Marcela Leszczak w kampanii Krüger&Matz
ONS

Marcela Leszczak mimo, że nie wygrała ostatniej edycji "Top Model. Zostań modelką" świetnie odnalazła się w show biznesie. Aspirująca modelka ma na swoim koncie kilka udanych sesji, zagrała w reklamie i... nagrała piosenkę. Pojawiła się również w serialu "Miłość na bogato", gdzie zagrała jedną z głównych ról. Produkcja mimo ogromnej fali krytyki cieszyła się tak dużą populanością, że zdecydowano o jej kontunuacji. Do końca nie było jednak wiadomo, czy Marcela w niej zagra. Przypomnijmy: Młodzi aktorzy na planie "Miłości na bogato"

W rozmowie z Newseria Lifestyle Leszczak zdradziła, że celowo kilka miesięcy temu zaprzeczyła, że pojawi się w drugim sezonie serialu. Wszystko było dobrze przemyślaną strategią, która miała na celu zwiększenie zainteresowania produkcją. 

Przetrzymaliśmy wszystkich fanów do ostatniej chwili, chcieliśmy im zrobić niespodziankę. Dlatego cały czas ich trzymaliśmy w niepewności. To było celowe. Nawet aktorzy nie wiedzieli, że się pojawię. I dopiero wejdę tak około 5-6 odcinka serialu - wyjaśnia modelka.

 

Scenarzyści zdecydowali, że w nadchodzącym sezonie wątek jej bohaterki zostanie rozwinięty. Chcąc sprostać oczekiwaniom produkcji Marcela zdecydowała się na wzięcie indywidualnych lekcji aktorstwa i w tym celu zapisała się na specjalny kurs.

Mam już za sobą 10 godzin. Zapisałam się, żeby poprawić swoje umiejętności aktorskie, bo chciałam być bardziej profesjonalna na planie. To jest nauka aktorstwa, ale też praca nad sobą, nad mimiką, nad emocjami, nad tym, żeby się nie wstydzić. Bo, jak mi tłumaczyła właśnie pewna aktorka, mamy w głowie takiego chomiczka, który nam mówi, nie rób tego, bo inni będą się patrzyli na ciebie i śmiali. Rzeczywiście miałam tego chomiczka i myślę, że już się wyzbyłam takiego wstydu - zdradza w tej samej rozmowie.

 

Spodziewaliście się, że Marcela jest tak wstydliwa?

Zobacz: Marcela nagrała piosenkę. Będzie hit? 
 

Marcela chwali się drogimi wakacjami: