Rajskie wakacje Kasi Cichopek
Instagram @katarzynacichopek
Newsy

Katarzyna Cichopek na rajskich wakacjach zachwyca figurą w bikini! Z kim pojechała?

Tradycją świąteczną Katarzyny Cichopek są zagraniczne wyjazdy. W tym roku wybrała ciepły piasek i przejrzystą wodę, a w jej mediach społecznościowych pojawiła się relacja z wyjazdu.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel kilka tygodni temu zdecydowali się na rozstanie po 17 wspólnie spędzonych lat. Choć rozwód wydaje się nieunikniony, to byli partnerzy starają się podzielić opieką nad dziećmi, tak aby każde z nich mogło uczestniczyć w ich wychowaniu. Prowadząca "Pytanie na Śniadanie" od kilku lat tradycyjnie w święta wielkanocne wyjeżdża, by odpocząć. Tym razem zabrała dzieci do Dubaju.

W mediach społecznościowych pojawiły się jej pierwsze relacje z rajskich wakacji, a Katarzyna Cichopek pochwaliła się również fantastyczną figurą. Zobaczcie sami! 

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku. Cichopek i Hakiel to dopiero początek. Jedna z par walczy o miliony

Katarzyna Cichopek z dziećmi na rajskich wakacjach 

Do tej pory Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel spędzali wspólnie każde święta, ten rok jest dla nich jednak zupełnie inny. A wszystko odmieniło ich rozstanie! Aktorka "M jak Miłość" nie zrezygnowała ze swojej corocznej tradycji i wraz z pociechami wyjechała na rajskie wakacje. Niedawno paparazzi zrobili Katarzynie Cichopek i jej dzieciom zdjęcia na Lotnisku Chopina w Warszawie, gdy szykowali się do wylotu. A teraz prowadząca "Pytanie na Śniadanie" pochwaliła się pierwszymi kadrami ze słonecznej plaży. 

🏝 No comment needed 😁 (komentarz jest zbędny - przyp. red) #zdalekaodwszystkiego #rodzinnie - napisała pod zdjęciem, na którym pozuje w kolorowym bikini. 

Zobacz także: Katarzyna Cichopek upominana przez fanów: "Paru osobom świat się zawalił"

Katarzyna Cichopek od ogłoszenia rozstania wciąż jest w ogniu krytyki. Obserwatorzy w komentarzach nie szczędzą jej przykrych słów i złośliwości. Gdy w jej mediach społecznościowych pojawiają się zdjęcia, a na jej twarzy gości uśmiech od razu pojawiają się uwagi, w których fani sugerują, że teraz przyszedł czas na chwilę smutku.

- A ta jak zwykle z uśmieszkiem!!!! Dopiero rozstałaś się z mężem!!! 

- #rodzinniebezmeza 😮

- Sielanka! Wszystko fajnie... Ale Marcin został na święta sam. Zabrałaś mu nawet dzieci

- To chyba nie najlepszy czas na uśmiechy i pluskanie w wodzie???!!

Gwiazda "M jak Miłość" zdaje się nie przejmować krytyką, a jej profil instagramowy zapełnia się kolejnymi fotkami z rajskiej plaży. 

Zobacz także: Katarzyna Cichopek zabrała dzieci za granicę. Towarzyszy im ktoś jeszcze! 

Katarzyna Cichopek pozuje w bikini
Instagram @katarzynacichopek

Fani zachwycili się również wypracowaną na siłowni figurą Katarzyny Cichopek. 

- Pięknie 😍

- Jaka laska zazdroszczę figury ❤️❤️🔥

- Piękna 😍

Wszystko wskazuje na to, że w tym roku Marcin Hakiel spędzi święta bez dzieci, ponieważ te spędzają czas z mamą. W mediach społecznościowych gwiazdy Telewizji Polskiej pojawiły się również kadry, na których pokazała jakie aktywności wybrał jej syn. 

Kasia Cichopek spędza czas z dziećmi w wakacje
Instagram @katarzynacichopek

Marcin Hakiel publikuje stare zdjęcia z Katarzyną Cichopek
Instagram @marcinhakiel
Newsy
Marcin Hakiel spędza Wielkanoc na wspominaniu Katarzyny Cichopek: "Zaręczyny, wesele..."
Marcin Hakiel spędza Wielkanoc z dala od rodziny. Po rozstaniu Katarzyna Cichopek zabrała dzieci na Malediwy. Były partner gwiazdy wspomina szczęśliwe chwile, które minęły.

Święta to przede wszystkim czas dla rodziny, dlatego możemy się domyślać, że tegoroczna Wielkanoc nie jest łatwym okresem dla Marcina Hakiela. Po tym, jak instruktor tańca i Katarzyna Cichopek ogłosili rozstanie, gwiazdy rozpoczęły już oddzielne życia. Prowadząca "Pytanie na śniadanie" szybko wyprowadziła się ze wspólnego mieszkania i zaczęła cieszyć się codziennymi rzeczami. Byli partnerzy, którzy czekają już na termin rozwodu, wymieniają się opieką nad dziećmi. Katarzyna Cichopek zabrała córkę i syna na Malediwy, by naładować baterie w przepięknym i ciepłym regionie. Zarówno Marcin Hakiel, jak i jego była partnerka, pokazali, jak spędzają świąteczną niedzielę. Katarzyna Cichopek z radością korzysta z dobrej pogody, natomiast jej mąż wspomina przeszłość... Marcin Hakiel wraca do przeszłości, podczas gdy Katarzyna Cichopek opala się na Malediwach: "Tyle wspomnień... zaręczyny, wesele..." Po tym, jak Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek oświadczyli, że się rozstali, każde z nich przechodzi ten trudny okres na swój sposób. Wygląda na to, że prowadząca "Pytanie na śniadanie" chce korzystać z życia i z optymizmem patrzy w przyszłość. Niedawno gwiazda "M jak miłość" zabrała dzieci na Malediwy . Wielkanocna niedziela upływa jej pod znakiem wrażeń. Celebrytka opublikowała na InstaStories relacje, na których widać, jak się opala i pływa z... rekinami! Podczas wyjazdu towarzyszą jej też dzieci - Helena i Adam. Zobacz także:   Katarzyna Cichopek na rajskich wakacjach zachwyca figurą w bikini! Z kim pojechała? Widać, że wyjazd w egzotycznym kierunku służy Katarzynie Cichopek. Paparazzi, którzy dostrzegli prowadzącą "Pytanie na śniadanie" na warszawskim lotnisku przed podróżą, zauważyli, że nie leci sama . Na miejscu gwiazda cieszy...

Fani dopytują o Marcina Hakiela pod zdjeciami Katarzyny Cichopek
Instagram @katarzynacichopek @marcinhakiel
Newsy
Katarzyna Cichopek pokazała kolejny kadr z egzotycznych wakacji. Fani wciąż dopytują o Marcina Hakiela! 
Katarzyna Cichopek wraz z dziećmi odpoczywa na rajskich plażach. Fani w komentarzach dopytują o Marcina Hakiela, który w tym roku nie mógł spędzić z dziećmi świąt.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel po raz pierwszy od lat spędzają święta oddzielnie. Każde z nich wybrało swój sposób na odpoczynek - prowadząca "Pytanie na Śniadanie" udała się na malowniczy urlop na Malediwy, a tancerz zdecydował się na ucieczkę z Warszawy i kontemplację w górach. W mediach społecznościowych byłych partnerów pojawiają się relacje, w których pokazują, jak spędzają czas. Katarzyna Cichopek opublikowała kolejną uśmiechniętą fotkę, a fani pytają w komentarzach o Marcina Hakiela.  - Dlaczego zabrałaś dzieci? Marcin został teraz sam... Tak się nie robi! - grzmią w komentarzach.  Na gwiazdę "M jak Miłość" spadła kolejna fala krytyki!  Fani uważają, że Katarzyna Cichopek powinna zostać na święta w Polsce!  Katarzyna Cichopek  i  Marcin Hakiel  po 17 wspólnie spędzonych latach postanowili ogłosić rozstanie. W mediach społecznościowych małżonków pojawiły się identyczne oświadczenia, w których poinformowali, że dla dobra swoich dzieci powody decyzji pozostawią dla siebie. Rozwód prowadzącej "Pytanie na Śniadanie" i tancerze wydaje się nieunikniony, a para jest już na etapie finalizacji ostatnich kwestii rozwodowych. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel doszli do porozumienia w kwestii podziału majątku oraz opieki nad dziećmi.  Zobacz także:  Katarzyna Cichopek na rajskich wakacjach zachwyca figurą w bikini! Z kim pojechała? Byli partnerzy po rozstaniu starają się na nowo poukładać swoje życia. Katarzyna Cichopek na chwilę zniknęła z mediów społecznościowych, jednak po kilku dniach wróciła i od tamtej pory na jej instagramowym koncie pojawiają się kolejne zdjęcia, na których uśmiech nie schodzi z jej twarzy. Marcin Hakiel nie ukrywa, że to dla niego trudny czas ,...

Katarzyna Cichopek i Marcin hakiel święta wielkanocne
Instagram / marcinhakiel / katarzynacichopek
Newsy
Katarzyna Cichopek wyjechała na Malediwy z dziećmi, a co robi Marcin Hakiel? "Chwila wytchnienia"
Katarzyna Cichopek korzysta z rajskiego wypoczynku, a jak Marcin Hakiel zdecydował się spędzić pierwsze święta po rozstaniu? Wymowne zdjęcia!

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel po raz pierwszy od lat spędzą święta oddzielnie. Okazuje się, że każde z nich ma swój sposób na ten dzień. Gwiazda "Pytania na śniadanie" zdecydowała się kontynuować swoją tradycję wiosennych wyjazdów i razem z dziećmi poleciała na Malediwy, a jakie plany ma Marcin Hakiel? Tancerz postanowił znaleźć chwilę dla siebie... Katarzyna Cichopek wyjechała na Malediwy z dziećmi, a co robi Marcin Hakiel? Katarzyna Cichopek  i  Marcin Hakiel  po 17 wspólnych latach w połowie marca ogłosili rozstanie. Według doniesień se.pl para jest już na etapie finalizacji rozwodu, a  Cichopek i Hakiel doszli do porozumienia w kwestii podziału majątku i opieki nad dziećmi. Tancerz nie ukrywa, że dobro dzieci jest dla niego najważniejsze i chcą oszczędzić Helenie i Adamowi medialnej batalii sądowej. Do tej pory to Katarzyna Cichopek błyskawicznie wróciła do publikacji w sieci uśmiechniętych zdjęć i kolejnych stylizacji, a Marcin Hakiel nie ukrywał, że to dla niego trudny czas i zdecydował się nawet na terapię. Od kilku dni jednak również tancerz publikuje zdjęcia, na których widać uśmiech, a teraz nieobecność dzieci wykorzystał na chwilę wytchnienia dla siebie i wygląda na to, że znów wyjechał w góry. To popularny kierunek, aby odzyskać spokój. W górach po śmierci męża przez wiele tygodni mieszkała też Agnieszka Woźniak-Starak .  Zobacz także:  Katarzyna Cichopek na rajskich wakacjach zachwyca figurą w bikini! Z kim pojechała? Tymczasem Katarzyna Cichopek w mediach społecznościowych publikuje obszerną relację z egzotycznego urlopu, który spędza z dziećmi, a niektórzy internauci ostro oceniają wyjazd aktorki i fakt, że Helena i Adam nie spędzą świąt z tatą.  Gwiazda "Pytania na śniadanie" zachwyca świetną formą i wygląda na to, że urlop w...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik