Marina Marina Marina z synkiem, Liamem Marina pokazała zdjęcie w ciąży Marina
Marina
1/5
Marina

30 czerwca Marina i Wojtek Szczęśni powitali na świecie swoje pierwsze dziecko - synka Liama. Artystka urodziła chłopca w warszawskim szpitalu, a o narodzinach syna poinformowała na Instagramie:

Kochani, dziękuję Wam serdecznie za wszystkie życzenia urodzinowe i zarazem chciałabym Wam z radością oznajmić, że 30.06.18 przywitaliśmy na świat naszego cudownego synka👣Liam jest już z nami w domku i ma się dobrze❤️👪 Chcielibyśmy z całego serca podziękować dyrekcji i sztabowi medycznemu szpitala im. Świętej Rodziny w Warszawie za profesjonalizm, dyskrecję i wspaniałą opiekę! 🙏 - napisała na Instagramie. 

Marina przez długi czas ukrywała wiadomość, że spodziewa się dziecka. Dopiero gdy na jaw wyszły jej zdjęcia ze sporych rozmiarów brzuszkiem, zdecydowała się na bieżąco informować o wszystkim fanów. Pokazywała zdjęcia i nagrania rosnącego brzuszka. Teraz z kolei coraz chętniej pokazuje synka Liama. Mogłoby się wydawać, że świeżo upieczona mama jak najdłużej będzie chciała zajmować się synkiem. Okazuje się jednak, że już wróciła do pracy! Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

Zobacz: Zobacz: Wojciech Szczęsny został ojcem! Zobacz jego pierwszy WZRUSZAJĄCY wpis! Jak się czuje Marina?

2/5
Marina
Instagram

Ku zaskoczeniu swoich fanów Marina pokazała na Instagramie zdjęcie ze studia nagraniowego! Okazuje się więc, że miesiąc po porodzie Marina zdecydowała się nagrywać nowe utwory. Czyżby już szykowała  nową płytę?

- Wybaczcie za minkę, zdjęcie zostało zrobione po nagraniach plus nieprzespana noc z moim kochanym synkiem. Ale w duszy jest radość i siiiiuaaahh. Serio! - napisała Marina (my zachowaliśmy pisownię oryginalną).

Zobacz:  Marina pokazała prezent od Ani Lewandowskiej dla jej synka!

3/5
Marina z synkiem, Liamem

Ta wiadomość zapewne bardzo ucieszy miłośników talentu Mariny. Warto jednak dodawać, że całkiem niedawno ukazała się druga płyta artystki "On my way". Jej premiera odbyła się 17 listopada, a sama Marina płytą sprawiła fanom ogromną niespodziankę i radość! Krążek wokalistki zdobył wiele pozytywnych recenzji. 

Zobacz: Marina pokazała twarz Liama! To najsłodsze zdjęcie, jakie dziś zobaczycie!

4/5
Marina pokazała zdjęcie w ciąży

Wygląda na to, że Marina, jak każda prawdziwa artystka, nie jest w stanie długo żyć bez muzyki i tworzenia nowych piosenek. Z pewnością jednak bez problemu znajduje również czas dla malutkiego Liama.

Zobacz: Czy Marina zatrudni nianię do pomocy przy synku, Liamie? WIEMY!

5/5
Marina
Instagram