Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pod studiem DDTVN Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan z dziećmi zbierają na WOŚP Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek Ślub Rozenek i Majdana - zdjęcia
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
ONS
1/5
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
ONS

Małgorzata Rozenek pochwaliła się świetnymi relacjami z teściem. Gwiazda stacji TVN udzieliła szczerego wywiadu "Faktowi", w którym wyznała, że... teść jest nią zachwycony! Okazuje się, że ojciec Radosława Majdana wręcz podziękował Małgosi za to, w jaki sposób wpłynęła na jego syna. Takich słów nie słyszy się często od rodziców swojej drugiej połowy!

 

Zobacz też: Po konferencji TVN Małgorzata Rozenek zdjęła żółtą mini i pokazała, jak chroni się przed mrozami. Spójrzcie na jej buty!

 

Przeczytajcie, na kolejnej stronie, co Małgorzata Rozenek usłyszała od teścia!

 

Polecamy: Relacje w rodzinie – jak o nie dbać?

2/5
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pod studiem DDTVN

Małgorzata Rozenek opowiedziała w "Fakcie" sytuację, która niedawno miała miejsce. Rodzice Radosława przyjechali do Małgosi i Radka w odwiedziny. Gwiazda stacji TVN przygotowała dla wszystkich kolację, a rodzina biesiadowała przy wspólnym stole. Ta pozornie zwyczajne rodzinnie spotkanie skłoniło teścia Małgorzaty Rozenek to bardzo osobistego wyznania, a nawet - podziękowań dla Małgosi.

- Tata z mamą Radosława przyjechali do nas do domu. Mieliśmy kolację z dziećmi, biegały psy. W pewnym momencie tata Radka tak na mnie popatrzył i mówi: „Małgosiu, chciałbym ci bardzo podziękować za to, jaki dom stworzyłaś mojemu synowi”. Bardzo się wtedy wzruszyłam, to było niezwykle miłe - powiedziała Rozenek w rozmowie z tabloidem.

Prawda, że urocze? :)

3/5
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan z dziećmi zbierają na WOŚP

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wspólnie wychowują dwóch synów z poprzedniego małżeństwa Małgosi 12-letniego Stasia i 8-letniego Tadka. Rodzina ma również dwa buldożki francuskie Sisi i Lili.

4/5
Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan obecnie biorą udział w nowym reality show TVN "Iron Majdan", który jest pokazywany w poniedziałki o godzinie 22:30.

5/5
Ślub Rozenek i Majdana - zdjęcia

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wzięli ślub 10 września 2016 roku.