Gwiazdy na balu TVN 2014 Małgorzata Rozenek w sukni Macieja Zienia na Balu TVN 2014 Anna Lewandowska w sukni La Manii na Balu TVN 2014 Małgorzata Socha w sukni Łukasza Jemioła na Balu TVN 2014 Anna Wendzikowska w sukni Violi Piekut na Balu TVN 2014
Gwiazdy na balu TVN 2014
ONS
Lewandowska, Jastrzębska, Socha i inne
1/8
Gwiazdy na balu TVN 2014
ONS

Dziś wieczorem odbędzie się wielki coroczny Bal Fundacji TVN. Impreza co roku przyciąga największe gwiazdy w Polsce. Wśród nich mnóstwo dziennikarzy, polityków i milionerów. W zeszłym roku na czerwonym dywanie swoimi zjawiskowymi kreacjami zachwyciły m.in. Kinga Rusin, Joanna Przetakiewicz czy Anja Rubik.

Zobacz: Plejada eleganckich gwiazd i miliarderów na Balu Fundacji TVN

Na tegorocznej imprezie również nie zabraknie wielkich nazwisk. Olśniewające suknie szykują już m.in. Małgorzata Rozenek, Anna Lewandowska, Agnieszka Jastrzębska, Agnieszka Szulim czy Małgorzata Socha. W czym pojawią się gwiazdy? Tego dowiedział się jastrzabpost.pl. Zobacz naszą galerię:


2/8
Małgorzata Rozenek w sukni Macieja Zienia na Balu TVN 2014
Akpa

Ten wieczór z pewnością będzie należał do niej. Nie tylko dlatego, że Małgorzata Rozenek po raz pierwszy oficjalnie pojawi się w Radosławem Majdanem, ale ze względu na zjawiskowy projekt sukni Macieja Zienia. Jak zdradza nasze źródło, Perfekcyjna będzie wyglądała...perfekcyjnie:

Maciej Zień uszył dla niej przepiękną gotycką sukienkę, która będzie seksowna, ale z klasą i bez grama wulgarności. Będzie w dodatku zdobiona brylantami, a całość wykończą stylowe szpilki Kazar. Mając do tego u boku Radka, będzie najjaśniejszym punktem imprezy - mówi nasz informator

3/8
Anna Lewandowska w sukni La Manii na Balu TVN 2014
Akpa

To będzie pierwsza od dłuższego czasu wielka impreza z udziałem Anny Lewandowskiej. Na ten wieczór gwiazda szykuję suknię marki La Mania.

4/8
Małgorzata Socha w sukni Łukasza Jemioła na Balu TVN 2014
Akpa

Małgorzata Socha z pewnością będzie wyglądała stylowo w kreacji projektu Łukasza Jemioła.

5/8
Anna Wendzikowska w sukni Violi Piekut na Balu TVN 2014
Akpa

Anna Wendzikowska pojawi się w kreacji od ulubionej projektantki gwiazd - Violi Piekut. 

6/8
Agnieszka Cegielska w sukni Bohoboco na Balu TVN 2014
Akpa

Agnieszka Cegielska jest wierna popularnemu duetowi projektantów - marce Bohoboco. To w ich sukni zachwyci wszystkich na balu.

7/8
Agnieszka Jastrzębska w sukni Violi Piekut na Balu TVN 2014
Akpa

Agnieszka Jastrzębska najlepiej czuje się w kreacjach Violi Piekut. To jej kreację założy na wielki bal TVN.

8/8
Agnieszka Wesołowska w sukni Violi Piekut na Balu TVN 2014
Akpa

Zona Kuby Wesołowskiego, Agnieszka Szczurek, zaprezentuje się w sukience Violi Piekut.