Wojciech Szczęsny skomentował ciążę Mariny. Przed nim prawdziwe wyzwanie! Marina urodziła Marina Łuczenko-Szczęsna Marina
Wojciech Szczęsny skomentował ciążę Mariny. Przed nim prawdziwe wyzwanie!
Instagram
1/4
Wojciech Szczęsny skomentował ciążę Mariny. Przed nim prawdziwe wyzwanie!
Instagram

Wielka radość w domu Szczęsnych! Marina Łuczenko-Szczęsna ogłosiła na Instagramie, że urodziła dziecko!  30 czerwca, tuż przed 29. urodzinami piosenkarki, na świecie pojawił się ich upragniony synek. Para zdecydowała się nadać mu bardzo oryginalne imię. Chłopiec będzie się nazywał Liam Szczęsny!

 

Zobacz także: Od pucołowatej dziewczynki, do seksownej WAG! Zobacz, jak zmieniała się Marina!

 

Wojciech Szczęsny również postanowił pochwalić się swoim szczęściem na Instagramie. Przy okazji piłkarz zdradził, jak czuje się jego ukochana. Co jeszcze napisał Wojciech Szczęsny? Dowiesz się tego z naszej galerii!

 

POLECAMY: Wielki baby boom w show-biznesie. Te gwiazdy już wkrótce urodzą!

 

Bądź zawsze na bieżąco z newsami! Zapisz się w Facebook Messengerze na dzienną dawkę najważniejszych informacji. Kliknij w link.

2/4
Marina urodziła

Wojciech Szczęsny nie posiada się z radości! Na świecie pojawił się jego ukochany, pierworodny syn. Fani już teraz zastanawiają się, czy chłopiec w przyszłości pójdzie w ślady znanego taty oraz dziadka i również zostanie piłkarzem. Na razie jednak Liam ma dopiero kilka dni, ale wydaje się, że już teraz skradł całą uwagę swoich rodziców, którzy zakochali się w nim po uszy od pierwszego wejrzenia! Świadczyć mogą o tym wpisy, jakie pojawiły się u Mariny i Wojtka na ich profilach na Instagramie.

 

30.06.2018 na świat przyszedł nasz syn - Liam! Mamusia, żona i moja bohaterka @marina_official czuje się dobrze i po raz kolejny udowodniła, że jest najsilniejszą kobietą na świecie! Kocham i dziękuję! - napisał Wojciech Szczęsny.

 

- Kochani, dziękuję Wam serdecznie za wszystkie życzenia urodzinowe i zarazem chciałabym Wam z radością oznajmić, że 30.06.18 przywitaliśmy na świecie naszego cudownego synka👣. Liam jest już z nami w domku i ma się dobrze❤️ - napisała z kolei Marina.

3/4
Marina Łuczenko-Szczęsna

Marina Łuczenko-Szczęsna przez wiele miesięcy ukrywała swoją ciążę. W końcu jednak ogłosiła, że niebawem zostanie mamą. Teraz chyba nie chce ukrywać swojego szczęścia. Kilka dni po porodzie piosenkarka ogłosiła, że została mamą! Zobacz kolejny slajd!

4/4
Marina

Szczęśliwym rodzicom składamy szczere gratulacje! Przyłączacie się?