Małgorzata Rozenek na Balu TVN
ONS

Rozenek zmienia styl. Wiemy, co założy na wielki bal TVN

Małgorzata Rozenek na Balu TVN
ONS

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan są parą niemal od roku, ale nie pojawili się jeszcze razem na żadnej z dużych imprez, mimo wielu zaproszeń. Medialny debiut pary miał mieć miejsce podczas wielkiego meczu gwiazd TVN i TVP, bowiem producenci wytypowali ich na prowadzących wydarzenie. W ostatniej chwili musieli jednak zmienić plany. Przypomnijmy: Rozenek rozgadała się o Majdanie. Zdradziła nam dużo smaczków

W rozmowie z nami Rozenek przyznała, że ich debiutem na salonach będzie wielki Bal TVN, który odbędzie się w najbliższą sobotę i będzie to szczególnie wydarzenie nie tylko z uwagi na pojawienie się zakochanych na czerwonym dywanie. Perfekcyjna planuje bowiem zaprezentować światu swój odmieniony wizerunek. Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, Rozenek na Balu TVN pokaże się w gotyckiej sukni zaprojektowanej specjalnie dla niej przez Macieja Zienia. Jej stylizacją zajęła się popularna stylistka gwiazd, Jola Czaja.
 

Małgosia doskonale wie, że bal jej stacji to bardzo ważna okazja i tradycyjnie już chce się tam zaprezentować z jak najlepszej strony. Ostatnio często widywaliśmy ją w krótkich spódniczkach i szortach, ale tym razem kompletnie wszystkich zaskoczy. Maciej Zień uszył dla niej przepiękną gotycką sukienkę, która będzie seksowna, ale z klasą i bez grama wulgarności. Będzie w dodatku zdobiona brylantami, a całość wykończą stylowe szpilki Kazar. Mając do tego u boku Radka, będzie najjaśniejszym punktem imprezy - donosi nasze źródło.


Nie możemy się już doczekać - zarówno debiutu pary na salonach, jak i perfekcyjnej kreacji Rozenek.

Zobacz: Wiemy dlaczego Rozenek mocno schudła. To przez chorobę

Małgorzata Rozenek na konferencji TVN:

Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48