Marina
East News/Instagram
1/14
East News/Instagram

Marina Łuczenko-Szczęsna kończy dziś właśnie 29 lat! Przez ostatnie lata sporo się u niej zmieniło nie tylko w życiu zawodowym, ale przede wszystkim prywatnym. Marina Łuczenko wyszła za mąż za Wojciecha Szczęsnego, z którym już niedługo przywita na świecie ich pierwsze dziecko!  Spełniło się też inne marzenie artystki. Marina już od dziecka interesowała się muzyką i czuła, że jej miejsce jest na wielkiej estradzie. Marina Łuczenko-Szczęsna w dzieciństwie brała udział brała udział w popularnych programach typu talent-show, gdzie zachwycała swoim głosem. W końcu udało jej się wydać płyty i zdobyć rzeszę oddanych fanów!

 

Zobacz: Od klasyki Chanel aż o hajp Balenciagi - przed wami ostateczna ściąga ze stylu Mariny Łuczenko-Szczęsnej! 

 

Pamiętacie początki kariery Mariny? Sprawdźcie naszą galerię i zobaczcie, jak wyglądała w przeszłości! Niektóre jej wcielenia są naprawdę zaskakujące!

 

POLECAMY: Polskie WAGs na zdjęciach sprzed kilkunastu lat! Nigdy nie poznalibyśmy Ziółek i Grosickiej! ZOBACZ!

 

Bądź zawsze na bieżąco z newsami! Zapisz się w Facebook Messengerze na dzienną dawkę najważniejszych informacji. Kliknij w link.

2/14
Instagram

Marina Łuczenko przyszła na świat 3 lipca 1989 roku. Choć piosenkarka urodziła się na Ukrainie, już w wieku 2 lat przeprowadziła się z rodzicami do Polski, skąd pochodzili jej dziadkowie. Rodzina zamieszkała w Stalowej Woli. Jednak to właśnie Warszawa okazała się być dla Mariny miejscem, gdzie mogła rozwinąć skrzydła i swoją pasją, jaką od zawsze było śpiewanie. Stolica przyjęła ją z otwartymi ramionami. Pamiętacie, gdzie debiutowała Marina Łuczenko? Koniecznie sprawdźcie kolejny slajd!

3/14
Instagram

To właśnie tata zaraził Marinę miłością do muzyki. Do tej pory piosenkarka uwielbia z nim śpiewać. Z czasem dołączył do nich również Wojtek Szczęsny. Piłkarz kocha muzykę i świetnie sobie radzi z grą na różnych instrumentach. Co więcej, to właśnie Wojtek napisał jedną z piosenek na najnowszą płytę Mariny! 

 

 

Zobacz: Jak wyglądają rodzice Mariny? Zobacz bliskich gwiazdy i... jej stylowe klapki z futerkiem! ZDJĘCIA

 

Marina próbowała swoich sił w takich programach, jak choćby "Szansa na sukces" czy też "Droga do gwiazd". Piosenkarka już jako dziecko zachwycała dojrzałym i głębokim głosem. Wszyscy byli pewni, że ta pucołowata dziewczynka podbije kiedyś polską scenę muzyczną. Kilka lat później Marina dostała główną rolę w musicalu Janusza Józefowicza pt. "Romeo i Julia"!

 

 

4/14
ONS

Przez pewien czas menedżerką Mariny Łuczenko była Maja Sablewska. Choć celebrytka bardzo się starała, aby wypromować młodziutką gwiazdę, nie do końca jej się udało. Panie rozstały się w niezbyt miłej atmosferze. 

5/14
Marina

Gdy Marina zaczęła spotykać się z Wojtkiem Szczęsnym, nikt nie dawał im większych szans na przetrwanie. Złośliwi twierdzili, że artystka chce się wypromować na związku ze znanym i utalentowanym piłkarzem. Rzeczywistość wyglądała ponoć nieco inaczej. Podobno to Wojtek Szczęsny zabiegał o względy Mariny, która nie chciała się wiązać z piłkarzem. W końcu jednak i w piosenkarkę trafiła strzała amora. Młodzi bardzo szybko zaczęli snuć wspólne plany. 21 maja 2016 roku Wojtek i Marina stanęli na ślubnym kobiercu! Uroczystość odbyła się w Grecji w tajemnicy przed mediami. Weselni goście do ostatniej chwili nie wiedzieli, gdzie lecą!

 

Zobacz: Ukrywała ją dwa lata! Oto druga suknia ślubna Mariny!

 

Wojciech Szczęsny to nie jedyny znany facet, z którym związała się Marina! Pamiętacie, z kim jeszcze się spotykała? Sprawdźcie kolejne slajdy!

6/14
Marina i Wojtek Łozowski byli parą przez dwa lata
ONS

Marina spotykała się między innymi z Wojciechem "Łozem" Łozowskim, liderem grupy Afromental. Młodych połączyła przede wszystkim miłość do muzyki. Z kim jeszcze widywano Marinę? Zobacz kolejny slajd! 

7/14
ONS

Mrozu to kolejny znany muzyk, który skradł serce Mariny. Piosenkarka chętnie pojawiała się z nim na oficjalnych imprezach. Jej Instagram również był pełen ich wspólnych zdjęć. Co ciekawe, Marina nadal ich nie skasowała ze swojego profilu. Czy to oznacza, że Marina i Mrozu wciąż są przyjaciółmi?

 

 

Comin home;)

Post udostępniony przez MaRina (@marina_official)

8/14
ONS

Pamiętacie wszystkie wcielenia Mariny Łuczenko? Sprawdźcie więcej jej starych zdjęć w naszej galerii! Czego życzycie Marinie z okazji urodzin?

9/14
ALLONS_1094723.jpg
ONS
10/14
Anna Lewandowska, Marina Łuczenko i Sara Boruc w Hiltonie
Instagram
11/14
AKPA
12/14
akpa20120726_viva_party_ae_9187.jpg
13/14
allons_1306436.jpg
ONS
14/14
akpa20111211_eurofirany_marzen_jw_3252.jpg
AKPA
Więcej na temat Marina urodziny gwiazd