Wspaniała wiadomość dla fanów Marka Molaka! Gwiazdor "Barw Szczęścia" po raz drugi zostanie ojcem. 29-latek szczęśliwą nowiną pochwalił się na Instagramie. Wiemy, czy urodzi mu się syn, a może córka!

Reklama

Marek Molak zostanie ojcem

Marek Molak, czyli Hubert Pyrka z "Barw Szczęścia" trzy lata temu rozwiódł się z pierwszą żoną. Para trzy miesiące po ślubie została rodzicami. Urodził im się chłopiec który otrzymał na imię Krzysio. Niestety, związek pary już dawno należy do przeszłości, niemniej jednak rodzice w zgodzie i w porozumieniu wychowują chłopca, który mieszka z mamą w Bytomiu. Marek często zabiera Krzysia do Warszawy. Już za kilka miesięcy chłopiec zostanie starszym bratem!

Zobacz także: Gwiazdor "Barw szczęścia" pokazał swoją nową narzeczoną! Który z nich jest znowu zakochany?

Obecnie Marek Molak związany jest z tajemniczą Daną, która pochodzi z Ukrainy. Gwiazdy nie stanęły jeszcze na ślubnym kobiercu, ale być może w najbliższym czasie sfinalizują związek. Jak poinformował Marek na Instagramie jego ukochana jest w ciąży. Para oczekuje przyjścia na świat chłopca. :)

Czyli chłopak! Drugi syn, kocham! - napisał aktor w mediach społecznościowych.

Pod zdjęciem USG posypało się mnóstwo gratulacji. Internauci pisali, że tu nie ma miejsca na pomyłkę i para z pewnością oczekuje syna.

Zobacz także

Znasz już płeć dziecka? Pobierz Aliexpress kupony i zacznij kompletować garderobę swojego maluszka.

Zobaczcie zdjęcie, jakim pochwalił się Marek w sieci. My również przyłączamy się do gratulacji! :)

Ukochana Marka ma na imię Dana

Marek Molak po raz drugi zostanie ojcem

EastNews
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama