Małgorzata Rozenek jest w ciąży? Komentarz menadżera Małgorzata Rozenek, Radosław Majdna Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z synami na rozpoczęciu roku szkolnego Małgorzata Rozenek-Majdan z dziećmi, mecz TVN vs WOŚP
Małgorzata Rozenek jest w ciąży? Komentarz menadżera
1/4
Małgorzata Rozenek jest w ciąży? Komentarz menadżera

 

Małgorzata Rozenek należy do grona gwiazd, które głośno przyznają, że zostały mamami dzięki metodzie in vitro. Gwiazda TVN już wiele razy mówiła, że właśnie dzięki tej metodzie na świecie pojawili się Stasio i Tadzio, którzy są owocem związku z aktorem, Jackiem Rozenkiem. Niestety, temat stosowania in vitro wciąż wzbudza w Polsce wielkie emocje i co jakiś czas wśród polityków pojawiają się pomysły, żeby ograniczyć możliwość korzystania z tej metody. Ostatnio do Sejmu wpłynął nowy projekt partii PiS i Kukiz'15, który zakłada, że z metody in vitro będą mogły korzystać jedynie te pary, które tworzą związek małżeński. Pomysł polityków nie spodobał się Małgorzacie Rozenek! 

 

Zobaczcie, co o nowym projekcie o in vitro napisała gwiazda TVN! 

 

Zobacz także: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN POKAZAŁA ZDJĘCIE Z DZIECIŃSTWA. TO NAPRAWDĘ ONA!

2/4
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdna

 

Małgorzata Rozenek głośno przyznaje, że sama korzystała z metody in vitro. Gwiazda TVN przyznała jakiś czas temu, że jej dzieci doskonale wiedzą, że przyszli na świat właśnie dzięki temu, że ich mama zdecydowała się na in vitro. 

 

Moi synowie dobrze wiedzą, skąd pochodzą i na czym polega ta metoda. Nie widzę w niej nic dziwnego ani niestosownego. Oczywiście nie żałuję, że zdecydowałam się na in vitro, bo dzięki temu zostałam mamą dwóch cudownych synów- mówiła kiedyś w rozmowie z Faktem. 

 

Teraz gwiazda nie ukrywa złości, kiedy politycy próbują ograniczyć możliwość stosowania metody in vitro. Zobaczcie jej ostry wpis! Szczegóły na następnej stronie. 

 

Zobacz także: Rozenek, Sworowska, Dion... Gdyby nie in vitro te gwiazdy nie mogłyby się cieszyć macierzyństwem!

3/4
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z synami na rozpoczęciu roku szkolnego

 

Małgorzata Rozenek opublikowała w sieci zdjęcie swoich synów i poruszający wpis, w którym sprzeciwia się pomysłom polityków. 

Kiedy prawie 14 lat temu przechodziłam przez pierwszą procedurę in vitro, nigdy nie przypuszczałam, że 14 lat później nie tylko nadal nie będzie uregulowań prawnych, ale że te które się pojawia, będą przypominać prace ze średniowiecza. Projekt ustawy autorstwa PiS i Kukiz15, który wczoraj wpłynął do Sejmu, tak naprawdę służy ograniczeniu możliwości wykonywania tej procedury i drastycznemu zmniejszeniu jej skuteczności. Jest projektem zakłamujacym rzeczywistość i wrogim wobec ludzi, którzy marzą o byciu rodzicem- napisała na Facebooku. 

Gwiazda ma pewien apel do polityków.

Kim jesteście szanowni autorzy, że pozwalacie sobie na decydowanie, kto może zostać rodzicem, a kto nie? Czy idąc dalej po tej samej lini nie zabronicie za chwilę tranplantologii? Bo może zostanie przez Was uznana za „ingerencje w godność człowieka”? Zostawcie nas ludzi, dla których in vitro jest jedyną drogą do bycia rodzicem, w spokoju. 

Zobaczcie cały wpis Małgosi Rozenek!

 

4/4
Małgorzata Rozenek-Majdan z dziećmi, mecz TVN vs WOŚP
ONS.pl

Zgadzacie się z opinią Małgorzaty Rozenek? A może popieracie projekt, który m.in. zakłada ograniczenie możliwości stosowania metody in vitro?

 

Zobacz także: Bardziej dokładna ocena plemników świadczy o przewadze IMSI nad ICSI

Więcej na temat in vitro Małgorzata Rozenek