Małgorzata Rozenek o związku z Majdanem
ONS

Rozenek rozgadała się o Majdanie. Zdradziła nam dużo smaczków

Małgorzata Rozenek o związku z Majdanem
ONS

Podczas wczorajszej prezentacji jesiennej ramówki TVN wszystkie oczy zwrócone były na Małgorzatę Rozenek. "Perfekcyjna Pani Domu" wraca jesienią na antenę, a gwiazda postarała się, aby nikt nie przeszedł obok niej obojętnie. Rozenek postawiła na bardzo seksowną stylizację i była w doskonałym wręcz humorze. Przypomnijmy: Rozenek kipiała seksem na imprezie TVN. Pokazała nogi do nieba w kusych szortach

U boku Rozenek zabrakło Radosława Majdana, ale para miała zaliczyć medialny debiut podczas najbliższego meczu piłkarskiego Gwiazdy TVN kontra TVP. Kilka tygodni temu ogłoszono, że zakochani wystąpią w roli gospodarzy spotkania, co miało przysporzyć mu jeszcze większego zainteresowania. W rozmowie z AfterParty.pl Rozenek zdradza, że tak się jednak nie stanie i plany zostały odwołane. Dlaczego?
 

To się nie wydarzy dlatego, że mamy dużą kolizję terminową jeśli chodzi o pracę na moim planie i nie ukrywam też, że wakacje, które strasznie chcemy spędzić rodzinnie i niedługo na nie wyjeżdżamy, dokładnie za 2 dni. I bardzo było dla mnie ważne, żeby jednak te dwa tygodnie mieć wolnego. Musieliśmy skomasować zdjęcie do Perfekcyjnej i po prostu nie dam rady - tłumaczy w rozmowie z nami.


Czy to oznacza, że okazja, aby zobaczyć ich w końcu razem prędko się nie wydarzy? Wręcz przeciwnie.
 

Myślę, że na nasze wspólne wyjście musicie poczekać do balu TVN-u. My nigdzie nie chodzimy, bo nie mamy na to czasu, a jeśli już chodzimy to w gronie naszych przyjaciół, ale takie imprezy jak Bal TVN-u i w ogóle imprezy organizowane przez moją stację są takimi, na których trzeba być. Myślę, że będziemy, a ponieważ żyjemy razem to chyba nie pójdę sama... On chyba by mnie nawet nie puścił (śmiech) - wyznała dla AfterParty.pl Rozenek.


Prasa spekulowała też ostatnio, że Majdan w związku z kontraktem z producentem piwa wyjechał z Polski aż na ponad miesiąc do Brazylii. Rozenek zdecydowanie zdementowała te plotki. Zobacz: Majdan wyjechał na miesiąc z Polski. Rozenek ma poważny powód do zazdrości
 

Na jakim długim wyjeździe? To jest właśnie dżołk największy. "Radosław wyjechał na miesiąc, ja go czule żegnam na lotnisku". Radosław był pięć dni, ja go żegnałam czule, ale byłam na planie spotu ramówkowego i poza naszymi nazwiskami nic się nie zgadzało - dodaje w rozmowie z nami.


Seksowne stylizacje Perfekcyjnej i coraz bardziej elegancki styl Radosława sugerował też, że to właśnie ich wzajemny wpływ spowodował takie metamorfozy. Małgorzata ma jednak zupełnie inne zdanie na ten temat.
 

To są takie bzdury... A to Radosław założy marynarkę, którą ma od 20 lat w szafie i jest, że się zmienił, bo Perfekcyjna. Ja założę krótkie spodenki, które noszę od lat 15 i jest też, że Radosław... Wszystko co byśmy teraz nie zrobili tak będzie opisywane.


Informowaliśmy już o wspólnych wakacjach pary. Rozenek przyznaje, że ma być to bardzo ekscytujący czas.
 

Wakacje rodzinnie. Będę ja, będą dzieci, będzie Radosław, będzie olejek, plaża... Na bogato - skwitowała krótko dla AfterParty.pl gwiazda.


Poniżej wideo z rozmowy z gwiazdą. Nie da się ukryć, że Małgorzata Rozenek aż kipi szczęściem - piękny widok, nie sądzicie?

Zobacz: Seksowne Szulim i Rozenek zajadają się jabłkami po imprezie TVN. Nie bez powodu

Małgorzata Rozenek na prezentacji jesiennej ramówki TVN:

Przeładuj

"I love you"... Filmowy Massimo przerwał nasz wywiad, by wyznać to filmowej Laurze! Jaka relacja ich łączy?

zobacz 01:55