Magdalena Żuk była opętana?!
Co sądzi na temat Marcusa W.?
1/5
Magdalena Żuk była opętana?!

Sprawa zagadkowej śmierci Magdaleny Żuk nadal budzi ogromne emocje. 27-letnia Polka zmarła 30 kwietnia w Egipcie, gdzie przebywała na wakacjach. Głos w tej sprawie zabrała siostra kobiety, Anna Cieślińska, która udzieliła obszernego wywiadu zgorzeleckiemu portalowi zinfo.pl. Opowiedziała o hejcie, który dotknął ją i jej rodzinę po śmierci Magdaleny Żuk. Zdradziła również, że jej siostra planowała ślub z Marcusem. Młodzi mieli bardzo konkretny plan, jak zamierzają się pobrać. Jaki? 

 

Zobacz też: Jest NOWE NAGRANIE z Magdaleną Żuk! Czy pomoże w wyjaśnieniu sprawy?

 

Odpowiedź na następnej stronie fotogalerii! Siostra Magdaleny Żuk opowiedziała również więcej o Marcusie. Co dokładnie?

 

Polecamy: Piękny gest na pogrzebie Magdaleny Żuk. Spełnili prośbę jej koleżanki i przynieśli coś wyjątkowego...

2/5
Magdalena Żuk
Facebook

Planowali z Markusem przyszłość. Chcieli wziąć ślub na Florydzie, a później wyprawić wesele w Polsce. Magda śmiała się nawet i kazała ojcu "trzymać się za kieszenie" - powiedziała siostra Magdaleny Żuk, Anna Cieślińska, w wywiadzie dla portalu zinfo.pl.

Kobieta opowiedziała również o narzeczonym swojej siostry. Co o nim sądzi?

3/5
Magdalena Żuk
Facebook/Magdalena Żuk

Z Markusem przed Magdy śmiercią widzieliśmy się tylko kilkukrotnie, ale teraz mamy stały kontakt. On do nas przyjeżdża i jest w tak złym stanie. Nikt nie mógłby tak grać przez dłuższy czas. Poznajemy go coraz bardziej, jego rodzinę. Nikt się tym nie zainteresował. Chłopakowi zniszczono życie. Próbowano nawet udowodnić, że jest spokrewniony z dziennikarzem Gazety Wyborczej i że zostało to politycznie ukartowane, a ojciec Markusa od dawna nie żyje - powiedziała Cieślińska.

4/5
Magdalena Żuk  - nowe nagrania z Egiptu

Dziennikarze portalu zinfo.pl zapytali również siostrę Magdaleny Żuk, co myśli na temat rezydenta, z którego telefonu 27-latka rozmawiała ze swoim chłopakiem Marcusem w słynnym nagraniu, które obiegło internet. Wspomniała również, co sądzi o hipotezie choroby psychicznej swojej siostry.

Nic na jego (rezydenta - przypis red.) temat nie możemy powiedzieć. Nie ma go. Poszedł na przymusowy urlop. Reporter zaprosił go do udzielenia wywiadu. Usiadł, a potem odebrał telefon, w którym ktoś zabronił mu mówić. To jest dziwne. Później tłumaczyli, że to z uwagi na dobro śledztwa, ale śledztwo tam już zostało zakończone. Będą robić po prostu wszystko, żeby z Magdy uczynić wariatkę. Na tym zależy każdej instytucji. I biuro podróży ma w tym interes, i ubezpieczyciel, i strona egipska - powiedziała Anna Cieślińska.

Kobieta jednoznacznie zaprzeczyła, jakoby Magdalena Żuk leczyła się psychiatrycznie.

5/5
Magdalena Żuk
Facebook/Magdalena Żuk

Magdalena Żuk zmarła 30 kwietnia w Egipcie. Kobieta pojechała sama na wakacje do kurortu Marsa Alam. Wyjazd miał być niespodzianką dla jej chłopaka. Jednak okazało się, że Marcus W. nie ma odpowiednio długo ważnego paszportu, by mój pojechać do Egiptu. Stan zdrowia Magdaleny Żuk pogorszył się, po przybyciu na miejsce. Kobieta trafiła do lokalnego szpitala, gdzie próbowano udzielić jej pomocy. W niewyjaśnionych okolicznościach, Magdalena Żuk wypadła z okna szpitala. W wyniku upadku doznała rozległych obrażeń. Przewieziono ją do szpitala w Hurghadzie, gdzie zmarła. Sprawę śmierci Magdaleny Żuk bada Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze.

Więcej na temat Śmierć Magdaleny Żuk