Party Stories
Małgorzata Rozenek w ciąży obawia się koronawirusa
Instagram
Newsy

Ciężarna Małgorzata Rozenek o samopoczuciu podczas koronawirusa: "Czuję się nieswojo..."

Przyszła mama zdradziła jednak, że czuje się bardzo nieswojo w związku ze stresującą sytuacją dotyczącą koronawirusa. Postanowiła dać upust swoim emocjom na Instagramie, jednocześnie wspierając inne kobiety, które aktualnie spodziewają się dzieci. 

Małgorzata Rozenek spodziewa się trzeciego dziecka. Termin porodu wyznaczony jest na czerwiec. Aktualnie w dobie rozprzestrzeniającego się wirusa COVID-19, wraz z rodziną spędzają czas kwarantanny za miastem. Przyszła mama zdradziła jednak, że czuje się bardzo nieswojo w związku ze stresującą sytuacją dotyczącą koronawirusa. Postanowiła dać upust swoim emocjom na Instagramie, jednocześnie wspierając inne kobiety, które aktualnie spodziewają się dzieci. 

Zobacz także: Koronawirus w Polsce: Małgorzata Rozenek pokazała spędza czas na kwarantannie z rodziną

Julia Wieniawa, Małgorzata Rozenek, Julia Kamińska i inne... Tak polskie gwiazdy wyglądają bez makijażu!

Koronawirus w Polsce. Małgorzata Rozenek o samopoczuciu

Sytuacja związana z koronawirusem spowodowała, że Polacy muszą spędzać czas na tzw. kwarantannie, aby uniknąć szybkiego rozprzestrzeniania się wirusa. Aktualnie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło aż 177 przypadków zachorowań w tym 4 ofiary śmiertelne. 

Małgorzata Rozenek od początku solidaryzuje się z kobietami w ciąży. Podzieliła się także informacjami, które uzyskała od lekarza: 

Pytałam lekarza o ryzyko dla ciężarnych i powiedział, że największy kłopot jest taki, że kobiecie w ciąży nie można podawać prawie żadnych leków, więc gdyby doszło do zakażenia, to i pomoc dla niej byłaby ograniczona. Trochę to przytłaczające.

Przyszła mama zdradziła, że sytuacja z związana z koronawirusem bardzo ją przytłacza, jednak stara się myśleć pozytywnie. Pocieszając inne przyszłe mamy, podkreśla jak ważne jest przestrzeganie zaleceń służb sanitarnych:

Dziewczyny na swoje story i w bio, wrzuciłam link do artykułu fundacji @rodzic_po_ludzku dotyczący, zaleceń dla kobiet w okresie ciąży, porodu i połogu, w związku z Covid-19. Należy czytać zawsze sprawdzone informacje💪 Wszystkie przyszłe mamy, szczególnie te, które mają niedługo termin porodu, przytulam do serca, bo rozumiem jak bardzo się martwicie. Ja tez czuję się nieswojo, mimo że do terminu mam 2 i pół miesiąca. Jedyne co możemy zrobić to pilnować przestrzegania zaleceń służb sanitarnych i myśleć pozytywnie✌️ Wysyłam Wam całą masę pozytywnej energii ❤️❤️❤️❤️❤️ napisała na swoim Instastory 

Solidarność w tym trudnym dla Polaków okresie jest bardzo wskazana! Wpis Małgorzaty Rozenek spotkał się z ciepłym przyjęciem przez internautów. 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek o ryzyku dla kobiet w ciąży w przypadku zarażenia koronawirusem! Gwiazda wystosowała ważny apel

Małgorzata Rozenek przyznała, że czuje się nieswojo z powodu koronawirusa ale stara się myśleć pozytywnie. Swoją postawę stara się zaszczepić u innych przyszłych mam, które martwią się aktualną sytuacją zdrowotną w kraju. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Małgorzata Rozenek jest w trzeciej ciąży. To będzie jej pierwsze wspólne dziecko z Radosławem Majdanem. 

Małgorzata Rozenek pokazała prezent od męża w Walentynki

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Małgorzata Rozenek z synami
Newsy
Rodzicami chrzestnymi dzieci Małgorzaty Rozenek są... jej rodzice! Zdradziła, dlaczego

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan już za kilka miesięcy zostaną rodzicami. To będzie ich pierwsze wspólne dziecko. Małgorzata jest już mamą dwóch synów - Stanisława i Tadeusza.  W rozmowie z Party.pl zdradziła, że ich rodzicami chrzestnymi są... jej rodzice! Dlaczego zdecydowała się na tak nieszablonową decyzję?  W czerwcu na świat przyjdzie trzecie dziecko gwiazdy. Czy jego rodzicami chrzestnymi również zostaną dziadkowie? Posłuchajcie naszego wideo, aby dowiedzieć się, co nam zdradziła!  Zobacz także:  Małgorzata Rozenek zdradziła, jak znosi ciążę! Czy czuje się dobrze przed narodzinami dziecka?  

