Małgorzata Rozenek - Majdan
Instagram

Małgorzata Rozenek - Majdan i Radosław Majdan mocno skrytykowani za złe noszenie Henia! "Biedne dziecko". Gwiazda stanowczo odpowiedziała!

Małgorzata Rozenek - Majdan
Instagram

Małgorzata Rozenek - Majdan na swoim Instagramowym profilu pochwaliła się serią zdjęć z bajecznych wakacji w Meksyku i chyba nie spodziewała się, że fotografie wywołają lawinę krytycznych komentarzy dotyczących... sposobu noszenia Henia w nosidełku. Wpisów internautów pojawiło się tak dużo, że gwiazda postanowiła na nie odpowiedzieć na InstaStory. Zobaczcie, co tak przeraziło internautki!

Zobacz także: Małgorzata Rozenek przeżywa trudne chwile na wakacjach! Gwiazda TVN zdradziła, co się stało

Małgorzata Rozenek - Majdan i Radosław Majdan skrytykowani za złe noszenie Henia!

Małgorzata Rozenek - Majdan z rodziną aktualnie przebywa na urlopie. Prowadząca "Projekt Lady" razem z dziećmi i mężem przebywa w pięknej meksykańskiej miejscowości Tulum i chociaż początkowo pogoda im nie dopisywała, to teraz wszyscy czerpią radość z promieni słonecznych i zwiedzają okolicę. Oczywiście gwiazda nawet podczas wyjazdu nie zapomina o swoich fanach. Na bieżąco zamieszcza nowe zdjęcia z wakacji, na których możemy zobaczyć całą wspaniałą rodzinkę. 

Niestety, najnowszy post Małgorzaty Rozenek - Majdan spotkał się z dość dużą krytyką. Na fotografiach możemy zobaczyć, jak Henio jest noszony przez tatę w nosidełku. I to właśnie sposób noszenia maluszka, wywołał te negatywne komentarze - zwłaszcza ze strony pań. Internauci zarzucili Małgorzacie Rozenek, że taki sposób noszenia dziecka może, ich zdaniem, źle wpływać na postawę Henia.

- Oczy bolą na widok Henia. No ale widać jak duża jest jeszcze niewiedza rodziców na temat noszenia dzieci 😊 pozdrawiam!

Masakra.... biedne dziecko 😳

- Wszystko super, rodzinka jak z obrazka tylkooo... Matko jedyna korzysta Pani z Internetu częściej niż niejedno z nas (patrząc po relacjach), a dziecko umieściła Pani w "wisiadle" i przodem do świata 🤦 Ja wiem, że nikt tu nie pyta o rady, ale jeśli można pisać ochy i achy to można napisać także coś co może skłonić do wgłębienia tematu... Skoro o swoją sylwetkę Pani tak dba dobrze też zadbać za młody o małego postawę 😉 Pozdrawiam

to w jaki sposób jest noszone dziecko na tym zdjęciu jest niedopuszczalne. Nikt tutaj nie zwraca perfidnie uwagi, tylko przedstawia jak to wygląda, a jak powinno, bo dbanie o prawidłowy rozwój kręgosłupa to poważna sprawa. [...] Osoba publiczna powinna zwrócić uwagę, aby nie propagować niewłaściwych zachowań i w tym niedozwolonego noszenia dziecka w nosidle 😉

- O maj gad... 🙈 Mam ochotę teraz Panią albo Pana tak powiesić w wisiadle i niech sobie powisi 😱 horror - piszą przejęte internautki. 

Burza w komentarzach sprawiła, że gwiazda postanowiła na nie odpowiedzieć na swoim InstaStory. 

Widzę, że zaczyna być już w komentarzach afera o nosidełko, więc zaraz się do tego ustosunkuje. [...] Ja wiem z czego wynika taka chęć dania dobrej rady i oczywiście jak każda mama bardzo tego nie lubię. Takie sugerowanie, że robię krzywdę swojemu dziecku, jest po prostu niemiłe. Szczególnie, że to moje trzecie, a pozostała dwójka w dobrym zdrowiu żyje - zaczęła żona Radosława Majdana.

W dalszej części nagrania Małgorzata Rozenek - Majdan wyjaśniła, że Henio nie lubi być w nosidle w innej pozycji, a ponadto był w nim tylko przez krótką chwilę. 

Henio był noszony w tym nosidełku raptem trzy minuty. Był wożony w wózku cały czas, ale nie wszędzie można dojść w wózku w tym miejscu, w którym byliśmy, więc był wkładany w nosidełko przodem do kierunku jazdy mimo że wiem, że polecane jest tyłem. Ale powiedzcie to Heniowi, który tego nienawidzi. Ja wszystko rozumiem i dobre intencje osób, że zwracają uwagę. Dziękuję za te uwagi, ale damy radę - dodała gwiazda.

Myślicie, że te wyjaśnienia uspokoją internautki? Zobaczcie te zdjęcia i oceńcie sami. Naprawdę Małgorzata Rozenek - Majdan i Radosław Majdan zasłużyli na taką krytykę?

Małgorzata Rozenek - Majdan
Instagram

Prowadząca "Projekt Lady" wyjaśniła, że Henio nie lubi być w nosidełku w innej pozycji i zaznacza, że jej synek był w nim tylko przez chwilę. 

Małgorzata Rozenek - Majdan
Instagram

Mimo wyjaśnień gwiazdy, pod postem wciąż pojawiają się komentarze w tym temacie. (Aby zobaczyć kolejne zdjęcie, kliknij strzałkę w prawo) 

 

 

Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43