Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel kilka tygodni temu zdecydowali się na rozstanie po 17 wspólnie spędzonych lat. Choć rozwód wydaje się nieunikniony, to byli partnerzy starają się podzielić opieką nad dziećmi, tak aby każde z nich mogło uczestniczyć w ich wychowaniu. Prowadząca "Pytanie na Śniadanie" od kilku lat tradycyjnie w święta wielkanocne wyjeżdża, by odpocząć. Tym razem zabrała dzieci do Dubaju.

Reklama

W mediach społecznościowych pojawiły się jej pierwsze relacje z rajskich wakacji, a Katarzyna Cichopek pochwaliła się również fantastyczną figurą. Zobaczcie sami!

Katarzyna Cichopek z dziećmi na rajskich wakacjach

Do tej pory Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel spędzali wspólnie każde święta, ten rok jest dla nich jednak zupełnie inny. A wszystko odmieniło ich rozstanie! Aktorka "M jak Miłość" nie zrezygnowała ze swojej corocznej tradycji i wraz z pociechami wyjechała na rajskie wakacje. Niedawno paparazzi zrobili Katarzynie Cichopek i jej dzieciom zdjęcia na Lotnisku Chopina w Warszawie, gdy szykowali się do wylotu. A teraz prowadząca "Pytanie na Śniadanie" pochwaliła się pierwszymi kadrami ze słonecznej plaży.

???? No comment needed ???? (komentarz jest zbędny - przyp. red) #zdalekaodwszystkiego #rodzinnie - napisała pod zdjęciem, na którym pozuje w kolorowym bikini.

Zobacz także: Katarzyna Cichopek upominana przez fanów: "Paru osobom świat się zawalił"

Zobacz także

Katarzyna Cichopek od ogłoszenia rozstania wciąż jest w ogniu krytyki. Obserwatorzy w komentarzach nie szczędzą jej przykrych słów i złośliwości. Gdy w jej mediach społecznościowych pojawiają się zdjęcia, a na jej twarzy gości uśmiech od razu pojawiają się uwagi, w których fani sugerują, że teraz przyszedł czas na chwilę smutku.

- A ta jak zwykle z uśmieszkiem!!!! Dopiero rozstałaś się z mężem!!!

- #rodzinniebezmeza ????

- Sielanka! Wszystko fajnie... Ale Marcin został na święta sam. Zabrałaś mu nawet dzieci

- To chyba nie najlepszy czas na uśmiechy i pluskanie w wodzie???!!

Gwiazda "M jak Miłość" zdaje się nie przejmować krytyką, a jej profil instagramowy zapełnia się kolejnymi fotkami z rajskiej plaży.

Zobacz także: Katarzyna Cichopek zabrała dzieci za granicę. Towarzyszy im ktoś jeszcze!

Instagram @katarzynacichopek

Fani zachwycili się również wypracowaną na siłowni figurą Katarzyny Cichopek.

- Pięknie ????

- Jaka laska zazdroszczę figury ❤️❤️????

- Piękna ????

Reklama

Wszystko wskazuje na to, że w tym roku Marcin Hakiel spędzi święta bez dzieci, ponieważ te spędzają czas z mamą. W mediach społecznościowych gwiazdy Telewizji Polskiej pojawiły się również kadry, na których pokazała jakie aktywności wybrał jej syn.

Instagram @katarzynacichopek
Reklama
Reklama
Reklama