Małgorzata Rozenek w czarnej puchowej kurtce
Newsy
Małgorzata Rozenek o ryzyku dla kobiet w ciąży w przypadku zarażenia koronawirusem! Gwiazda wystosowała ważny apel
Małgorzata Rozenek wystosowała ważny apel do swoich fanów w sprawie koronawirusa. Gwiazda opowiedziała, jak niebezpieczny może być wirus dla kobiet w ciąży.

Koronawirus w Polsce rozprzestrzenia się coraz szybciej. Tylko w czwartek 12. marca odnotowano kilkanaście kolejnych przypadków zachorowań. Polski rząd apeluje, aby w miarę możliwości pozostać na razie w domach. Wiele gwiazd zabrało już głos w tej sprawie, a wśród nich jest także ciężarna Małgorzata Rozenek . Przyszła mama poinformowała fanów, jak niebezpieczny może być wirus dla kobiet w ciąży! Koniecznie to przeczytajcie!  Zobacz także:  Koronawirus w Polsce. Dramatyczny wpis lekarki ze Śląska! "Chorych w Polsce jest więcej, po prostu ich nie diagnozujemy" Małgorzata Rozenek apeluje do fanów w sprawie koronawirusa! Koronawirus atakuje coraz więcej osób w naszym kraju! Niestety Ministerstwo zdrowia podejrzewa, że okres największej liczby zachorowań dopiero przed nami. Według prognoz liczba osób chorych na koronawirusa w Polsce może w najbliższym czasie dojść nawet do 1000! W związku z tym rząd podjął radykalne działania - zamknięte zostały placówki oświatowe i kulturalne. Najlepiej przez najbliższy czas pozostać w domach.  Gwiazdy również zabierają głos w tej sprawie i apelują, aby potraktować zalecenia polskiego rządu bardzo poważnie. Również Małgorzata Rozenek zdecydowała się wystosować ważny apel! Przyszła mama doskonale wie, jak niebezpieczny może być wirus dla kobiet w ciąży! Mocno przejmuję się doniesieniami o koronawirusie i z ogromnym niepokojem obserwuję rozwój wypadków. Kochani‼️musimy być rozsądni‼️ ZOSTAŃMY W DOMACH‼️ potraktujmy najbliższe dni jak szansę na powstrzymanie fali zachorowań. Dzięki naszym działaniom możemy wpływać na sytuacje. Ograniczmy kontakty społeczne do minimum. Odwołałam wszystkie aktywności na najbliższy tydzień i uprzedziłam, że może to potrwać jeszcze jeden tydzień - czytamy we wpisie...

Katarzyna Glinka jest w ciąży
Newsy
Koronawirus w Polsce. Ciężarna Katarzyna Glinka przerażona sytuacją: "Nie bądźmy dla siebie obojętni"
Katarzyna Glinka skomentowała sytuację koronawirusa w Polsce. Co ją najbardziej przeraża?

Koronawirus w Polsce rozprzestrzenia się bardzo szybko. Dziś, 15 marca, mamy już 111 osób zarażonych w tym trzy ofiary śmiertelne. Ciężarna Katarzyna Glinka apeluje o rozsądek i odpowiedzialność. Na temat ryzyka związanego z zarażeniem wirusem COVID-19 dla kobiet w ciąży apelowała także Małgorzata Rozenek: Pytałam lekarza o ryzyko dla ciężarnych i powiedział, że największy kłopot jest taki, że kobiecie w ciąży nie można podawać prawie żadnych leków, więc gdyby doszło do zakażenia, to i pomoc dla niej byłaby ograniczona. Trochę to przytłaczające. A co najbardziej przeraża Katarzynę Glinkę?  Zobacz także:  Małgorzata Rozenek o ryzyku dla kobiet w ciąży w przypadku zarażenia koronawirusem! Gwiazda wystosowała ważny apel Ciężarna Katarzyna Glinka o koronawirusie  Gwiazdy korzystają ze swoich zasięgów w social mediach, aby przypominać swoim odbiorcom, jak ważne jest, szczególnie teraz w tak zwanej "kwarantannie społeczeństwa" przestrzeganie zasad bezpieczeństwa. Oby zmniejszyć ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa powinniśmy w najbliższym czasie przebywać w domach. Temat ten postanowiła podjąć również Katarzyna Glinka:   Ależ trudne są informacje na temat rozwoju sytuacji wirusowej w Polsce i na świecie. Myślę sobie, że ważne na dziś jest zachowanie wszelkich możliwych środków ostrożności. Dodała również, że jest przerażona paniką, jaka została wywołana przez koronawirusa.  Jednak coś co mnie przeraża to panika... Nie bądźmy dla siebie obojętni w tym wszystkim. Zachowajmy spokój i rozsądek...  Ważne, aby w tym okresie szczególnie apelować o zachowanie rozsądku. Eksperci wskazują, że lekceważenie wskazań przeciwko rozprzestrzenianiu się koronowirusa było jedną z przyczyn dramatu,...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner