Małgorzata Rozenek z synem Heniem

Małgorzata Rozenek pokazała pierwsze wspólne zdjęcia synów! "Są tacy szczęśliwi! Nie mogą uwierzyć"

Małgorzata Rozenek z synem Heniem

Małgorzata Rozenek pokazała pierwsze zdjecia wszystkich trzech synów razem. Stanisław, Tadeusz i mały Henio wreszcie cieszą się swoją obecnością w domu. 10 czerwca 2020 roku na świecie pojawiło się pierwsze wspólne dziecko Małgorzaty i Radosława Majdana. To chłopczyk i ma na imię Henryk! Jako pierwszy radosną nowiną pochwalił się dumny tata, dziś są już całą piątką w domu! Małgorzata Rozenek dodała wzruszający wpis i pokazała przepiękne fotki wszystkich pociech! Tak Heniem opiekują się starsi bracia.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pokazali pierwsze zdjęcie z synkiem i zdradzili jego imię!

Małgorzata Rozenek urodziła. Pokazała zdjęcia z synem 

Rodzina Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana wreszcie się powiększyła! Radek został ojcem po raz pierwszy! Henio, bo takie imię wybrali dla niego rodzice, urodził się 10 czerwca 2020 roku o poranku, dokładnie miesiąc po urodzinach taty! To właśnie Radosław jako pierwszy poinformował, że jego synek jest już na świecie. Stanisław i Tadeusz są dla Henryka ogromnym wsparciem jako starsi bracia i opiekują się nim już od pierwszych chwil. 

Dumna mama zamieściła wzruszający wpis. Napisała, jak wyglądają jej pierwsze dni po porodzie: 

Pierwsze dni w domu, to zawsze wielka rewolucja 🤷‍♀️ Jak rodziłam swoje pierwsze dziecko to usłyszałam jedną z najlepszych rad, jaką młoda mama może dostać: „jedz kiedy możesz, śpij kiedy jest okazja” 😁i tak, też robię😁 Te pierwsze dni w ogóle są trudne: cały porządek dnia się sypie, noc nie wygląda już tak dobrze jak kiedyś 😁 a kobieta w połogu...🤦‍♀️ Zresztą wszystkie mamy wiedzą o czym mówię😜

Za to Stanisław i Tadeusz są przeszczęśliwi i spędzają czas z braciszkiem: 

Za to chłopcy szczęśliwi 😁 Trudno im uwierzyć, że kiedyś też byli tacy malutcy 😁 #pannyprosie mocno podekscytowane a #georgiomajdani spokojny i dostojny jak zawsze. Powiększa nam się ten #gangmajdana

Małgorzata Rozenek zdradziła również jak się mają świeżo upieczony tata no i oczywiście Henio:

😜 zresztą sam Pan Majdan puchnie z dumy i radości ❤️ a najlepiej na tym wszystkim wychodzi #dzidziuśmajdana 😂😂😂 Henio śpi kiedy chce, je kiedy chce i wszystko kręci się wokół niego 💕 i wyraźnie mu to pasuje 🥰 miłej niedzieli dla wszystkich ❤️❤️❤️

Już nie możemy doczekać się kolejnych wspólnych rodzinnych zdjęć! Malec przyszedł na świat dzięki metodzie in vitro, podobnie jak Stanisław oraz Tadeusz. Małgorzata i Radek przebyli długą drogę ku temu, aby móc zostać rodzicami, a ostatnie miesiące były naprawdę szalone! Rodzice przygotowywali się na poród, urządzali pokój dla synka, kompletowali wyprawkę... Przyszła mama z radością opowiadała, jak znosiła ciążę oraz co czuł Radosław, który po raz pierwszy został ojcem.

Teraz przyszedł czas na odpoczynek... Cała piątka wreszcie jest w komplecie i mogą się cieszyć sobą.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła syna! Znamy płeć dziecka, a imię?!

Małgorzata Rozenek pokazała pierwsze zdjęcia z Heniem po powrocie do domu. Są również pierwsze zdjecia Tadeusza i Stanisława z młodszym braciszkiem. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Mały Henio jest prześliczny! 

Henryk Majdan. Małgorzata Rozenek pokazała jak wyglądają ich pierwsze dni w domu po porodzie
Instagram

Starsi bracia zakochali się w nim od pierwszego wejrzenia. 

Małgorzata Rozenek pokazała pierwsze wspólne zdjęcia synów
Instagram

Małgosia opowiedziała, jak wyglądają jej pierwsze dni po porodzie. 

Małgorzata Rozenek pokazała jak wyglądają jej pierwsze dni po porodzie. Tu na zdjęciu z synem Henrykiem
Instagram

Jako pierwszy o narodzinach Henryka poinformował Radosław Majdan. Tylko spójrzcie na tego najszczęśliwszego tatę na świecie! 

Małgorzata Rozenek urodziła. Oto pierwsze rodzinne zdjęcie z Henrykiem Majdanem
Instagram

 

Przeładuj

Doda o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: "Żniwa będą wśród najbiedniejszych"

zobacz 06:26