Marina pokazała zdjęcie w ciąży Marina Marina Marina Marina
Marina pokazała zdjęcie w ciąży
1/5
Marina pokazała zdjęcie w ciąży

30 czerwca na świat przyszedł Liam Szczęsny - syn Mariny i Wojciecha Szczęsnych. To pierwsze dziecko pary, więc nie da się ukryć, że informacja o ciąży gwiazdy wywołała niemałe emocje! Artystka bardzo długo ukrywała fakt, że spodziewa się dziecka, chcąc chronić swoją prywatność. Gdy jednak na jaw wyszły jej ciążowe zdjęcia, Marina postanowiła sama pokazać swój brzuszek, zaskakując fanów na Instagramie. Potem artystka już dzieliła się ze swoimi followersami wszystkimi informacjami i chętnie prezentowała krągły ciążowy brzuch. Teraz nie ma już po nim śladu! Marina zdecydowała się pokazać, jak jej ciało wygląda miesiąc po porodzie! Zobaczcie na kolejnych stronach galerii!

Zobacz: Wielki baby boom w show-biznesie! Te gwiazdy już wkrótce urodzą!

2/5
Marina
Instagram

Kilka tygodni temu Marina zdecydowała się pokazać ciało po porodzie. Wtedy opublikowała to zdjęcie, na którym możemy podziwiać szczupłe nogi gwiazdy. Teraz artystka pokazała znacznie więcej! Marina pochwaliła się swoim brzuszkiem, który niemal wrócił do rozmiaru sprzed ciąży. Nie da się ukryć, że wokalistka niewiele przytyła w czasie ciąży - gdy stała tyłem do obiektywu, w ogóle nie było widać, że spodziewa się dziecka! 

Zobacz: Marina pokazała duży ciążowy brzuszek! Widać, że poród coraz bliżej! WIDEO

3/5
Marina
Instagram

Nic więc dziwnego, że miesiąc po porodzie nie ma już śladu po ciąży! Brzuch Mariny prezentuje się perfekcyjnie. Gwiazda poszła w ślady Anny Lewandowskiej, która też szybko pochwaliła się płaskim brzuchem po ciąży. 

4/5
Marina
Instagram

Sami zobaczcie - figura Mariny wygląda świetnie! Nikogo nie powinien dziwić więc fakt, że wokalistka chętnie chwali się swoim ciałem. Ma czym!

Zobacz: Wojtek Szczęsny boi się roli ojca?: "Jestem podekscytowany, ale też niepewny". Co jeszcze zdradził najlepszy polski bramkarz?

5/5
Marina
Instagram

Uważacie, że gwiazdy dobrze robią, publikując takie zdjęcia? 

Zobacz: TYLKO U NAS! Sara Boruc pierwszy raz o ciąży Mariny! Co jej radzi?