Newsy

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wspominają moment poznania: "Wziął tu ode mnie nr telefonu"

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pojawili się na premierze "Miłość, seks i pandemia". W tym samym kinie 9,5 roku temu się poznali.

Na premierze "Miłość, seks i pandemia" bawiła się plejada gwiazd. Tą szczególnie wyczekiwaną była m.in. Małgorzata Rozenek, dla której to był mocny debiut na wielkim ekranie. Jej pierwsza poważna rola okazała się mocno wymagająca, a wśród najtrudniejszych scen pojawiły się również te łóżkowe. Małgorzata Rozenek zabrała głos po premierowym pokazie. Okazuje się, że przeżywała nie tylko debiut w filmie ale również fakt, że w tym samym miejscu 9,5 roku temu poznała... Radosława Majdana! 

Jak wypowiedziałem: "Czy mogłabyś dać mi swój numer", to nie pomyślałem, co będzie jak Małgosia się mnie zapyta: "Po co?".  Na szczęście było takie zamieszanie, że nie było czasu (...) - wspominali Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przed kamerą Party.pl 

Co jeszcze nam zdradzili? 

Małgorzata Rozenek o premierze "Miłość, seks i pandemia"

Małgorzata Rozenek zadebiutowała rolą Nory w filmie "Miłość, seks i pandemia" w reżyserii Patryka Vegi. Jej filmowa kreacja była nie tylko odważna i wymagająca, ale już po emisji zwiastuna zaczęła budzić pierwsze kontrowersje. Internauci nie mieli dla Małgorzaty Rozenek litości. Ona sama chętnie wypowiadała się na temat erotycznych scen, które w wielu przypadkach są trudne nawet dla zawodowców. Gwiazda TVN podeszła jednak do nowego wyzwania profesjonalnie, nie ukrywając że było wiele innych scen, które były równie trudne jak wątek erotyczny. 

Małgorzata Rozenek postanowiła zabrać głos po oficjalnej premierze. W poście na Instagramie podzieliła się emocjami, które towarzyszyły jej po premierowym pokazie z publicznością. Przy okazji wróciła myślami do wspomnień. Wyznała, że to właśnie w tym samym kinie 9,5 roku temu poznała Radosława Majdana:  

Wczoraj tyle się działo, że dopiero teraz wrzucam Wam parę fot z wczorajszej premiery😁 było to przeżycie niezwykle, bo idąc na nią uświadomiliśmy sobie z Radosławem, że dziewięć i pół roku temu w dokładnie tym samym kinie, też przy okazji premiery, wpadliśmy na siebie i 💥 ❤️😂 teraz szliśmy jako rodzice wychowujący wspólnie troje dzieci, cztery psy i dwa ptaki, na premierę fabuły w której zagrałam 😁 Życie potrafi pisać niezwykłe scenariusze 💁‍♀️😁

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
East News/Viphoto

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan w nowym filmie Patryka Vegi. Tak odważnej stylizacji jeszcze nie miała!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wspominają moment poznania

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan podczas premiery "Miłość, seks i pandemia" wspominali moment swojego poznania. Okazuje się, że mają podwójną okazję do świętowania - nie tylko debiut aktorski gwiazdy TVN ale także 9,5 roku po ich pierwszym spotkaniu, dokładnie w tym samym kinie, kiedy Radosław Majdan poprosił ją o numer telefonu! 

Jak wypowiedziałem: "Czy mogłabyś dać mi swój numer", to nie pomyślałem, co będzie jak Małgosia się mnie zapyta: "Po co?".  Na szczęście było takie zamieszanie, że nie było czasu (...) Małgosia mówi, dobra masz ten numer, bo zaraz powiedzą, że będziesz trzecim mężem moim - wspomniał Radosław Majdan w wywiadzie z Party.pl. 

Małgorzata Rozenek wówczas jeszcze nie miała świadomości, jak bardzo spełnią się jej słowa. Czy długo musiała czekać na telefon od Radosława? Zobaczcie nasz wywiad z Majdanami! 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na premierze Miłośc, seks i pandemia
Party.pl

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik