Mandaryna, Michał Wiśniewski i Anna Świątczak na Sylwestrze Polsatu 2020/2021
mat. prasowe Polsat
Newsy

Sylwester 2020/2021! Michał Wiśniewski zapowiedział Mandarynę i zdradził, ile kosztował go ślub z wokalistką! 

Mandaryna zaśpiewała Ev'ry Night w Polsacie na Sylwestrze. Zapowiedział ją Michał Wiśniewski!

Gwiazdami Sylwestra Polsatu 2020/2021 byli m.in. zespół Ich Troje z Michałem Wiśniewskim na czele oraz Mandaryna, czyli jego była żona, która na scenie wykonała swój największy hit "Ev'ry night"! Zapowiedział ją czerwonowłosy wokalista, który przy okazji postanowił zdradzić, ile kosztował go ślub z piosenkarką! Zabawne?

Michał Wiśniewski o małym Falco: "Nigdy nie opiekowałem się tak żadnym dzieckiem"

Mandaryna na Sylwestrze Polsatu 2020/2021! Zapowiedział ją Michał Wiśniewski

Niektórzy widzowie mogli być nieźle zmieszani widząc, że Michał Wiśniewski występuje na scenie ze swoją trzecią żoną, Anną Świątczak, ale tu należy powiedzieć, że Anna niedawno wróciła do grupy Ich Troje i znów występuje z byłym mężem. Od jakiegoś czasu podczas telewizyjnych wystąpień Michałowi Wiśniewskiego towarzyszy również druga żona, czyli Marta Wiśniewska, znana wszystkim jako Mandaryna! Tak też było na Sylwestrze Polsatu 2020/2021, gdzie artystka wykonała swój taneczny przebój, który rządził na listach przebojów 15 lat temu. Zapowiadając Mandarynę, Wiśniewski wypalił:

Na ślub z nią wydałem dwie bańki

Oczywiście chodziło o 2 mln złotych - i to nie jest żart. Mandaryna i Michał Wiśniewski pobrali się 17 lat temu na biegunie północnym w Kirunie, a uroczystość była transmitowana na żywo w TVN. Było to jedno z najważniejszych wydarzeń 2003 roku, które przeszło do historii polskiego show-biznesu.

Mandaryna, Michał Wiśniewski i Anna Świątczak na Sylwestrze Polsatu 2020/2021
mat. prasowe Polsat

Mandaryna na scenie dała z siebie wszystko!

Mandaryna, Michał Wiśniewski i Anna Świątczak na Sylwestrze Polsatu 2020/2021
mat. prasowe Polsat

Ich Troje wciąż cieszy się popularnością, podobnie jak Mandaryna!

Mandaryna, Michał Wiśniewski i Anna Świątczak na Sylwestrze Polsatu 2020/2021
mat. prasowe Polsat

Obecnie Michał jest żonaty z Polą (to piąta żona gwiazdora), i oczekuje na piąte dziecko! 

Mandaryna, Michał Wiśniewski i Anna Świątczak na Sylwestrze Polsatu 2020/2021
mat. prasowe Polsat

Zobacz także
Quebonafide i Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski nagra wspólny kawałek z Quebonafide i Sokołem? Do sieci trafiły ich zdjęcia z imprezy

Michał Szpak na Sylwestrze Polsatu 2020/2021

Sylwester 2020/2021: Michał Szpak podpalił scenę Polsatu! Co za występ i... ruchy! 

 

Marta Wiśniewska skomentowała rozstanie byłego męża z Dominiką Tajner
East News
Newsy
Marta Wiśniewska skomentowała rozstanie byłego męża z Dominiką Tajner! Padły mocne słowa...
Marta Wiśniewska skomentowała rozstanie byłego męża z Dominiką Tajner! Padły mocne słowa...

Marta Wiśniewska "Mandaryna" ostro skomentowała rozstanie byłego męża z Dominiką Tajner! Czy Marta wiedziała, że Michał Wiśniewski podjął decyzję o czwartym rozwodzie? "Mandaryna" była drugą żoną lidera zespołu "Ich Troje". Poznali się w 2000 roku, a dwa lata później wzięła ślub cywilny. Michał i Marta razem wystąpili w głośnym reality-show "Jestem jaki jestem", w którym pokazywali, jak wygląda ich życie na co dzień. Niestety ich związek nie przetrwał próby czasu - małżeństwo Marty i Michała Wiśniewskich skończyło się w 2006 roku. Teraz była żona wokalisty skomentowała jego rozstanie z czwartą żoną! Mandaryna wbija szpilę byłemu mężowi Marta Wiśniewska w rozmowie z "Faktem" przyznała, że była bardzo zaskoczona informacjami o rozstaniu byłego męża z Dominiką Tajner. Jak komentuje zachowanie lidera zespołu "Ich Troje"? Padły mocne słowa! Jestem w ogromnym szoku. Myślałam, że Michał zmądrzał przy Dominice -  powiedziała w rozmowie z dziennikiem.  Była żona Michała Wiśniewskiego zapewnia, że ona ani ich wspólne dzieci nie wiedziały o planach wokalisty.  Skoro nawet Dominika mówi, że nic o tym rozwodzie nie wiedziała, to skąd ja jako była żona miałabym coś wiedzieć? - oceniła w rozmowie z "Faktem".  Niestety, sam Michał Wiśniewski do tej pory nie skomentował medialnych doniesień na swój temat. Czy wkrótce powie, dlaczego zdecydował się na rozstanie z Dominiką Tajner?  Zobacz także:   Michał Wiśniewski rozwodzi się już czwarty raz! Poznaj wszystkie jego historie miłosne Kilka dni temu Dominika Tajner-Wiśniewska zdradziła, że jej mąż złożył wniosek o rozwód.

Mandaryna o alimentach Wiśniewskiego
East News
Newsy
Mandaryna zdradziła, jakie alimenty na dzieci płaci Michał Wiśniewski. To zaskakująco niska kwota
Mandaryna zdradziła, jakie alimenty na dzieci płaci Michał Wiśniewski. To zaskakująco niska kwota

Marta Wiśniewska była drugą żoną Michała Wiśniewskiego . Para doczekała się dwójki dzieci: Xaviera i Fabienne. Obecnie syn gwiazdora „Ich Troje” jest już dorosły, a córka ma 17 lat. Po wielu latach Mandaryna zdecydowała się ujawnić, jakie alimenty na swoje dzieci faktycznie płaci wokalista. Marta Wiśniewska wzięła udział w kampanii społecznej „Prawo bez strachu”, gdzie zaskoczyła szczerymi wyznaniami na temat rozwodu z liderem „Ich Troje”. Zaskakujące są kwoty alimentów na dzieci! Mandaryna zdradziła, jakie alimenty płaci Michał Wiśniewski na dzieci Marta Wiśniewska i Michał Wiśniewski byli małżeństwem w latach 2002-2006. Ich rozwód odbył się bardzo szybko, a rozprawa trwała zaledwie parę minut. Po rozstaniu dzieci zamieszkały z matką i zostały im zasądzone alimenty w kwocie 5 tys. zł. Teraz Mandaryna zdradziła, ile faktycznie Michał Wiśniewski płaci na dwójkę swoich dzieci: Alimenty to była ciężka sprawa. Panowie lubią migać się od płacenia na dzieci. Miałam z tym duże problemy, bo jak mój mąż wykazywał jakąkolwiek dobrą wolę i przesyłał 200 zł, to nie mogłam za bardzo nic z tym zrobić... Sąd powiedział, że to jego dobra wola, a skoro nie ma nic na siebie, to jest biednym człowiekiem. Ja mam się zadowolić, że raz na miesiąc przelewa mi na konto 200 czy 300 zł na dwójkę dzieci – powiedziała Mandaryna na konferencji. Według relacji Marty Wiśniewskiej zasądzonych kwot alimentów nie udało się uzyskać, co więcej do sądu trafił wniosek o ich obniżenie.  Potem złożył pozew do sądu o obniżenie alimentów, bo chciał mieć na piśmie, że będą niższe. I udało mu się to osiągnąć. Trafiłam też na straszną sędzinę. Na końcu byłam tak zła, że powiedziałam, iż jego buty są więcej warte niż...

Michał Wiśniewski zostanie ojcem po raz piąty?
Newsy
Michał Wiśniewski po raz pierwszy opowiedział o swojej żonie i ich ślubie! Wkrótce zostaną rodzicami? 
Michał Wiśniewski po raz pierwszy opowiedział o swojej żonie i ich ślubie! Wkrótce zostaną rodzicami? 

Michał Wiśniewski w najnowszym wywiadzie po raz pierwszy opowiedział o swojej żonie i zdradził, jaki był ich wspólny ślub. Wokalista zespołu "Ich Troje" do tej pory nie mówił publicznie o swoim związku z tajemniczą wybranką, jednak teraz zrobił wyjątek i uchylił rąbka tajemnicy! Przy okazji Wiśniewski odniósł się do informacji o ciąży swojej żony. Czy para spodziewa dziecka? Zobaczcie: Michał Wiśniewski szczerze o swoim najnowszym związku O tym, że Michał Wiśniewski znów jest zakochany media zaczęły plotkować kilka miesięcy temu. Jakiś czas po rozstaniu z Dominiką Tajner okazało się, że w życiu lidera "Ich Troje" pojawiła się nowa kobieta. Wokalista nie komentował plotek na swój temat, ale ostatnio okazało się, że para jest już po ślubie! Ukochana Michała Wiśniewskiego ma na imię Paulina i nie jest związana z show-biznesem. Teraz muzyk w rozmowie z portalem plejada.pl po raz pierwszy opowiedział o swojej żonie i zdradził, jaki był ich ślub! Nie chowam żony, ale po pierwsze, ona nie ma takiej potrzeby, a po drugie, szczerze powiedziawszy, może należałoby zrobić coś inaczej, niż było do tej pory… To jest osoba, która stroni od social mediów - wyznał Michał Wiśniewski w rozmowie z plejada.pl.  A co powiedział o swoim piątym ślubie? Ceremonia była jak każda - przepełniona miłością. Każda ceremonia zaślubin jest przepełniona miłością, jeżeli jest uczciwa- wyznał lider "Ich Troje". Co ciekawe, Michał Wiśniewski po raz pierwszy odniósł się do informacji, że jego żona spodziewa się dziecka.  Niestety, nie zostanę niebawem po raz piąty ojcem - zapewnił w rozmowie z portalem.  Myślicie, że Michał Wiśniewski kiedyś opublikuje w sieci wspólne zdjęcie z żoną? Zobacz także:  Ma 36...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner