Małgorzata Rozenek na wakacjach Małgorzata Rozenek w skórzanych spodniach i ramonesce w drodze na koncert
Małgorzata Rozenek na wakacjach
Co za figura!
1/4
Małgorzata Rozenek na wakacjach

 

Małgorzata Rozenek-Majdan ma za sobą intensywny czas. Gwiazda oraz jej mąż, Radek Majdan, wzięli udział w wielu wyczerpujących projektach. Najwięcej sił włożyli w program "Iron Majdan" . W ramach tego show Majdanowie podróżowali po całym świecie i wykonywali zlecone im z góry zadania. Niektóre z nich zagrażały nawet ich zdrowiu, a nawet życiu!

 

Zobacz także: Tego nie pokazano w show! Radosław Majdan miał wypadek na planie "Iron Majdan"! Zobaczcie ZDJĘCIA!

 

Teraz Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła udać się na zasłużone wakacje. Razem z całą rodziną wybrała się do Hiszpanii, gdzie wygrzewa się na słońcu i korzysta z tamtejszych uroków. Małgorzata Rozenek pochwaliła się zdjęciami na Instagramie. Na kilku z nich gwiazda TVN-u pozuje w skąpym bikini, odsłaniając BOSKIE ciało! Jak ona to robi?!

 

POLECAMY: Jacek Rozenek dogryzł Radkowi Majdanowi w najnowszym wywiadzie?! To nie były miłe słowa...

2/4
Instagram

 

Małgorzata Rozenek-Majdan może się pochwalić imponującą sylwetką! Najnowsze zdjęcia, które opublikowała na Instagramie, tylko to potwierdzają. Żona Radka Majdana pozuje na nich w kusym bikini marki Femi Stories. Szczególnie dużo emocji wzbudziły jej zgrabne pośladki. Jak skomentowali je fani Małgosi? Zobaczcie kolejny slajd!

 

3/4
Instagram

 

Pośladki Małgosi Rozenek podbiły internet! 

 

Fani oszaleli wręcz na punkcie figury, a przede wszystkim zgrabnych pośladków Małgosi Rozenek. Pod zdjęciami posypały się niemal same pozytywne komentarze!

 

- Ło matko, jakbym miała taką figurę 😍 to jeszcze bardziej wycięty bym założyła. Super 😍

- Rakieta!🚀zazdro!

- Fajnie, że jest Pani tak świadoma swojej seksualności 😈😊 pewnie w dużej mierze zasługa Radka 😊 - to tylko kilka z komentarzy, jakie pojawiły się pod wspomnianym zdjęciem.

 

W jaki sposób Małgorzata Rozenek-Majdan dba o swoją figurę? Sprawdź kolejny slajd!

4/4
Małgorzata Rozenek w skórzanych spodniach i ramonesce w drodze na koncert

 

Nie jest tajemnicą, że Małgorzata Rozenek chętnie korzysta z porad znanych trenerek. Do niedawna celebrytka ćwiczyła pod okiem Ewy Chodakowskiej. Teraz Małgosia postanowiła oddać się w ręce Anny Lewandowskiej. Jak sama przyznała w rozmowie z party.pl, dołączyła do klubu żony Lewego, ponieważ ta jak nikt inny przygotowuje kobiety i ich ciała do ważnego momentu, jakim jest ciąża. Czy to oznacza, że już niedługo Małgosia i Radek po raz kolejny zostaną rodzicami? Trzymamy za nich kciuki! 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek-Majdan