Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Marcus W. - chłopak Magdaleny Żuk zdjęcia
Newsy

Co się dzieje teraz z Marcusem, chłopakiem Magdaleny Ż.? Jego hejterzy zrobili coś niezwykłego

Hejterzy biją się teraz w piersi. Dlaczego?

Marcus W. wrócił do pracy po fali hejtu, która spotkała go po śmierci Magdaleny Ż. 27-latka, która była dziewczyną Marcusa W., tragicznie zmarła w Egipcie pod koniec kwietnia. Kobieta umarła w skutek obrażeń, jakich doznała po upadku z okna. Sprawa od początku budziła mnóstwo pytań. Do sieci trafiło nagranie dramatycznej rozmowy kobiety z partnerem. Marcusa W. spotkał ogromy hejt. Wielu internautów zarzucało mężczyźnie, że przyczynił się on do śmierci Magdaleny Ż. Pojawiło się mnóstwo gróźb. Mężczyzna na jakiś czas musiał zniknąć. Według informacji "Faktu", partner tragicznie zmarłej 27-latki powoli wraca do życia po nieszczęśliwych wydarzeniach.

 

Zobacz też: Rodzina Magdaleny Ż. wydała mocne oświadczenie! Mówi o sekcji zwłok i bardzo prosi o...

Jak polscy piłkarze nazywają swoje dzieci? Robert Lewandowski i Maciej Rybus tradycyjnie, Kamil Glik oryginalnie!

 

Marcus W. wrócił do pracy

Marcus W. wrócił do pracy w salonie fryzjerskim we Wrocławiu, w którym pracował przed śmiercią dziewczyny. Fala hejtu, która spotkała mężczyznę po śmieci Magdaleny W. spowodowała, że Marcus W. musiał się ukrywać. Był pod ochroną policji. Po tym jak oficjalnie wykluczono udział Marcusa W. w śmierci Magdaleny W., pogróżki kierowane w stronę mężczyzny ustały. Co więcej, hejterzy przepraszali chłopaka Magdaleny W. za swoje słowa. 

Ci, którzy grozili mu śmiercią, zaczęli go przepraszać – opowiada informator. Teraz pustkę po śmierci Magdaleny, Markus próbuje wypełnić pracą - czytamy w "Fakcie".

Sprawa Magdaleny W. jest w toku. Przesłuchano już ponad sto osób w charakterze świadków. Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze przyznała jednak, że nikt nie został zatrzymany i nikt nie usłyszał zarzutów w związku ze śmiercią Magdaleny Ż.

 

Polecamy: Jaka była Magdalena Żuk? Jej były chłopak: "Lubiła robić wokół siebie szum"

 

Marcus W. wrócił do pracy we wrocławskim salonie fryzjerskim. Był związany z Magdaleną Ż.

Magdalena Żuk
Facebook/Magdalena Żuk

 

27-latka w niewyjaśnionych okolicznościach zmarła w Egipcie pod koniec kwietnia 2017 roku.

Magdalena Żuk
Facebook

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Magdalena Żuk zginęła w Egipcie
Newsy
Policja zatrzymała podejrzanego w sprawie Magdaleny Żuk? Jest komentarz prokuratury!
Policja zatrzymała podejrzanego w sprawie Magdaleny Żuk? Jest komentarz prokuratury!

Rozwiązanie sprawy coraz bliżej?

Nowe fakty w sprawie Magdaleny Żuk
Newsy
Sprawa Magdaleny Żuk: Jest nowe nagranie ze szpitala! "Wyjaśnianie może potrwać kilka miesięcy, o ile..."
Mamy komentarz eksperta!

