Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na wakacjach
Instagram

Małgorzata Rozenek przeżywa trudne chwile na wakacjach! Gwiazda TVN zdradziła, co się stało

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na wakacjach
Instagram

Małgorzata Rozenek w jednym z komentarzy na Instagramie przyznała, że przeżywa trudne chwile na wakacjach. Gwiazda TVN razem z mężem i dziećmi już od kilku dni wypoczywają w Meksyku. Małgosia publikuje w sieci piękne zdjęcia z rajskich plaż i relacje na których pokazuje, jak się bawią. Niestety, okazuje się, że jest coś, przez co gwiazda nie może w pełni cieszyć się swoim wyjazdem. Sprawdźcie, o co chodzi!

Złap oddech od codzienności w egzotycznych krajach. Dostępny w Booking rabat bardzo Ci to ułatwi.

Małgorzata Rozenek o trudnych chwilach na wakacjach

Na profilu Małgorzaty Rozenek na Instagramie pojawiło się najnowsze zdjęcie, na którym pozuje ze swoimi bliskimi. Gwiazda TVN opublikowała przy okazji wpis, w którym zdradza, że dostaje od swoich fanów wiele pytań o podróżowanie i pobyt w Meksyku. Małgosia postanowiła więc zorganizować relację na żywo, podczas której opowie o swoim wyjeździe. W związku planowaną relacją żona Radosława Majdana poprosiła internautów, żeby zadawali jej pytania w komentarzach. Wśród wpisów pojawiło się pytanie o... pieski!

Pani Małgosiu, nie mam dzieci , ale dwa pieski :), proszę wspomnieć na LIVE, jak przeżyć rozłąkę z psiakami na tak długo , bo przyznam , ze mam problem , jak zostawiam je na weekend z kimś innym ... mam wyrzuty sumienia , ze je opuszczam- napisała jedna z internautek. 

Małgorzata Rozenek odpowiedziała i zdradziła, że ona sama również cierpi bez swoich czworonożnych przyjaciół.

od razu odpowiem. NIE MAM POJĘCIA. 😉 co wieczor chlipię nad naszym gangiem. Codziennie dostaje ich zdjęcia. Wiem ze są w domku pod bardzo dobra opieką ale i tak mi się serce kraje bez nich. 😢- przyznała Małgosia. 

Jesteście zaskoczeni szczerym wyznaniem Małgorzaty Rozenek?
 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek żartuje z tatuażu Radosława Majdana, który kiedyś był podobizną Dody! "Nie pozostało mi nic innego, jak zostać starą Indianką". Pokazała dystans?

Małgorzata Rozenek pokazała nowe zdjęcie z wakacji i przyznała, że bardzo tęskni za swoimi pieskami.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na wakacjach
Instagram

Gwiazda TVN nie ukrywa, że płacze z tęsknoty za ukochanymi zwierzętami.

Niedziela u Gosi Rozenek i Radka Majdana

 

Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22