Elżbieta II, książę Harry
East News

 

Meghan była bardzo szczęśliwa, gdy Harry powiedział jej o propozycji jego babci. Okazuje się, że w dokumencie "Queen of the World", który poświęcony będzie Elżbiecie II, pojawi się też wątek księżnej Sussex i jej konfliktu z rodziną. Wszystko za sprawą Elżbiety II, która postanowiła w ten sposób dać Markle okazję do zabrania głosu w sprawie jej konfliktu z rodziną. 

- Meghan płakała ze szczęścia, gdy Harry powiedział, że królowa prosi by wzięła udział w dokumencie. To dla niej ogromny honor, to sprawia, że czuje się częścią rodziny. Nikt nie wini Meghan za to, co robi jej ojciec i jej przyrodnia siostra - zdradza informator "Hollywood Life".

Poza Elżbietą II, murem za Meghan stoi ktoś jeszcze - kto to?

4/4
Meghan Markle, książę Harry, Elżbieta II podczas rozdania nagród w pałacu
East News

 

W tych trudnych momentach wspiera Meghan jej mąż Harry, który sam próbuje rozmawiać z jej ojcem i załagodzić sytuację. 

Ten cały stres spowodowany przez jej ojca jest dla Meghan bardzo bolesny, ale Harry nie zamierza siedzieć bezczynnie. Chce jej udowodnić, że może na niego liczyć. Wspiera ją każdego dnia i zrobił z tego swoją misję. Chce pomóc Meghan przebrnąć przez ten trudny okres. Dla nowożeńców taki rodzinny dramat potrafi być zgubny, ale dla Harry’ego i Meghan oznacza tylko większe zrozumienie i przywiązanie - zdradza informator HollywoodLife. 

Więcej na temat Elżbieta II Meghan Markle