Już jutro Małgorzata Rozenek-Majdan zadebiutuje w nowej roli. Prezenterka zostanie bowiem prowadzącą Top of the Top Sopot Festival. Dzień wcześniej wybrała się w podróż do Trójmiasta na próby przed wydarzeniem. Co ciekawe, zdecydowała się pojechać pociągiem.

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan o podróży pociągiem

Mija już kilka tygodni, odkąd media obiegła informacja, że Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z czwórką innych prowadzących została zwolniona z "Dzień Dobry TVN". Zapowiedziano wówczas, że "Perfekcyjną Panią Domu" zobaczymy na antenie TVN w całkiem nowym formacie, dotychczas nie ujawniono jednak szczegółów tej produkcji. Tymczasem celebrytka stanęła przed całkiem innym zadaniem. Od 21 do 24 sierpnia w Sopocie będzie bowiem trwał Top Of The Top Festival, a w pierwszy dzień pod hasłem #I Dance w roli prowadzącej zadebiutuje właśnie Małgorzata Rozenek-Majdan. Warto dodać, że obok niej gospodyniami show będą też m.in. Agnieszka Woźniak-Starak, Gabi Drzewiecka oraz Julia Wieniawa.

Zobacz także: Edward Miszczak o Małgorzacie Rozenek: "Wybrała karierę, która nigdzie jej nie zaprowadziła"

Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała się do Sopotu dzień przed rozpoczęciem festiwalu, czyli w niedzielę 20 sierpnia. Wszystko z powodu tego, by móc uczestniczyć w próbach. Co ciekawe, ze swoim teamem nie zdecydowała się na podróż autem czy lot samolotem do Gdańska, lecz wybrała pociąg, a mianowicie drugą klasę Pendolino. Wydaje się, że ta wyprawa sprawiła jej wiele radości, gdyż już na warszawskim Dworcu Centralnym relacjonowała swoje oczekiwanie z uśmiechem. Jej humor nie zmienił się nawet wtedy, gdy już znalazła się w wagonie.

- No i ruszyliśmy, kochani. Kierunek Sopot. Naprawdę komfortowo, cichutko. Wszyscy na swoich miejscach, bez burd i ekscesów - mówiła Małgorzata Rozenek-Majdan na Instastory.

Instagram @m_rozenek

Zobacz także: Małgorzata Rozenek pisze o nowych możliwościach. Fani patrzą jednak tylko na jeden szczegół

Zobacz także

Ze względu na wielką ekscytację Małgorzaty Rozenek-Majdan można się zastanawiać, kiedy ostatnio miała okazję odbyć podróż pociągiem. W trasie chętnie relacjonowała swoje przygody, m.in. kota, który jechał z nią w wagonie. Po dotarciu na miejsce z kolei pokazała ostatnie chwile odpoczynku, a następnie próby w Operze Leśnej. Mówiła: "Dzieje się, jest pięknie. (...) Co to będzie za wieczór. Już emocje sięgają zenitu".

Reklama

Nie możecie się doczekać jej debiutu?

Instagram @m_rozenek
Instagram @m_rozenek
Reklama
Reklama
Reklama