Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
The Voice Kids 3 - Tomson, Baron, Cleo i Dawid Kwiatkowski
Jan Bogacz / TVP
TV-Show

Cleo, Dawid Kwiatkowski, a może Tomson i Baron? Kto jest twoim ulubionym jurorem z "The Voice Kids"?

Trwa finał 3. edycji "The Voice Kids". Z pewnością macie już swoich ulubieńców. Jednak my zapraszamy was do innej zabawy. Weźcie udział w naszym plebiscycie i wybierzcie najlepszego jurora "The Voice Kids 3"! Cleo, Dawid Kwiatkowski, a może Tomson i Baron? Kto zasługuje na to miano? Czekamy na wasze głosy!

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Hania Sztachańska, Marcin Maciejczak, Natalia Kawalec z "The Voice Kids 3"
The Voice Kids
Newsy
"The Voice Kids" wyłoni nowego idola nastolatek. Ida Nowakowska zdradza, jaka jest atmosfera za kulisami

W najbliższą sobotę odbędą się ostatnie bitwy oraz sing offy w The Voice Kids . O trzy miejsca w finale będą starać się uczestnicy z drużyny Cleo. Do tej pory do finału zakwalifikowali się Marcin Maciejczak, Anastazja Maciąg i Ala Tracz z drużyny Dawida Kwiatkowskiego oraz Ola Gwazdacz, Hania Sztachańska i Ewelina Kozub z drużyny Tomsona i Barona . Niedługo poznamy ostatnie trzy nazwiska.  Kto wygra trzecią edycję The Voice Kids i pójdzie w ślady Roxie Węgiel, Aniki Dąbrowskiej i Viki Gabor? Ida Nowakowska zdradza, jakie emocje panują na planie oraz jak ze stresem radzą sobie młodzi artyści. Czy są gotowi na wielką karierę, która prawdopodobnie już niedługo stanie przed nimi otworem? Zobacz także:  Baron odsłania kulisy "The Voice Kids"! Kto ma największą szansę na wygraną? Ida Nowakowska o relacjach, które panują na planie The Voice Kids. Zna już faworytów?   

Tomson i Baron - bitwy The Voice Kids
Jan Bogacz, TVP
Newsy
Dziś bitwy drużyny Tomsona i Barona w "The Voice Kids"! Sprawdź, jak dobrze znasz uczestników! QUIZ

Bitwy drużyny Tomsona i Barona w "The Voice Kids 3" zobaczymy już dziś o godzinie 20:05 na antenie TVP 2. Chłopaki muszą zdecydować, które sześć osób przejdzie do etapu Sing Off. Finalnie poznamy trzy nazwiska dzieci, które dostaną się do finału trzeciej edycji show. Kogo wybiorą Tomson i Baron? O tym przekonamy się już dziś, a tymczasem zapraszamy do rozwiązania quizu!

Zobacz także: Pierwsze bitwy w "The Voice Kids": Cleo nie jest w stanie powstrzymać łez! "Słowa uderzające prosto w serce"

Bitwy drużyny Tomsona i Barona w " The Voice Kids 3 " zobaczymy już dziś o godzinie 20:05 na antenie TVP 2. Chłopaki muszą zdecydować, które sześć osób przejdzie do etapu Sing Off. Finalnie poznamy trzy nazwiska dzieci, które dostaną się do finału trzeciej edycji show. Kogo wybiorą Tomson i Baron? O tym przekonamy się już dziś, a tymczasem zapraszamy do rozwiązania quizu! Zobacz także:  Pierwsze bitwy w "The Voice Kids": Cleo nie jest w stanie powstrzymać łez! "Słowa uderzające prosto w serce"

Dawid Kwiatkowski w The Voice Kids
Jan Bogacz /TVP
Newsy
Dziś bitwy drużyny Dawida Kwiatkowskiego w "The Voice Kids"! Jak dobrze znasz uczestników? QUIZ

Dziś odbędą się bitwy drużyny Dawida Kwiatkowskiego w "The Voice Kids"! Trener zaprosił do swojej drużyny 18-tkę zdolnych dzieciaków. Do odcinków półfinałowych przejdzie tylko 6 osób. Kogo wybierze Dawid? O tym przekonamy się wieczorem, tymczasem zapraszamy do rozwiązania quizu!

Zobacz także: Pierwsze bitwy w "The Voice Kids": Cleo nie jest w stanie powstrzymać łez! "Słowa uderzające prosto w serce"

Dziś odbędą się bitwy drużyny Dawida Kwiatkowskiego w "The Voice Kids"! Trener zaprosił do swojej drużyny 18-tkę zdolnych dzieciaków. Do odcinków półfinałowych przejdzie tylko 6 osób. Kogo wybierze Dawid? O tym przekonamy się wieczorem, tymczasem zapraszamy do rozwiązania quizu! Zobacz także:   Pierwsze bitwy w "The Voice Kids": Cleo nie jest w stanie powstrzymać łez! "Słowa uderzające prosto w serce"

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner