Kasia Cichopek w sukience Michael Kors

Odważne zdjęcie Katarzyny Cichopek w bikini. Jednak fani dopytują o coś zupełnie innego!

Kasia Cichopek w sukience Michael Kors

Katarzyna Cichopek spędza właśnie urlop na Wyspach Kanaryjskich. Niedawno pojawiła się tam burza piaskowa i turyści zostali uziemieni w swoich hotelach. Jednak pogoda wróciła do normy i gwiazda nadal może korzystać ze słonecznej pogody.

Aktorka zazwyczaj zasypuje swoje fanki wakacyjnymi stylizacjami z sukienkami w roli głównej, ale tym razem postanowiła pokazać nieco więcej i pochwaliła się swoimi zdjęciami w bikini. Tak odważnych fotografii Katarzyny Cichopek już dawno nie widzieliśmy! A o co pytają ją fanki? Zobaczcie...

Katarzyna Cichopek w bikini

Gwiazda "M jak miłość" opublikowała swoje zdjęcie w czarnym seksownym bikini marki Feba i pochwaliła się, jak spędza swoje "zimowe wakacje". Pod zdjęciem napisała:

Pytacie o pogodę na Kanarach... już jest super! Calima idzie w niepamięć. 😎 - napisała Katarzyna Cichopek na Instagramie. 

Jednak to nie odważne zdjęcie Katarzyny Cichopek wywołało zamieszanie, ale fakt, że nie boi się latać, kiedy na świecie jest epidemia koronowirusa. Jedna z internautek wprost zapytała:

Podziwiam odwagę w obliczu epidemii nigdzie bym nie wyjeżdżała - czytamy w komentarzu pod zdjęciem aktorki. 

Katarzyna Cichopek nie odpowiedziała na ten komentarz, ale to już kolejna gwiazda, która nie zamierza rezygnować z wypoczynku z powodu informacji o rozprzestrzeniającym się wirusie. Z kolei Kinga Rusin zmieniła plany urlopowe właśnie z powodu sytuacji zagrożenia wirusem i zamiast wyjazdu na narty w Alpy wybrała się na urlop do Francji. 

Do tej pory aktorka pokazywała głównie zdjęcia, na których pozowała w modnych sukienkach 

Instagram

Katarzyna Cichopek uwielbia pokazywać swoje stylizacje z podróży

Katarzyna Cichopek
Instagram

 

Więcej na temat Katarzyna Cichopek
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08