Gwiazdy w kręconych lobach: Małgorzata Rozenek-Majdan
East News

Małgorzata Rozenek ma bardzo surową mamę! Za co krytykuje gwiazdę? "Bardzo proszę, nie nazywaj go publicznie..."

Gwiazdy w kręconych lobach: Małgorzata Rozenek-Majdan
East News

Małgorzata Rozenek-Majdan po czterech latach ponownie pojawiła się w programie Magdy Mołek "W roli głównej".  Gwiazda tym razem opowiedziała o swoim małżeństwie z Radosławem Majdanem, rozstaniu z Jackiem Rozenkiem, jego chorobie i poruszyła też temat swoich rodziców. Przyznała, że mama, Zofia Kostrzewska, jest jej surową recenzentką i bardzo przeżywa to, co dzieje się wokół osoby jej córki. Zobaczcie, jak mama Małgorzaty Rozenek zabroniła jej zwracać się do męża!

Małgorzata Rozenek-Majdan o relacji z rodzicami

Okazuje się, że tata gwiazdy TVN, Stanisław Kostrzewski, który jest ekonomistą i był wieloletnim skarbnikiem Prawa i Sprawiedliwości ma doskonałe relacje z córką i do wszystkiego podchodzi z rozsądkiem. Z kolei mama Małgorzaty Rozenek często ją krytykuje.

- Cały czas. (…) Moja mama jest moim najsurowszym krytykiem i jest taką osobą, która wszystko bardzo przeżywa. Mój tata ma bardzo zdrowy stosunek (…) Mama bardzo mnie trzyma krótko, dla mojego taty ja zawsze byłam takim objawieniem, zawsze wszystko robiłam dobrze - powiedziała Małgorzata Rozenek w rozmowie z Magdą Mołek.

Mama Małgorzaty Rozenek o nazywaniu Radosława Majdana „Pysiulą"

W trakcie rozmowy Małgorzata Rozenek wyznała też, że jej mama nie lubi zdrabniać imion i przeszkadza jej, kiedy gwiazda publicznie mówi do męża "Pysiula".

- Zawsze mówiła do nas pełnymi imionami. Natomiast w moim domu oczywiście nie, mój mąż nigdy by nie powiedział do mnie Gośka. On do mnie mówi Małgonia albo Małgorzata. Ja mówię do Radosława Pysiula, bo ja jestem jego pysiem. A mojej mamie się to bardzo nie podoba. Mówi do mnie: bardzo proszę, nie nazywaj go publicznie Pysiula, bo Ty możesz, ale potem inni tak do niego mówią - wyznała gwiazda TVN w programie "W roli głównej".

To nie wszystko! Mama Małgorzaty Rozenek ocenia też jej stylizacje. O ile suknia ślubna od Ewy Minge, bardzo jej się podobała, a tyle codzienne zestawy córki nie zawsze spotykają się z jej aprobatą. Wiedzieliście, że mama gwiazdy jest tak surowa?

Małgorzata Rozenek i Magda Mołek pogodziły się na wizji

Małgorzata Rozenek w beżowym płaszczu

Małgorzata Rozenek-Majdan z rodzicami

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek-Majdan
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04