Ślub Michała Wiśniewskiego i Mandaryny na lodowcu w Kirunie w 2003 roku pamiętają wszyscy. To wydarzenie przeszło do historii show biznesu. Rok temu podczas sylwestra muzyk, zapowiadając na scenie byłą żonę wyznał:

Reklama

Na ślub z nią wydałem dwie bańki

Teraz Mandaryna w rozmowie z Party.pl, wspomina to wielkie wydarzenie:

To był niezły happening

Zobaczcie, co nam zdradziła Mandaryna na temat ślubu z Michałem Wiśniewskim. Czy po rozwodzie zraziła się do ślubów?

Mandaryna wspomina ślub z Michałem Wiśniewskim

Nie wszyscy wiedzą, że ślub Mandaryny i Michała Wiśniewskiego na lodowcu w Kirunie nie był ich pierwszym ślubem. Para wzięła ślub cywilny w tajemnicy w 2001 roku, natomiast dwa lata później przy okazji programu "Jestem jaki jestem" transmitowali kolejny, tym razem kościelny i niezwykle huczny, na antenie TVN.

To był niezły happening. Wynajęty samolot, pełno gości, lodowy krzyż, było to niezwykłe wydarzenie. Fajnie się bawiliśmy to był przyjemny wyjazd - zdradziła nam Mandaryna.

Niedawno Michał Wiśniewski przyznał, że ślub z Mandaryną kosztował go aż dwa miliony złotych. Czy Mandaryna pozwoliłaby sobie dzisiaj na taką ekstrawagancję i kolejny raz zainwestowała miliony w ślub?

Zobacz także

Ja już byłam raz mężatką, dziękuję

To przytyk w stronę Michała Wiśniewskiego? Zobaczcie, co o swoim ślubie oraz dzisiejszym podejściu opowiedziała nam Mandaryna!

Reklama

Zobacz także: Mandaryna zachwyciła zdjęciami z Fabienne Wiśniewską: "Wyglądają jak siostry!"

East News, PIOTR FOTEK/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama