Marcin Hakiel publikuje stare zdjęcia z Katarzyną Cichopek
Instagram @marcinhakiel
Newsy

Marcin Hakiel spędza Wielkanoc na wspominaniu Katarzyny Cichopek: "Zaręczyny, wesele..."

Marcin Hakiel spędza Wielkanoc z dala od rodziny. Po rozstaniu Katarzyna Cichopek zabrała dzieci na Malediwy. Były partner gwiazdy wspomina szczęśliwe chwile, które minęły.

Święta to przede wszystkim czas dla rodziny, dlatego możemy się domyślać, że tegoroczna Wielkanoc nie jest łatwym okresem dla Marcina Hakiela. Po tym, jak instruktor tańca i Katarzyna Cichopek ogłosili rozstanie, gwiazdy rozpoczęły już oddzielne życia. Prowadząca "Pytanie na śniadanie" szybko wyprowadziła się ze wspólnego mieszkania i zaczęła cieszyć się codziennymi rzeczami. Byli partnerzy, którzy czekają już na termin rozwodu, wymieniają się opieką nad dziećmi. Katarzyna Cichopek zabrała córkę i syna na Malediwy, by naładować baterie w przepięknym i ciepłym regionie. Zarówno Marcin Hakiel, jak i jego była partnerka, pokazali, jak spędzają świąteczną niedzielę. Katarzyna Cichopek z radością korzysta z dobrej pogody, natomiast jej mąż wspomina przeszłość...

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku. Cichopek i Hakiel to dopiero początek. Jedna z par walczy o miliony

Marcin Hakiel wraca do przeszłości, podczas gdy Katarzyna Cichopek opala się na Malediwach: "Tyle wspomnień... zaręczyny, wesele..."

Po tym, jak Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek oświadczyli, że się rozstali, każde z nich przechodzi ten trudny okres na swój sposób. Wygląda na to, że prowadząca "Pytanie na śniadanie" chce korzystać z życia i z optymizmem patrzy w przyszłość. Niedawno gwiazda "M jak miłość" zabrała dzieci na Malediwy. Wielkanocna niedziela upływa jej pod znakiem wrażeń. Celebrytka opublikowała na InstaStories relacje, na których widać, jak się opala i pływa z... rekinami! Podczas wyjazdu towarzyszą jej też dzieci - Helena i Adam.

Zobacz także: Katarzyna Cichopek na rajskich wakacjach zachwyca figurą w bikini! Z kim pojechała?

Marcin Hakiel wspomina ślub z Katarzyną Cichopek w Wielkanoc
Instagram @katarzynacichopek

Widać, że wyjazd w egzotycznym kierunku służy Katarzynie Cichopek. Paparazzi, którzy dostrzegli prowadzącą "Pytanie na śniadanie" na warszawskim lotnisku przed podróżą, zauważyli, że nie leci sama. Na miejscu gwiazda cieszy się spacerami po piaszczystej plaży i nurkowaniem. Marcin Hakiel, który święta spędza bez rodziny, wspomina szczęśliwe chwile, które spędził z byłą partnerką.

Marcin Hakiel spędza święta samotnie
Instagram @katarzynacichopek

Piękne miejsce, tyle wspomnień... Zaręczyny, wesele, dzieci bawiące się, przyjaciele, dziękuję - napisał Marcin Hakiel.

Marcin Hakiel wspomina wesele z Katarzyną Cichopek
Instagram @marcinhakiel

Do relacji dodał też: "nikt nie zabierze nam wspomnień" oraz "wspomnienia zostaną z nami na zawsze". Przed świętami wielkanocnymi Marcin Hakiel wyruszył w góry, by tam w samotności i spokoju pomyśleć o życiu. W niedzielę instruktor tańca wypił kawę w hotelu w Zakopanem. Fani mogli zobaczyć m.in. zdjęcia z wesela gwiazd oraz wspólnej, sylwestrowej zabawy.

Marcin Hakiel wraca do chwil spędzonych z Katarzyną Cichopek w święta
Instagram @marcinhakiel

Zobacz także: Marcin Hakiel publikuje romantyczne zdjęcia ze ślubu. Nie pogodził się z rozstaniem?

Najwyraźniej Marcin Hakiel nadal bardzo mocno przeżywa rozstanie z Katarzyną Cichopek. Internauci chcieliby dowiedzieć się, co doprowadziło do zakończenia małżeństwa, które uchodziło za jedno z najbardziej zgodnych w show-biznesie.

Katarzyna Cichopek spędza majówkę z dziećmi a co z Marcinem Hakielem
mat. prasowe/TVN
Newsy
Katarzyna Cichopek wyjechała z dziećmi na majówkę. Co w tym czasie robi Marcin Hakiel? 
Katarzyna Cichopek postanowiła na kilka dni wyrwać się z Warszawy i spędzić czas ze swoimi pociechami. W sieci pojawiły się zdjęcia z przygotowań do wyjazdu.

Podróżowanie jest dla Katarzyny Cichopek ogromną pasją. Gwiazda chciałaby, aby jej dzieci również poznały różne kraje oraz kultury i tak, jak ona pokochały wycieczki. Niedawno prowadząca "Pytanie na Śniadanie" zabrała swoje pociechy na Malediwy, a teraz zdecydowała się na podróż po Polsce. Marcin Hakiel również wybrał się na kilkudniowy urlop za miastem. Zobaczcie sami!  Katarzyna Cichopek wybrała majówkę w Polsce!  Katarzyna Cichopek  i  Marcin Hakiel  po 17 wspólnych latach zdecydowali się na rozstanie i choć wydawało się, że małżonkowie doszli do porozumienia, wszystko wskazuje na to, że czeka ich nie lada batalia. Byli partnerzy podzielili się opieką nad dziećmi, jednak starają się nie spotykać nawet, gdy jedno przejmuje obowiązki rodzicielskie nad Heleną oraz Adamem. W czasie świąt wielkanocnych Katarzyna Cichopek zabrała pociechy na Malediwy . W tym czasie jej były mąż rozpamiętywał wspólne chwile, a w swoich mediach społecznościowych publikował zdjęcia z przeszłości.  Okazuje się, że długi weekend majowy Marcin Hakiel spędzi samotnie, bowiem Katarzyna Cichopek zdecydowała się zabrać pociechy na wycieczkę po Polsce. Paparazzi przyłapali rodzinę w czasie przygotowań do wyjazdu.  Zobacz także:  Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zostaną zwolnieni z "Pytania na Śniadanie"? Zarząd TVP odpowiada!  Wiele gwiazd na majówkę wybrało luksusowe destynacje, takie jak Seszele czy Dubaj . Katarzyna Cichopek nie mogła sobie pozwolić na zagraniczny wyjazd ze względu na służbowe obowiązki oraz powrót dzieci do szkoły. Marcin Hakiel w tym czasie udał się na wyjazd w swoje ukochane góry. To jeden z ulubionych kierunków gwiazd, które pragną odzyskać spokój i zregenerować siły. W...