Nowe informacje w sprawie śmierci Magdaleny Żuk. W sieci pojawił się nowy film, na którym widać pracowników egipskiego szpitala w Marsa Alam, w którym znalazła się Żuk. Do tego nagrania dotarł dziennikarz TVP Info. Na ujęciach widać m.in. moment przywiezienia Magdaleny do placówki.  Nowe informacje w sprawie Magdaleny Żuk Jak podaje Rafał Stańczyk, kilkunastogodzinny materiał z nagraniami ze szpitala został już przekazany do egipskiej prokuratury. Ciężko na razie stwierdzić, czy wniesie coś do sprawy. To nie pierwsze nagrania ze szpitala, które krążą w sieci. Zobacz:  Jest nowe nagranie ze szpitala, w którym zmarła Magdalena Żuk. Co wydarzyło się w Egipcie? W sprawie Magdaleny Żuk głos zabrał m.in. Dariusz Nowak, były rzecznik małopolskiej policji, który w rozmowie z TVN 24 tłumaczy, że rozwiązanie historii tajemniczej śmierci 27-letniej Polki może potrwać miesiące, o ile w ogóle uda się poznać prawdę:  Wciąż brane są pod uwagę różne wersje i wciąż jest ich bardzo dużo. Niczego nie można w tej sprawie wykluczyć. Nie wiemy więc, co nam będzie potrzebne w dalszym etapie śledztwa. Tak jest zazwyczaj, kiedy prowadzi się tego typu śledztwo. Na początku teorii jest kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt. Stopniowo wyklucza się kolejne, a na końcu zostaje ich kilka. Dopiero wtedy możemy mówić o tym, że któryś z materiałów będzie niepotrzebny - mówi Nowak. Co według specjalisty należy zrobić w pierwszej kolejności? Oczywiście przesłuchać chłopaka Żuk oraz rezydenta biura: Policjanci powiedzą w ten sposób: jeżeli sprawa nie została wyjaśniona w ciągu kilku dni, maksymalnie tygodnia, to będziemy ją wyjaśniać tygodniami, a może miesiącami. Biorąc pod uwagę ogrom materiałów, wielość wersji, które są w tej sprawie aktualne, nie mówiąc już o kwestiach technicznych, zakładam, że sprawa może...

Magdalena Żuk
Facebook/Magdalena Żuk
Newsy
Specjalista o zachowaniu Magdaleny Żuk w Egipcie. Co mogło doprowadzić ją do takiego stanu?
Specjalista o zachowaniu Magdaleny Żuk w Egipcie. Co mogło doprowadzić ją do takiego stanu?

Sprawa Magdaleny Żuk, która zmarła w Egipcie 30 kwietnia, wstrząsnęła Polską. Nadal jest więcej pytań niż odpowiedzi. W "Pytaniu na śniadanie" Robert Rutkowski, terapeuta od uzależnień, na podstawie nagrań z kobietą, próbował wyjaśnić co się mogło stać... Czy podano jej pigułkę gwałtu? Zobacz:  Jest nowe nagranie ze szpitala, w którym zmarła Magdalena Żuk. Co wydarzyło się w Egipcie? Władze egipskie podkreślają, że w kraju trwa stan wyjątkowy. Ci, którzy żyją z turystyki, robią więc wszystko, aby wczasowicze czuli się bezpiecznie - na ulicach dba o to m.in. wojsko. Pojawiła się jednak teoria, że to gang rezydentów namierzył atrakcyjną Polkę i chciał ją wykorzystać. Inni twierdzą, że Magdzie podano pigułkę gwałtu. Co na to specjalista? Ja wykluczam pigułkę gwałtu na postawie filmików z Magdaleną Żuk. Pigułka wywołuje amnezję, a tu mamy do czynienia z atakiem psychozy, która powoduje, że człowiek walczy o życie - powiedział specjalista w studiu "PnŚ". Czym mogła być spowodowana? Dwa powody - albo substancje psychoaktywne podane z zewnątrz. Lub neurohoromony wydzielane przez mózg z powodu dramatycznej sytuacji. Ja miałem czasem okazje oglądać ludzi w ciężkich stanach napadowych bez powodu, po prostu coś się odkleiło - powiedział w "PnŚ" Robert Rutkowski. Zobacz:  "Mówiono nam, że wszystko jest ok" - dramatyczny wywiad z rodzicami Magdaleny Żuk WIDEO Nowe fakty sprawie Magdaleny Żuk Po dwóch tygodniach od tajemniczej śmierci Magdaleny Żuk na miejscu w Egipcie sprawą zajmują się policja egipska, która skłania się do tezy, że było to samobójstwo oraz polscy śledczy, którzy nie odrzucają teorii, że być może doszło do zabójstwa polskiej turystki. Ale ani egipska, ani polska strona nie chcą na razie dzielić się wynikami śledztwa.  Nadal trwa sekcja zwłok ...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner