Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan kupują wyprawkę dla dziecka

Małgorzata Rozenek w pięknej ciążowej sesji z Radosławem Majdanem. Ma też ważny apel

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan kupują wyprawkę dla dziecka

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przywitają swoje pierwsze wspólne dziecko już w czerwcu. Do tego czasu cieszą się czasem ciąży Małgorzaty. W sieci pojawiły się ich przepiękne zdjęcia z ciążowej sesji. Wzruszającym kadrom towarzyszy również ważny apel. O co chodzi? 

Zobacz także: Ciężarna Małgorzata Rozenek o samopoczuciu podczas koronawirusa: "Czuję się nieswojo..."

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w ciążowej sesji

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan bardzo długo starali się o dziecko. Nie ukrywają, że ciąża Małgorzaty to dla nich cud. Ich pierwsze dziecko przyjdzie na świat dzięki metodzie in vitro. Na Instagramie przyszłej mamy pojawiły się wzruszające zdjęcia z ciążowej sesji Małgorzaty i Radka. Brzuszek gwiazdy TVN jest już coraz większy. Maluszek pojawi się na świecie już w czerwcu. Efekty sesji chwytają za serce. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Jednak przepiękna sesja Majdanów to nie tylko wzruszające zdjęcia i radość z oczekiwania na dziecko. Przyszła mama dołączyła do nich post, w którym wspiera inne mamy, dla których los potrafi być bezwzględny: 

Ile mamy dziś szczęścia, że możemy być razem- w zdrowiu (oby jak najdłużej). Nie wszyscy jednak to szczęście mają. Są matki, które ranek zaczynają od strachu, myśląc, że mija im kolejny dzień który jest im dany, a czas jest dla nich na wagę złota. Tulą swoje dzieci wiedząc, że nie ma dla nich lekarstwa... Nie jestem nawet w stanie wyobrazić sobie ich uczuć - ale wiem jedno - jeśli tylko masz to szczęście, i choćby najmniejsze możliwości - pomagaj innym.

Małgorzata Rozenek zachęca swoich fanów do wsparcia działalności Hospicjum dla Dzieci "Pomóż Im":

Przekaż fundacji 1% podatku KRS 0000 288 520 , możesz też wpłacić darowiznę na numer konta
PL44 1160 2202 0000 0000 9776 5536
SWIFT: BIGBPLPW.
Szczególnie teraz moje myśli krążą wokół rodzin w których choroba występuje na co dzień. Tydzień w zagrożeniu chorobą, potrafi bardzo dać się we znaki, a przecież niektórzy żyją tak przez długi czas... przekaż swój 1%... pomóż... zdrowia kochani❤️

Piękna inicjatywa. 

Zobacz także: Koronawirus w Polsce: Małgorzata Rozenek pokazała spędza czas na kwarantannie z rodziną

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan niedługo zostaną rodzicami. Ich pierwsze wspólne dziecko przyjdzie na świat w czerwcu. 

Małgorzata Rozenek o powrocie do formy po ciąży
Instagram

Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcia z sesji ciążowej, w której wzięła udział wraz z mężem. Podczas publikacji zdjęć dołączyła post, w którym prosi o pomoc dla rodzin, które na co dzień zmagają się z chorobami swoich dzieci. 

Małgorzata Rozenek w ciąży obawia się koronawirusa
Instagram

 

Przeładuj

Kate i William przez lata trzymali to w tajemnicy. Teraz wszystko wyszło na jaw! Kate będzie wściekła?

zobacz 01:06