Małgorzata Rozenek w szarobiałej bluzie. Księżna Kate w czerwonym płaszczu i czerwonym szalu
Instagram / East News

Małgorzata Rozenek urządziła się jak William i Kate! Swój gabinet wzorowała na królewskich standardach?! Zobaczcie obie przestrzenie 

Małgorzata Rozenek w szarobiałej bluzie. Księżna Kate w czerwonym płaszczu i czerwonym szalu
Instagram / East News

Małgorzata Rozenek pokazała nagranie ze swojego domu. Gwiazda TVN opublikowała krótki filmik, na którym parodiuje hipnotyzera z telewizji Anatolija Kaszpirowskiego. Jednak nie żart stał się głównym obiektem zainteresowania fanów. Trudno przeoczyć styl, w jakim urządzony jest gabinet Gosi. Z łatwością można zauważyć, że wnętrze, jakie pokazała gwiazda jest bliźniaczo podobne do gabinetu, w którym urzęduje książęca para rodziny królewskiej. Wnętrza jak u księcia Williama i księżnej Kate! Przypadek?

Małgorzata Rozenek pokazała gabinet, jest taki sam jak u księżnej Kate!

Małgorzata Rozenek nie raz na swoim mediach społecznościowych pokazuje wnętrza swojego domu. Wiemy, że gwiazda TVN uwielbia królewski styl, złoto, które doskonale przecież eksponuje białe i szare tło. Gabinet Małgorzaty Rozenek jest właśnie utrzymany w takiej kolorystyce. Biała komoda, lampa ze złotą podstawą i obszernym, białym abażurem, no i clue wystroju, czyli urocze ramki ze zdjęciami dzieci. Wnętrze wydaje się być dość nowoczesne, więc trudno uwierzyć, że jest ono tak podobne do gabinetu księżnej Kate, która przecież swoje posiadłości urządza w bardziej starodawnym stylu. A jednak!

Mimo panującej epidemii koronawirusa księżna Kate i książę William pełnią niezachwianie wszystkie swoje obowiązki. Wiele z planowanych spotkań odbywają po prostu online. Podczas jednego z takich wydarzeń internauci nie mogli oderwać wzroku od wystroju gabinetu, w jakim książęca para się znajdowała. Ogromną uwagę przykuła piękna komoda i ułożone w dopasowanych ramkach zdjęcia dzieci. Wystarczy dobrze przyjrzeć się zdjęciu, by zwrócić uwagę, że oba pomieszczenia przeznaczone do pracy, zarówno u Gosi jak i u Kate są urządzone bardzo podobnie!

Też to widzicie?

Zobacz także: Małgorzata Rozenek - Majdan z torebką, na którą zdecydują się tylko odważne kobiety! Ten model będzie królował tej wiosny

Gabinet Gosi zdecydowanie jest urządzony w tym samym stylu co u Williama i Kate.

Małgorzata Rozenek trzyma dłonie w górze, za nią jest gabinet w którym są zdjęcia dzieci, lampa, kwiaty
Instagram

Szczególnie uwagę przykuwają zdjęcia dzieci w eleganckich ramkach i elegancki, złoty organizer na długopisy. 

Małgorzata Rozenek trzyma dłonie w górze, za nią jest gabinet w którym są zdjęcia dzieci, lampa, kwiaty
Instagram

Widzicie podobieństwo w urządzeniu gabinetu Kate i Williama? Zdjęcia, kwiaty i elegancki sznyt stanowią o niezwykłym podobieństwie. 

Zdjęcie księżnej Kate w jej gabinecie - widok bardzo podobny do gabinetu Gosi
East News

 

Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48