Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
1/5
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan

 

Nie jest tajemnicą, że Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan starają się o dziecko. Gwiazda zasugerowała nam jakiś czas temu, że zaczyna się przygotowywać do ciąży, ćwicząc z Anną Lewandowską! Fani Małgorzaty Rozenek już od dłuższego czasu przyglądają się jej i próbują dojrzeć pierwsze oznaki ciąży. Teraz sama gwiazda postanowiła odnieść się do wszystkich informacji i zdradziła, po czym od razu wszyscy poznamy, że spodziewa się dziecka! Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Rozenek pochwaliła się nowym zdjęciem, a fani zwrócili uwagę, że... przytyła! "Hmm ciąża?" Gwiazda odpowiedziała!

2/5
Małgorzata Rozenek
Instagram

 

Małgorzata Rozenek nie ukrywa, że rozmowy o ciąży nie są dla niej przyjemne. 

 

To niełatwy temat, szczególnie dla kobiety, która się stara o to, żeby mieć dziecko i szczególnie wtedy, kiedy to nie jest tak strasznie proste - powiedziała w wywiadzie dla kozaczek.pl.

 

Zobacz: Jak obliczyć dni płodne i niepłodne? Metoda kalendarzyka i obserwacje 

 

3/5
Małgorzata Rozenek
Instagram

 

Jednocześnie Rozenek wyjawiła w rozmowie z kozaczek.pl, że jeśli zajdzie teraz w ciążę, to z pewnością nie uda jej się tego ukryć, tak jak w przypadku poprzednich ciąż. Gwiazda ma dwóch synów z Jackiem Rozenkiem.

 

- Wiem, że na pewno byłoby mi bardzo trudno ukryć ciążę bo ja w pierwszym i w drugim przypadku w trzecim miesiącu wyglądałam jak w ósmym. Ja jestem osobą, po której natychmiast widać ciążę.
 

 

Zobacz: Kosmetyki a ciąża. Czego można używać, a czego lepiej unikać, kiedy dziecko jest w drodze? 

4/5
Małgorzata Rozenek
Instagram

 

Czy jednak przez długi czas, idąc w ślady innych gwiazd, będzie starała się unikać rozmów o ciąży i pokazywania brzuszka? Okazuje się, że nie!

 

To nie jest tak, że myślałabym co mam zrobić. To jest tak ogromne szczęście i to jest tak niewiarygodna sytuacja, że to byłaby ostatnia rzecz, o której bym myślała – jak to pokazać, czy nie pokazać.

 

Zobacz: Zioła, antybiotyki i sok grejpfrutowy mogą obniżać skuteczność tabletek antykoncepcyjnych 

5/5
Małgorzata Rozenek
Instagram

Myślicie, że Małgosia i Radek niedługo  zostaną rodzicami?

Zobacz: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN WYPATRZYŁA W ZARZE PIĘKNĄ TOREBKĘ. TEŻ ZAPRAGNIECIE JĄ MIEĆ!

Więcej na temat Małgorzata Rozenek