Fani dopytują o Marcina Hakiela pod zdjeciami Katarzyny Cichopek
Instagram @katarzynacichopek @marcinhakiel
Newsy
Katarzyna Cichopek pokazała kolejny kadr z egzotycznych wakacji. Fani wciąż dopytują o Marcina Hakiela! 
Katarzyna Cichopek wraz z dziećmi odpoczywa na rajskich plażach. Fani w komentarzach dopytują o Marcina Hakiela, który w tym roku nie mógł spędzić z dziećmi świąt.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel po raz pierwszy od lat spędzają święta oddzielnie. Każde z nich wybrało swój sposób na odpoczynek - prowadząca "Pytanie na Śniadanie" udała się na malowniczy urlop na Malediwy, a tancerz zdecydował się na ucieczkę z Warszawy i kontemplację w górach. W mediach społecznościowych byłych partnerów pojawiają się relacje, w których pokazują, jak spędzają czas. Katarzyna Cichopek opublikowała kolejną uśmiechniętą fotkę, a fani pytają w komentarzach o Marcina Hakiela.  - Dlaczego zabrałaś dzieci? Marcin został teraz sam... Tak się nie robi! - grzmią w komentarzach.  Na gwiazdę "M jak Miłość" spadła kolejna fala krytyki!  Fani uważają, że Katarzyna Cichopek powinna zostać na święta w Polsce!  Katarzyna Cichopek  i  Marcin Hakiel  po 17 wspólnie spędzonych latach postanowili ogłosić rozstanie. W mediach społecznościowych małżonków pojawiły się identyczne oświadczenia, w których poinformowali, że dla dobra swoich dzieci powody decyzji pozostawią dla siebie. Rozwód prowadzącej "Pytanie na Śniadanie" i tancerze wydaje się nieunikniony, a para jest już na etapie finalizacji ostatnich kwestii rozwodowych. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel doszli do porozumienia w kwestii podziału majątku oraz opieki nad dziećmi.  Zobacz także:  Katarzyna Cichopek na rajskich wakacjach zachwyca figurą w bikini! Z kim pojechała? Byli partnerzy po rozstaniu starają się na nowo poukładać swoje życia. Katarzyna Cichopek na chwilę zniknęła z mediów społecznościowych, jednak po kilku dniach wróciła i od tamtej pory na jej instagramowym koncie pojawiają się kolejne zdjęcia, na których uśmiech nie schodzi z jej twarzy. Marcin Hakiel nie ukrywa, że to dla niego trudny czas ,...

Agentka Katarzyny Cichopek skomentowała doniesienia na temat rozwodu z Marcinem Hakielem
Instagram @katarzynacichopek
Newsy
Agentka Katarzyny Cichopek zabrała głos w sprawie rozwodu! "Sugerowanie, że jest inaczej to czysta manipulacja"
W sprawie plotek na temat rzekomego sporu o podział majątku między Katarzyną Cichopek a Marcinem Hakielem głos zabrała agentka prowadzącej "Pytanie na śniadanie". Mocny komentarz!

Choć przez chwilę mogło się wydawać, że atmosfera wokół rozstania Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela zrobiła się nieco luźniejsza, to do mediów niedawno znów trafiły zaskakujące doniesienia. Najpierw instruktor tańca zasugerował, że przemilczał wiele rzeczy, które mogłyby postawić jego byłą partnerkę w niezbyt dobrym świetle. Później w sieci pojawiły się plotki, według których prowadząca "Pytanie na śniadanie" zamierza walczyć o majątek z mężem. Aktorka miała zatrudnić nowego prawnika, by mieć większe szanse na wygraną. W mediach pojawił się mocny komentarz agentki Katarzyny Cichopek, która odniosła się do ostatnich spekulacji. Co zdradziła? Mocne oświadczenie agentki Katarzyny Cichopek: "Nie ma żadnej walki o majątek" Wiele wskazywało na to, że rozwód Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela przebiegnie w ekspresowym tempie. Małżonkowie porozumieli się w sprawie alimentów . Później jednak instruktor tańca zasugerował, że nie zdradził całej prawdy na temat rozstania z prowadzącą "Pytanie na śniadanie" . Następnie pojawiły się sensacyjne plotki o zatrudnieniu przez Katarzynę Cichopek nowego prawnika . W odpowiedzi na spekulacje głos zabrała agentka prezenterki, która na łamach "Faktu" odniosła się do doniesień o rzekomej walce o majątek. Zobacz także:   Katarzyna Cichopek w ogniu krytyki. Fani: "Jaki śmieszny retusz" Nie ma żadnej walki o majątek. Sprawy rozliczeń finansowych między Kasią i Marcinem są już dawno ustalone - podkreśliła agentka Katarzyny Cichopek, Aldona Wleklak. W rozmowie z "Faktem" Aldona Wleklak zaznaczyła, że rodzina Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela obecnie żyje w dużym stresie. Agentka prowadzącej "Pytanie na śniadanie" stwierdziła, że w ostatnim czasie doszło do manipulacji, która szkodzi małżonkom i ich bliskim....

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik