Małgorzata Rozenek spodziewa się trzeciego dziecka. Termin porodu wyznaczony jest na czerwiec. Aktualnie w dobie rozprzestrzeniającego się wirusa COVID-19, wraz z rodziną spędzają czas kwarantanny za miastem. Przyszła mama zdradziła jednak, że czuje się bardzo nieswojo w związku ze stresującą sytuacją dotyczącą koronawirusa. Postanowiła dać upust swoim emocjom na Instagramie, jednocześnie wspierając inne kobiety, które aktualnie spodziewają się dzieci.

Reklama

Zobacz także: Koronawirus w Polsce: Małgorzata Rozenek pokazała spędza czas na kwarantannie z rodziną

Koronawirus w Polsce. Małgorzata Rozenek o samopoczuciu

Sytuacja związana z koronawirusem spowodowała, że Polacy muszą spędzać czas na tzw. kwarantannie, aby uniknąć szybkiego rozprzestrzeniania się wirusa. Aktualnie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło aż 177 przypadków zachorowań w tym 4 ofiary śmiertelne.

Małgorzata Rozenek od początku solidaryzuje się z kobietami w ciąży. Podzieliła się także informacjami, które uzyskała od lekarza:

Pytałam lekarza o ryzyko dla ciężarnych i powiedział, że największy kłopot jest taki, że kobiecie w ciąży nie można podawać prawie żadnych leków, więc gdyby doszło do zakażenia, to i pomoc dla niej byłaby ograniczona. Trochę to przytłaczające.

Przyszła mama zdradziła, że sytuacja z związana z koronawirusem bardzo ją przytłacza, jednak stara się myśleć pozytywnie. Pocieszając inne przyszłe mamy, podkreśla jak ważne jest przestrzeganie zaleceń służb sanitarnych:

Dziewczyny na swoje story i w bio, wrzuciłam link do artykułu fundacji @rodzic_po_ludzku dotyczący, zaleceń dla kobiet w okresie ciąży, porodu i połogu, w związku z Covid-19. Należy czytać zawsze sprawdzone informacje???? Wszystkie przyszłe mamy, szczególnie te, które mają niedługo termin porodu, przytulam do serca, bo rozumiem jak bardzo się martwicie. Ja tez czuję się nieswojo, mimo że do terminu mam 2 i pół miesiąca. Jedyne co możemy zrobić to pilnować przestrzegania zaleceń służb sanitarnych i myśleć pozytywnie✌️ Wysyłam Wam całą masę pozytywnej energii ❤️❤️❤️❤️❤️ napisała na swoim Instastory

Solidarność w tym trudnym dla Polaków okresie jest bardzo wskazana! Wpis Małgorzaty Rozenek spotkał się z ciepłym przyjęciem przez internautów.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek o ryzyku dla kobiet w ciąży w przypadku zarażenia koronawirusem! Gwiazda wystosowała ważny apel

Małgorzata Rozenek przyznała, że czuje się nieswojo z powodu koronawirusa ale stara się myśleć pozytywnie. Swoją postawę stara się zaszczepić u innych przyszłych mam, które martwią się aktualną sytuacją zdrowotną w kraju.

Małgorzata Rozenek jest w trzeciej ciąży. To będzie jej pierwsze wspólne dziecko z Radosławem Majdanem.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama