Szczęsny boi się zostać ojcem? Pierwszy raz skomentował ciążę Mariny!
Instagram

Marina i Wojciech wybrali już imię dla dziecka?! Jeśli to będzie dziewczynka, to...

Szczęsny boi się zostać ojcem? Pierwszy raz skomentował ciążę Mariny!
Instagram

Marina i Wojciech Szczęsny lada dzień zostaną rodzicami! Małżeństwo przez wiele miesięcy ukrywało ten fakt, ponieważ chcieli się cieszyć swoim szczęściem w spokoju, z dala od medialnego zgiełku. W końcu jednak Marina Łuczenko-Szczęsna pochwaliła się ciążowymi krągłościami na Instagramie.

 

Kochani wreszcie czujemy, że jesteśmy gotowi, aby podzielić się z Wami naszym szczęściem. Tym bardziej, że już nie da się tego ukryć... Bardzo nam zależało, żeby jak najdłużej móc cieszyć się tym pięknym okresem tylko z najbliższymi.
 Jesteśmy bardzo podekscytowani i z niecierpliwością oczekujemy przyjścia na świat nowego członka rodziny - ogłosiła na Instagramie Marina Łuczenko-Szczęsna. 

 

Zobacz: Marina pokazała duży ciążowy brzuszek! Widać, że poród coraz bliżej! WIDEO

 

PONIŻEJ DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU

 

Marina i Wojciech Szczęsny - jak nazwą swoje dziecko?

Mało osób wie o tym, że Wojciech Szczęsny dorastał w cieniu wielkiej tragedii. Polski bramkarz nigdy nie poznał swojej siostrzyczki, Natalii, która w 1987 roku zmarła w tragicznych okolicznościach. Dziewczynkę przygniótł trzepak na podwórku, kiedy spacerowała ze swoją mamą, Alicją. Wojciech Szczęsny urodził się niemal dokładnie w 3. rocznicę tej tragedii. Jak donosił niegdyś tygodnik "Na żywo", ponoć piłkarz podjął kiedyś ważną decyzję. Podobno Wojciech Szczęsny postanowił, że jeśli Marina Łuczenko w przyszłości urodzi mu córkę, da jej na imię Natalia. W ten sposób piłkarz chce uczcić pamięć zmarłej siostry. Czy uda mu się zrealizować ten plan? Przekonamy się już niedługo! Na razie bowiem nie wiadomo, czy Marina urodzi chłopca czy dziewczynkę!

 

POLECAMY: Polska-Senegal: jaki wynik obstawiają eksperci? Kto jest faworytem bukmacherów?

 

Marina i Wojtek już niedługo zostaną rodzicami

Marina
Instagram

 

Na świecie pojawi się chłopiec czy dziewczynka?

Marina Łuczenko Wojciech Szczęsny
Instagram

 

Chcesz raz dziennie dostawać od nas informacje na Facebook Messengera na temat tego co się dzieje u Twoich ulubionych aktorów i artystów? Wystarczy, że klikniesz w ten link.

Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47