Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski przytulają się
Jak oni się kochają!
1/8
Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski przytulają się

Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski są parą! Trzeba przyznać, że aktor "M jak miłość" i prowadząca "Pytanie na śniadanie" to jedna z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. Jak długo są razem? Ponoć ich znajomość jest dosyć świeża. Po raz pierwszy plotki na temat ich związku pojawiły się w maju. Para spędziła razem weekend w Mikołajkach, a potem pokazała romantyczne zdjęcia z wyjazdu na Instagramie. Mikołaj w ten sposób zadebiutował na tym serwisie społecznościowym, a pierwsze zdjęcia jakie pokazał to właśnie romantyczne fotki z Marceliną Zawadzką. Jak się poznali? Odpowiedź znajdziecie na kolejnej stronie naszej galerii, w której pokażemy Wam zdjęcia z ich randki!

ZOBACZ: Roznerski o Zawadzkiej: "Bardzo żałuję, że Marcelina...". Posłuchaj, co mówił o niej dwa lata temu!

2/8
Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski w świetnych nastrojach  na randce

Marcelina i Mikołaj są parą od kilku tygodni, ale poznali się... dwa lata temu! Wówczas wspólnie kręcili w wakacje specjalne materiały dla "Pytania na śniadanie", którego jeszcze wtedy Zawadzka nie była prowadzącą. Od razu się polubili, ale ich drogi rozeszły się. Zresztą serce Mikołaja było wtedy zajęte, bo spotykał się z Olgą Bołądź. Teraz jest z Marceliną. Jakie plany ma teraz para? Czy zamieszkają razem?

Zobacz: Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski - jak się poznali? Zobacz historię ich miłości!

3/8
Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski śmieją się

Jeden z tygodników napisał, że Mikołaj wprowadził się do mieszkania Marceliny w centrum Warszawy. Szybko okazało się, że nie jest to prawda. Marcelina mieszka w swoim apartamencie, a Mikołaj wraz z synem w swoim mieszkaniu. Para nie planuje jeszcze wspólnego mieszkania. Za to ostatnio wybrali się na romantyczną wycieczkę do Krakowa. Myślicie, że Mikołaj i Marcelina stworzą długi i szczęśliwy związek? Tego im życzymy! Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia z ich randki!

4/8
Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski na randce w Warszawie
5/8
Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski są parą
6/8
Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski zdjęcia paparazzi
7/8
Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski przytulają się
8/8
Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski w drodze do domu