MaRina Szczęsna
Instagram
1/4
MaRina Szczęsna
Instagram

 

Ponad pół roku temu MaRina Łuczenko-Szczęsna po raz pierwszy została mamą! Gwiazda urodziła chłopca, który otrzymał dość nietypowe imię - Liam. Cała rodzina Szczęsnych nie mieszka w Polsce, tylko w Turynie. W jakich warunkach wychowują najmłodszego członka rodziny? Gwiazda zdradziła to na Instagramie! MaRina nie zrobiła tego jednak celowo. Gdy pokazała zdjęcie jak karmi malutkiego Liama, internauci zwrócili uwagę na coś innego...

Zobacz też: Marina wybrała sukienkę tej samej marki, co Anna Lewandowska! Wiemy, gdzie ją kupić i w jakiej cenie

2/4
MaRina Szczęsna
Instagram

 

Żona sportowca pokazała zdjęcie z synkiem na Instagramie, które wykonała w kuchni. W opisie spytała innych rodziców, co przygotowują do jedzenia dla swoich maluszków, bo gwiazda pragnie rozszerzyć dietę dziecka. Fani od razu ruszyli jej z pomocą. Jednak dodali parę "uwag" odnośnie stylowej kuchni gwiazdy i bluzy piosenkarki. 

Ja zaczynałam od marcheweczki, później rosołek z gołębia, dania z królika, zupka dyniowa - napisała jedna z internautek. 

Gwiazda odpowiedziała fance, że także zaczęła od marchewki i dziecku na razie wszystko smakuje, ale jak się kończy "to jest panika". A co pisali o stroju Szczęsnej? 

Nie zrobiłabym tego w śnieżnobiałej bluzie.

Już niedługo, gdy będziecie rozszerzać bardziej dietę to ubierz ciemniejsza bluzę, bo często większość talerza może wylądować na tobie.

W białej bluzie to ryzykowne! Ja kiedyś tak karmiłam i nagle...kichnięcie kremem z buraków - pisali internauci.

Co odpisała im MaRina?

3/4
MaRina Szczęsna
Instagram

 

Wokalistka odpowiedziała fanom, że bez śliniaczka nie karmi małego Liama.

Nie no bez śliniaczka akurat u mojego się nie obejdzie, ale akurat może "jeszcze" nie pluje - napisała.

Jeśli chodzi o kuchnię MaRiny to nie pierwszy raz, gdy gwiazda pokazuje wnętrza mieszkania. Wokalistka lubi minimalistyczny styl. W jej domu panuje biel i szarość. Gwiazda nie wyłamała się z tego stylu projektując nawet garderobę! Ta robi wrażenie...

4/4
MaRina Szczęsna
Instagram

 

Czy podoba Wam się styl w domu MaRiny? 

Więcej na temat Marina Szczęsna