Małgorzata Rozenek pokazała jak spędza czas podczas kwarantanny. To idealny czas na spędzenie czasu z rodziną, ale akurat w przypadku Majdanów rodzina zawsze była na pierwszym miejscu!

Reklama

Nam podoba się coraz bardziej. Dzieciom coraz mniej ???? - napisała Małgorzata

Co miała na myśli?

Zobacz także: 13 osób chorych na koronawirusa w Polsce wyzdrowiało! By zwalczyć chorobę ważna jest jedna rzecz!

Kwarantanna u Małgorzaty Rozenek-Majdan

Decyzją rządu szkoły, podobnie jak inne placówki oświatowe, a także galerie handlowe, bary, restauracje i inne placówki skupiające tłumy ludzi, zostały zamknięte. Ministerstwo Zdrowia apeluje o pozostanie w domach i nie przebywanie w miejscach zatłoczonych, aby uniknąć szybko rozprzestrzeniającego się koronawirusa. Sprawa jest poważna. Do tej pory potwierdzono 119 przypadków zarażenia COVID-19, w tym trzy ofiary śmiertelne. Jest też dobra informacja - 13 osób powróciło do zdrowia. Minister zdrowia oznajmił, że postawa Polaków jest budująca i cieszy się, że tak chętnie dołączają promowania akcji #zostańwdomu.

Do akcji dołączyła również Małgorzata Rozenek-Majdan z całą rodziną. Małgorzata, Radosław, Staś i Tadeusz wspólnie spędzają czas w salonie:

Kwarantanna dzień 3???? ✌️ Nam podoba się coraz bardziej. Dzieciom coraz mniej ???????? #gangmajdana zachwycony ???? Zdrówka wszystkim ???? nie ma tego złego ???????????? #zostańwdomu #zostajewdomu

Z ich zadowolonych twarzy wynika, że nawet nie myślą o tym, żeby się nudzić! Swoim ukochanym właścicielom towarzystwa dotrzymują oczywiście trzy pieski, które Małgorzata pieszczotliwie określa #gangmajdana. Im chyba najbardziej odpowiada obecność wszystkich domowników, którzy mogą poświęcać im jeszcze więcej czasu niż zazwyczaj.

Zobacz także: Radosław Majdan, Dominik Rupiński czy Mikołaj Jędruszczak? Głosuj na męską stylizację miesiąca "Fleszstyle"!

Małgorzata Rozenek pokazała, jak spędza czas na kwatantannie.

Małgorzata Rozenek z dystansem odniosła się również do krytycznych komentarzy sugerujących, że udaje ciążę:

Specjalnie dla tropicieli braku brzuszka, z poprzedniego zdjęcia ✌️ tym razem go założyłam ????????????????

Radosław Majdan dodał:

A mówiłem, załóż poduszkę bo będzie widać...????????????

Dystansu nie można im odmówić! Oby więcej osób z takim podejściem do życia.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zostaną rodzicami już w czerwcu. To będzie ich pierwsze wspólne dziecko. Staś i Tadeusz już nie mogą doczekać się rodzeństwa!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama