Kasia Cichopek i Marcin Hakiel w Dance Dance Dance

Marcin Hakiel pokazał twarze dzieci! Teraz już wiadomo jak wyglądają Adam i Helenka!

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel w Dance Dance Dance

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek należą do grona gwiazd, które bardzo strzegą swojej prywatności. Bardzo cenią swoje życie rodzinne, a dzieci są dla nich najważniejsze! Aktorka i tancerz są rodzicami 11-letniego Adama i 7-letniej Helenki. Chociaż do tej pory małżeństwo ukrywało twarze swoich pociech, to jednak tym razem Marcin Hakiel zrobił wyjątek. Zobaczcie jak wyglądają pociechy Kasi Cichopek i Marcina Hakiela! 

Zobacz także: Odważne zdjęcie Katarzyny Cichopek w bikini. Jednak fani dopytują o coś zupełnie innego!

Marcin Hakiel pokazał twarze dzieci! Do kogo są podobni Adaś i Helenka? 

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel to jedna z najbardziej lubianych par polskiego show biznesu. Widać, jak ważna jest dla nich rodzina i dzieci! Para raczej unika wielkich wyjść, gdyż zdecydowanie bardziej woli poświęcić ten czas dla Adama i Helenki. Ostatnio para intensywnie podróżuje po Polsce, a Marcin Hakiel postanowił podzielić się z fanami pięknym zdjęciem, na którym możemy zobaczyć jak wyglądają jego dzieci! Pod fotografią tancerz zamieścił również wzruszający wpis. 

Ostatnio często pytacie jak udało mi się zachować optymizm w tych dziwnych czasach. Odpowiedź jest prosta, rodzina 👨‍👩‍👧‍👦 To dzięki dzieciakom i mojej fantastycznej żonie nie zwariowałem jeszcze w tym zwariowanym świecie 😂 żonka nie załapała się na zdjęciu, ale gołębica ją symbolizuje 😁 każdego dnia jestem wdzięczny za to że ich mam i że możemy być razem 💪✌️  - napisał pod zdjęciem z dziećmi Marcin Hakiel. 

Fani bardzo docenili te piękne słowa, które zamieścił w swoim wpisie Marcin Hakiel! W komentarzach pod postem wielbiciele małżeństwa zaczęli zastanawiać się również, do kogo podobne są ich dzieci. 

- Synek to cała mamusia ❤️a córeczka tatusia ❤️. Pozdrawiam najmocniej

- Fajnie, że pokazujecie, że jeśli się chce to się da 👍

- Dziewczynka jest bardzo podobna do matki , a chłopiec wypisz wymaluj pan

- Pięknie napisane gratuluje cudownej rodzinki

- Córeczka to Kasia, a synuś to Marcin 👍😊😍😍😍😍pozdrawiam serdecznie - piszą fani. 

Zobaczcie zatem to urocze zdjęcie z dziećmi, które zamieścił Marcin Hakiel na swoim Instagramie! A Waszym zdaniem do kogo podobna jest Helenka, a do kogo Adaś? 

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel są małżeństwem od prawie 12 lat! Tworzą zgraną i szczęśliwą parę, a rodzinę i dzieci zawsze stawiają na pierwszym miejscu.

 

 

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43