Małgorzata Rozenek chwilę przed porodem w obcisłej sukience
Instagram

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pokazali pierwsze zdjęcie z synkiem i zdradzili jego imię!

Małgorzata Rozenek chwilę przed porodem w obcisłej sukience
Instagram

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wreszcie powitali na świecie swoje wymarzone dziecko! Pierworodny synek Radosława przyszedł na świat dokładnie miesiąc po jego urodzinach czyli 10 czerwca 2020 roku. Szczęśliwi rodzice pokazali pierwsze zdjęcie najmłodszej pociechy. Przy okazji zdradzili, jakie imię dla niego wybrali. Jest piękne! 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła syna! Znamy płeć dziecka, a imię?!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pokazali pierwsze zdjęcie synka

Na ten dzień czekali nie tylko Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan ale również cały show-biznes! Media z radością śledziły całą ciążę przyszłej mamy oraz jej przygotowania do narodzin dziecka. I w końcu nadszedł ten wymarzony dzień, kiedy cała rodzina przywitała na świecie najmłodszego członka rodziny. 10 czerwca 2020 roku spełniło się największe marzenie Radosława Majdana, przytulił do serca swojego wymarzonego synka! Szczęśliwi rodzice pokazali właśnie pierwsze zdjęcie maleństwa. Opublikowali również wzruszający wpis i zdradzili imię dziecka: 

To najszczęśliwszy dzień mojego życia😍😍😍dzisiaj o godzinie 6.35 urodził się nasz piękny synek❤️ Jest silny, zdrowy i bardzo waleczny💪 3900 g / 58 cm 👍 snuje już co do Niego plany😉 treningowe😂 Przed Wami HENIO❤️ #dzidziusmajdana - napisał Radosław Majdan

Opublikowali przepiękne zdjecia, na którym Małgorzata tuli małego Henryka. Są również zdjecia z dumnym tatą!

Teraz czas na kolejną imprezę w domu Rozenków i Majdanów! Wiedzieliście, że cała piątka obchodzi urodziny w ciągu jednego pełnego miesiąca? Rozpoczynając od urodzin Radosława 10 maja, a kończąc na urodzinach najmłodszego solenizanta 10 czerwca. Co za magiczne daty! Szczęśliwym rodzicom oraz całej rodzinie życzymy wszystkiego co najlepsze! 

Zobacz także: Tak Małgorzata Rozenek spędzała ostatnie godziny przed porodem. Ale ją rozpieszczali!

Szczęśliwi rodzice pokazali pierwsze zdjęcie swojej najmłodszej pociechy! Do kogo ich synek będzie bardziej podobny do Małgorzaty Rozenek, a może do Radosława Majdana? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Radosław Majdan (@r_majdan)

Oto pierwsze zdjęcia szczęśliwych rodziców z Henrykiem Majdanem. 

Henryk Majdan syn Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana
Instagram

Małgorzata Rozenek urodziła. Oto pierwsze rodzinne zdjęcie z Henrykiem Majdanem
Instagram

Małgorzata Rozenek wygląda pięknie! 

Małgorzata Rozenek urodziła. Oto pierwsze zdjecie Henryka Majdana
Instagram

Trzeci synek Małgorzaty Rozenek, podobnie jak jego starsi bracia urodził się dzięki metodzie in-vitro. Od dziś 10 czerwca będzie dla rodziny Majdanów i Rozenków jednym z najszczęśliwszych dni w roku. 

Czy Małgorzata Rozenek już urodziła?!
Instagram

 

Przeładuj

Strajk Kobiet: Tysiące osób w całej Polsce przeciw decyzji Trybunału Konstytucyjnego

zobacz 02:08