Małgorzata Rozenek od kilku dni relacjonuje swój udział w sportowym obozie Anny Lewandowskiej. Choć nie jest łatwo, bo treningi są niezwykle intensywne, to jednak gwiazda nie odpuszcza, a przy tym wygląda zawsze perfekcyjnie! Wśród wielu zachwytów nad formą żony Radosława Majdana i jej stylizacji, niestety pojawiły się też kąśliwe komentarze. O co chodzi? Sprawdźcie szczegóły!

Reklama

Zobacz także: Radosław Majdan w wywiadzie dla "Party" z okazji 50. urodzin! Mówi o byłych żonach: "Mam nadzieję..."

Małgorzata Rozenek chwali się fotką z obozu u Anny Lewandowskiej. Fani gorzko o jej stylizacjach!

Małgorzata Rozenek chętnie pokazuje swoim fanom, jak spędza czas na obozie zorganizowanym przez Annę Lewandowską. Oczywiście najwięcej czasu gwiazda spędza na ćwiczeniach - Małgorzata Rozenek nie ukrywa, że Anna Lewandowska daje wszystkim niezły wycisk! Żona Radosława Majdna stwierdziła nawet, "że jest najgorsza w grupie", ale zdaniem wielu fanów gwiazda jednak bardzo dobrze sobie radzi, a przy tym wygląda świetnie i stylowo. Każdego dnia możemy zobaczyć Małgorzatę Rozenek w innej, sportowej stylizacji, więc nie ma wątpliwości, że gwiazda bardzo dobrze przygotowała się do wyjazdu. Jednak pod nową fotką żony Radosława Majdana nie zabrakło kąśliwych uwag od fanów!

- Czy inne Panie też mają całą walizkę strojów do ćwiczeń? - zapytał ironicznie jeden z fanów.

- Inne Panie pojechały tam ćwiczyć, a nie lansować się jak Gośka na każdym kroku z tel w ręku...- dodała kolejna internautka swoją krytyczną uwagę.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek pozuje na siłowni. Fani komentują: "chyba jakiś filtr nie zadziałał..."

Małgorzata Rozenek nie zdecydowała się odpowiedzieć na te kąśliwe uwagi internautów. Pozostali fani jednak nie widzą nic złego w tym, że gwiazda codziennie prezentuje nowe stroje i tak ochoczo relacjonuje to, co dzieje się na obozie.

Zobacz także

- Zrelaksowana i uśmiechnięta i do tego w naturalnym wydaniu????????????????SUPER FAJNIE????????✌️✌️

- ❤️❤️❤️ Pięknie Pani wygląda ????

- Piękna figura super atrakcyjna kobieta????????????????

- Piękny strój ???????? - czytamy w komentarzach.

Instagram/Małgorzata Rozenek
Reklama

A Wy, lubicie oglądać codzienne relacje Małgorzaty Rozenek z obozu Anny Lewandowskiej? Bo my coś czujemy, że gwiazda jeszcze nie raz zaskoczy nas czym nowym na swoim InstaStories, a my chętnie zobaczymy też jej kolejne sportowe stylizacje!

m_rozenek/Instagram
Reklama
Reklama
Reklama