Małgorzata Rozenek w środowy poranek 29 czerwca, zaskoczyła swoich obserwatorów informacją o przeprowadzce! Gwiazda przywitała się z fanami z nowej kuchni i przy okazji "oprowadziła" swoich obserwatorów po ogromnej willi. Żona Radosława Majdana pokazała kilka pomieszczeń - te wnętrza zapierają dech w piersiach! Przy okazji Małgorzata Rozenek podzieliła się wrażeniami dotyczącymi samego procesu przeprowadzki. Sprawdźcie szczegóły!

Reklama

Małgorzata Rozenek z rodziną przeprowadziła się do nowej willi!

Małgorzata Rozenek w 2020 roku została przyłapana przez paparazzi na oglądaniu nowej willi w zielonych okolicach Warszawy. Wówczas przyznała, że wraz z mężem rozglądają się za większym lokum, ponieważ apartament, w którym mieszkają, jest za mały dla ich rodziny oraz czworonożnych przyjaciół. Niedługo później Małgorzata Rozenek zdradziła, że ma już projekt nowego domu, a jej garderoba będzie miała 55 metrów kwadratowych.

Jednak jakiś czas temu w rozmowie z magazynem "Party" Radosław Majdan wyjawił, że ich wymarzony dom postanie dopiero za dwa lata. Z tego też względu cała rodzina postanowiła przeprowadzić się teraz do domu tymczasowego, w którym każdy z chłopców będzie miał osobny pokój, a Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, osobną sypialnię. Jak podkreślił Radosław Majdan rozmowie z "Party", "wreszcie ich rodzina będzie miała ogród i więcej przestrzeni".

I w końcu stało się! Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z całą rodziną przeprowadzili się do swojego nowego lokum. Radosną nowinę przekazała "Perfekcyjna pani domu", za pośrednictwem Instagrama.

- Dzień dobry kochani, dzisiaj razem z wami piję historyczną kawę, ponieważ dzisiaj spędziliśmy pierwszą noc w nowym domu. Ostatnie dni były wariactwem totalnym szaleństwem. Nie wiem, jak się nazywam po tych kilku dniach. Zaczęliśmy my, jako rodzina nowy rozdział - powiedziała szczęśliwa Małgorzata Rozenek.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek na gali tygodnika. Ciemny garnitur nudny, ale buty jak z kosmosu! ZDJĘCIA

Zobacz także
Instagram @m_rozenek

Przy okazji gwiazda oprowadziła fanów po stylowej willi. W nowym domu Małgorzaty Rozenek dominują odcienie bieli, czerni i szarości, które są eleganckie i ponadczasowe. Rodzina jeszcze nie zdążyła się rozpakować, ponieważ jak wspomniała gwiazda, ten proces jest trudniejszy, niż się spodziewała.

- Ja już popełniłam błędy, których mogłam uniknąć, ale ja się uczę na błędach, więc bardzo szybko poprosiłam o pomoc profesjonalistów. (...) W mojej naiwności, ja byłam absolutnie przekonana, że my spakujemy się sami. Nie chciałam żeby inni ludzie zaglądali mi do moich prywatnych szaf. W ogóle zapomnij, to nie jest taka skala. - powiedziała Małgorzata Rozenek.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek z drogimi torebkami opuszcza restaurację. Nowe zdjęcia paparazzi

Instagram @m_rozenek

Żona Radosława Majdana miała nadzieję, że uda jej się spakować cały dobytek samodzielnie w 50 kartonów. Szybko okazało się jednak, że to nie wystarczy...

- Dobrze, ale to będziemy potrzebowali 50 kartonów. Ja mówię: „Panie Arturze, gdzie 50 kartonów. Ja już kupiłam wcześniej około 30, 40 czy nawet 50. Po co nam tyle?”.

Okazało się, że skończyło się na dużo większej liczbie kartonów...

- Okresu pakowania nie chcę wspominać. Słuchajcie człowiek nawet nie ma pojęcia, ile ma rzeczy. Skończyło się, nie wiem na ilu 150, 200 kartonach. Już pod koniec pan Artur i jego ekipa po prostu pakowali sami - stwierdziła Małgorzata Rozenek.

Reklama

Zobaczcie kadry z nowego domu Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana!

Instagram @m_rozenek
Instagram @m_rozenek
Instagram @m_rozenek
Instagram @m_rozenek
Reklama
Reklama
Reklama