Małgorzata Rozenek i Magda Mołek na planie programu W roli głównej
Instagram

Małgorzata Rozenek i Magda Mołek pogodziły się przed kamerami. Przypominamy, o co poszło!

Małgorzata Rozenek i Magda Mołek na planie programu W roli głównej
Instagram

Pamiętacie, o co przeszłości poróżniły się Małgorzata Rozenek i Magda Mołek? Między gwiazdami TVN doszło wówczas do ostrego spięcia, które teraz postanowiły sobie wyjaśnić na wizji! Cztery lata temu Małgorzata Rozenek pojawiła się w programie Magdy Mołek "W roli głównej". Niestety, w trakcie wywiadu doszło do niezbyt przyjemnej wymiany zdań między gwiazdami. Magda Mołek pytała m.in. o wiek Małgorzaty Rozenek, co prowadząca "Perfekcyjną panią domu" uznała na złośliwość. Prowadząca show próbowała również dowiedzieć się, czy Rozenek czuje się upokorzona sprzątając w swoim programie. Reakcja Małgosi była wówczas bardzo stanowcza!

 Nie, czuję teraz, bo teraz ty próbujesz to, mam wrażenie, zrobić- odpowiedziała wówczas wyraźnie zirytowana Małgorzata Rozenek. 

Teraz gwiazda znów pojawiła się w programie Magdy Mołek i wyjaśniła, dlaczego tak zareagowała na pytania koleżanki z TVN! 

Małgorzata Rozenek i Magda Mołek pogodziły się na wizji

Po czterech latach od emisji odcinka "W roli głównej" z Małgorzatą Rozenek, gwiazda TVN znów pojawiła się w programie prowadzonym przez Magdę Mołek. Żona Radka Majdana wyjaśniła, dlaczego tak stanowczo zareagowała wówczas na pytania prowadzącej show. 

Ja miałam wtedy trudny moment. Oglądałam to po latach i tak mówię "o co mi wtedy chodziło?". To były początki spotykania się z Radziem. Miałam taki moment, że miałam wyrzuty sumienia, że spędzam za mało czasu z synami. Ty mi zadałaś pytanie, jak ja daje sobie radę zajmować się synami, skoro tyle pracuję. To był ten wyzwalacz. Miałam wtedy w głowie jedną myśl "dlaczego ona uważa, że jestem zła matką?", mimo, że to nie padło. To wszystko stało się w mojej głowie przez 30 sekund- tłumaczyła Małgorzata Rozenek. 

Widzieliście ostatni odcinek programu "W roli głównej" z udziałem Małgorzaty Rozenek? 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan w jesiennej stylizacji. Gwiazda zachwyca w spódnicy H&M za 79 zł!

Małgorzata Rozenek pogodziła się z Magdą Mołek.

Małgorzata Rozenek odpowiada hejterom

Kilka lat temu między gwiazdami TVN doszło do ostrego spięcia.

Magda Mołek w fioletowej bluzce

 

Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47