Marcelina Zawadzka i jej narzeczony, Max Gloeckner już wkrótce zostaną rodzicami. Prezenterka Polsatu radosną nowiną podzieliła się na swoim Instagramie w Dniu Matki. Przyjaciele pary oraz znajomi z branży od razu zaczęli gratulować parze, a jeden z komentarzy dodała nawet Roksana Węgiel. Co napisała ciężarnej Zawadzkiej?

Reklama

Marcelina Zawadzka w ciąży, gwiazdy gratulują

W sierpniu 2023 roku Marcelina Zawadzka i jej przystojny partner, niemiecki przedsiębiorca Max Gloeckner ogłosili zaręczyny. Od tamtego czasu są niemal nierozłączni. Niedawno wybrali się na wakacje do Tajlandii, a prowadząca "Farmę" w Polsacie często dzieliła się fotkami z rajskich wakacji. Niedawno zaś Zawadzka wzbudziła prawdziwą sensację informując fanów, że jest w ciąży:

Niebawem moje drogie, kochane mamy dołączę do Waszego grona - mam. Ogromna wdzięczność, wypełnia mnie po krańce możliwości, za to że Bóg pozwolił mi zaznać prawdziwej, czystej, pewnej i wzajemnej miłości, dzięki której powstał jego owoc
napisała w sieci prezenterka

Pod postem posypały się komentarze, także gwiazd. Roksana Węgiel, która jest w szczęśliwym małżeństwie z Kevinem Mglejem, napisała:

Omg gratulacje!

Marcelina Zawadzka nie mogła nie odpowiedzieć piosenkarce:

Roxie ja nigdy nie zapomnę jak się poznałyśmy na Bake Offie jak byłaś taka malutka. w sumie marzenie każdego rodzica aby mieć takie cudne i zdolne dziecko jak Ty! Ucałuj mamę ode mnie! I pięknie się patrzy na Twoją karierę, rozwój i odwagę!!! Jestem zdumiona
napisała Marcelina
Roksana Węgiel komentuje ciążę Marceliny Zawadzkiej
Pawel Wodzynski/East News

Wśród setek komentarzy znalazły się również wpisy Anny Muchy, Basi Kurdej-Szatan, Marzeny Rogalskiej, Edyty Zając, Maffashion czy Idy Nowakowskiej!

Zobacz także
Aaaaaaaaaaaa gratulacje! So happy for you! Będziesz cudowną mamą
napisała Ida

Na co Zawadzka odparła:

Iduuusś, właśnie mogę z pytaniami do Ciebie w ciemno … jak Ty to wszystko ogarniałaś w jednym czasie
Marcelina Zawadzka z partnerem
Marcelina Zawadzka z partnerem instagram.com/marcelina_zawadzka

Marcelina Zawadzka nie jest jedyną gwiazdą, które w ostatnim czasie ogłosiły ciążę. Wśród nich są również Marina Łuczenko-Szczęsna, Paulina Drażba, Hailey Bieber czy Dorota z "Rolnik szuka żony 10".

Reklama

Wszystkim mamom serdecznie gratulujemy i życzymy spokoju.

Marcelina Zawadzka z partnerem
Marcelina Zawadzka z partnerem Artur Zawadzki/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama