Party Stories
Małgorzata Rozenek z synami
Newsy

Koronawirus w Polsce: Małgorzata Rozenek pokazała spędza czas na kwarantannie z rodziną

Małgorzata Rozenek pokazała jak spędza czas podczas kwarantanny. Odgryzła się również internautom krytykującym jej ciążę.

Małgorzata Rozenek pokazała jak spędza czas podczas kwarantanny. To idealny czas na spędzenie czasu z rodziną, ale akurat w przypadku Majdanów rodzina zawsze była na pierwszym miejscu! 

Nam podoba się coraz bardziej. Dzieciom coraz mniej 😂 - napisała Małgorzata

Co miała na myśli? 

Zobacz także: 13 osób chorych na koronawirusa w Polsce wyzdrowiało! By zwalczyć chorobę ważna jest jedna rzecz!

Julia Wieniawa, Małgorzata Rozenek, Julia Kamińska i inne... Tak polskie gwiazdy wyglądają bez makijażu!

Kwarantanna u Małgorzaty Rozenek-Majdan

Decyzją rządu szkoły, podobnie jak inne placówki oświatowe, a także galerie handlowe, bary, restauracje i inne placówki skupiające tłumy ludzi, zostały zamknięte. Ministerstwo Zdrowia apeluje o pozostanie w domach i nie przebywanie w miejscach zatłoczonych, aby uniknąć szybko rozprzestrzeniającego się koronawirusa. Sprawa jest poważna. Do tej pory potwierdzono 119 przypadków zarażenia COVID-19, w tym trzy ofiary śmiertelne. Jest też dobra informacja - 13 osób powróciło do zdrowia. Minister zdrowia oznajmił, że postawa Polaków jest budująca i cieszy się, że tak chętnie dołączają promowania akcji #zostańwdomu. 

Do akcji dołączyła również Małgorzata Rozenek-Majdan z całą rodziną. Małgorzata, Radosław, Staś i Tadeusz wspólnie spędzają czas w salonie: 

Kwarantanna dzień 3😁 ✌️ Nam podoba się coraz bardziej. Dzieciom coraz mniej 😂🤣 #gangmajdana zachwycony 😂 Zdrówka wszystkim 👍 nie ma tego złego 👍💪🤗 #zostańwdomu #zostajewdomu

Z ich zadowolonych twarzy wynika, że nawet nie myślą o tym, żeby się nudzić! Swoim ukochanym właścicielom towarzystwa dotrzymują oczywiście trzy pieski, które Małgorzata pieszczotliwie określa #gangmajdana. Im chyba najbardziej odpowiada obecność wszystkich domowników, którzy mogą poświęcać im jeszcze więcej czasu niż zazwyczaj. 

Zobacz także: Radosław Majdan, Dominik Rupiński czy Mikołaj Jędruszczak? Głosuj na męską stylizację miesiąca "Fleszstyle"!

Małgorzata Rozenek pokazała, jak spędza czas na kwatantannie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Małgorzata Rozenek z dystansem odniosła się również do krytycznych komentarzy sugerujących, że udaje ciążę: 

Specjalnie dla tropicieli braku brzuszka, z poprzedniego zdjęcia ✌️ tym razem go założyłam 😉😂😂😂

Radosław Majdan dodał: 

A mówiłem, załóż poduszkę bo będzie widać...😂😂😂

Dystansu nie można im odmówić! Oby więcej osób z takim podejściem do życia. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zostaną rodzicami już w czerwcu. To będzie ich pierwsze wspólne dziecko. Staś i Tadeusz już nie mogą doczekać się rodzeństwa! 

Małgorzata Rozenek z synami

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Małgorzata Rozenek z synami
Newsy
Rodzicami chrzestnymi dzieci Małgorzaty Rozenek są... jej rodzice! Zdradziła, dlaczego

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan już za kilka miesięcy zostaną rodzicami. To będzie ich pierwsze wspólne dziecko. Małgorzata jest już mamą dwóch synów - Stanisława i Tadeusza.  W rozmowie z Party.pl zdradziła, że ich rodzicami chrzestnymi są... jej rodzice! Dlaczego zdecydowała się na tak nieszablonową decyzję?  W czerwcu na świat przyjdzie trzecie dziecko gwiazdy. Czy jego rodzicami chrzestnymi również zostaną dziadkowie? Posłuchajcie naszego wideo, aby dowiedzieć się, co nam zdradziła!  Zobacz także:  Małgorzata Rozenek zdradziła, jak znosi ciążę! Czy czuje się dobrze przed narodzinami dziecka?  

Małgorzata Rozenek w różowym płaszczu
Newsy
Małgorzata Rozenek zdradziła, jak znosi ciążę! Czy czuje się dobrze przed narodzinami dziecka?
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan już wkrótce zostaną rodzicami.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan już wkrótce zostaną rodzicami. Pierwsze dziecko pary ma pojawić się na świecie już za około trzy miesiące - jak już wiemy, Małgorzata Rozenek urodzi syna! Pomimo zaawansowanej ciąży gwiazda TVN nie zwalnia tempa i wciąż jest bardzo aktywna. Ostatnio pojawiła się na prezentacji wiosennej ramówki stacji, podczas której promowała nową edycję "Projektu Lady". Nam udało nam się porozmawiać z przyszłą mamą, która przed naszą kamerą zdradziła, jak się czuje w zaawansowanej ciąży!  Posłuchajcie, co o swojej ciąży powiedziała nam Małgorzata Rozenek!  Zobacz także:   Małgorzata Rozenek podkreśliła brzuszek obcisłą sukienką. Jej beżowy total look to prawdziwy hit wiosny 2020 Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wkrótce zostaną rodzicami.

Małgorzata Rozenek o powrocie do formy po ciąży
Instagram
Newsy
Presja przerasta Małgorzatę Rozenek? Zdradziła nam, jak będzie wracać do formy po ciąży

Małgorzata Rozenek szczerze opowiedziała o swoich planach związanych z porodem. Jej trzeci syn przyjdzie na świat w czerwcu. Czy znana mama obawia się presji, związanej z szybkim powrotem do formy?  Nawet gdyby mnie taka presja dotknęła, to ja już z doświadczenia wiem, że ja wracam do formy po ciąży bardzo powoli. Jest coś takiego smutnego w tym, że póki masz nadprogramowe kilogramy ale jesteś w ciąży to to jest ok, ale kiedy już nie jesteś w ciąży a nadal je masz to zaczynasz się tym coraz bardziej denerwować. - powiedziała w rozmowie z Party.pl Małgorzata zdradziła, że jest świadoma tego, że wrócenie do formy będzie wymagało od niej czasu, ale to wcale nie jest dla niej najważniejsze:   Ciąża trwa 9 miesięcy, przybieranie trwa 9 miesięcy więc i to gubienie wagi również tyle trwa u mnie. Postanowiłam się tym nie przejmować. Nawet przychodzi mi to łatwo, ponieważ te długie staranie się o ciążę niezwykle ustala priorytety... Jak starasz się tyle czasu i ta ciąża jest dla ciebie realnie cudem, to naprawdę to czy ja będę w lipcu wyglądała dobrze czy w grudniu, w tym momencie schodzi na dalszy plan.  A jakie są priorytety Małgorzaty Rozenek i jej rodziny tuż po porodzie? Okazuje się, że Majdanowie wyjadą z kraju! Na jak długo i w jakim celu? Posłuchajcie, co nam zdradziła!   Zobacz także:  Małgorzata Rozenek nie będzie pokazywać zdjęć swojego dziecka? Przyszła mama podjęła już decyzję! Małgorzata Rozenek opowiedziała o powrocie do formy po ciąży oraz planach na pierwsze miesiące po urodzeniu dziecka. Będziecie zdziwieni!          Wyświetl ten post na Instagramie.                ...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner