Małgorzata Rozenek w ciąży obawia się koronawirusa
Instagram

Ciężarna Małgorzata Rozenek o samopoczuciu podczas koronawirusa: "Czuję się nieswojo..."

Małgorzata Rozenek w ciąży obawia się koronawirusa
Instagram

Małgorzata Rozenek spodziewa się trzeciego dziecka. Termin porodu wyznaczony jest na czerwiec. Aktualnie w dobie rozprzestrzeniającego się wirusa COVID-19, wraz z rodziną spędzają czas kwarantanny za miastem. Przyszła mama zdradziła jednak, że czuje się bardzo nieswojo w związku ze stresującą sytuacją dotyczącą koronawirusa. Postanowiła dać upust swoim emocjom na Instagramie, jednocześnie wspierając inne kobiety, które aktualnie spodziewają się dzieci. 

Zobacz także: Koronawirus w Polsce: Małgorzata Rozenek pokazała spędza czas na kwarantannie z rodziną

Koronawirus w Polsce. Małgorzata Rozenek o samopoczuciu

Sytuacja związana z koronawirusem spowodowała, że Polacy muszą spędzać czas na tzw. kwarantannie, aby uniknąć szybkiego rozprzestrzeniania się wirusa. Aktualnie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło aż 177 przypadków zachorowań w tym 4 ofiary śmiertelne. 

Małgorzata Rozenek od początku solidaryzuje się z kobietami w ciąży. Podzieliła się także informacjami, które uzyskała od lekarza: 

Pytałam lekarza o ryzyko dla ciężarnych i powiedział, że największy kłopot jest taki, że kobiecie w ciąży nie można podawać prawie żadnych leków, więc gdyby doszło do zakażenia, to i pomoc dla niej byłaby ograniczona. Trochę to przytłaczające.

Przyszła mama zdradziła, że sytuacja z związana z koronawirusem bardzo ją przytłacza, jednak stara się myśleć pozytywnie. Pocieszając inne przyszłe mamy, podkreśla jak ważne jest przestrzeganie zaleceń służb sanitarnych:

Dziewczyny na swoje story i w bio, wrzuciłam link do artykułu fundacji @rodzic_po_ludzku dotyczący, zaleceń dla kobiet w okresie ciąży, porodu i połogu, w związku z Covid-19. Należy czytać zawsze sprawdzone informacje💪 Wszystkie przyszłe mamy, szczególnie te, które mają niedługo termin porodu, przytulam do serca, bo rozumiem jak bardzo się martwicie. Ja tez czuję się nieswojo, mimo że do terminu mam 2 i pół miesiąca. Jedyne co możemy zrobić to pilnować przestrzegania zaleceń służb sanitarnych i myśleć pozytywnie✌️ Wysyłam Wam całą masę pozytywnej energii ❤️❤️❤️❤️❤️ napisała na swoim Instastory 

Solidarność w tym trudnym dla Polaków okresie jest bardzo wskazana! Wpis Małgorzaty Rozenek spotkał się z ciepłym przyjęciem przez internautów. 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek o ryzyku dla kobiet w ciąży w przypadku zarażenia koronawirusem! Gwiazda wystosowała ważny apel

Małgorzata Rozenek przyznała, że czuje się nieswojo z powodu koronawirusa ale stara się myśleć pozytywnie. Swoją postawę stara się zaszczepić u innych przyszłych mam, które martwią się aktualną sytuacją zdrowotną w kraju. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Małgorzata Rozenek jest w trzeciej ciąży. To będzie jej pierwsze wspólne dziecko z Radosławem Majdanem. 

Małgorzata Rozenek pokazała prezent od męża w Walentynki

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek koronawirus
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22