Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
Instagram
Szczera odpowiedź!
1/5
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
Instagram

Małgorzata Rozenek nieustannie zachwyca wyglądem swoich fanów. Gwiazda zapewne jest też wzorem do naśladowania dla wielu kobiet w kwestiach modowych oraz urodowych. Do tej pory jednak Małgorzata Rozenek niechętnie mówiła o swoich sposobach na świetny wygląd, ale w końcu zrobiła wyjątek. W swoim programie "W dobrym stylu" wprost powiedziała o powiększeniu piersi, a także zdradziła, czy poddaje się zabiegom medycyny estetycznej. Poznajcie szczegóły na kolejnych stronach galerii!

 

Zobacz: Małgorzata Rozenek w puchówce z sieciówki! Kosztuje 200 złotych, a wygląda jak od projektanta!

2/5
Małgorzata Rozenek
Instagram

Małgorzata Rozenek w swoim programie "W dobrym stylu" rozmawiała z mistrzynią Europy w driftingu Karoliną Pilarczyk o sposobach na urodę i jędrną skórę. Właśnie wtedy Małgosia Rozenek podzieliła się swoimi sekretami. 

 

Zobacz: Nie mieści Ci się nic do torby? Wykorzystaj patent Rozenek i miej ze sobą... dwie! :) Ceny? Jedna droższa od drugiej ZDJĘCIA

3/5
Małgorzata Rozenek
Instagram

Małgorzata Rozenek zdradziła, że chętnie korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Najwyraźniej to właśnie im zawdzięcza swój wygląd.

 

- Korzystam z zabiegów medycyny estetycznej i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. Najdziwniejsze jest to, że wielu osobom się wydaje, że to jest bardzo drogi "sport". A moja pani doktor powiedziała, że lepiej oszczędzić pieniądze na bardzo drogich kremach, które i tak nie wniosą tak rewelacyjnego efektu, jak niektóre zabiegi, natomiast dwa razy do roku zrobić mezoterapię. W skali roku wyjdzie nam dokładnie ten sam budżet, a efekt będzie o wiele lepszy - powiedziała gwiazda.

 

Zobacz: Radosław Majdan chyba jeszcze nigdy nie powiedział tyle o Małgosi Rozenek! "Jakby mnie wcześniej poznała, grałbym w Realu Madryt" 

4/5
Małgorzata Rozenek
Instagram

Z kolei w trakcie rozmowy Karolina Pilarczyk przyznała, że chciałaby powiększyć swój biust. Co na to Rozenek?

 

Zobacz: Uściski, pocałunki i czułe spojrzenia... Małgorzata Rozenek i Radek Majdan na randce w restauracji. Jak oni się kochają!

5/5
Małgorzata Rozenek
Instagram

Okazuje się, że Małgorzata Rozenek nie żałuje operacji powiększenia piersi. Wręcz przeciwnie! I po raz pierwszy tak wprost o tym powiedziała.

 

Powiem wprost – polecam! - powiedziała Małgosia Rozenek.

 

A wy poprawiałyście urodę? ;) 

 

Zobacz: Małgorzata Rozenek na co dzień rezygnuje ze szpilek i makijażu. Zobaczcie, jak wygląda!

Więcej na temat Małgorzata Rozenek