Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
Instagram/Małgorzata Rozenek

To najodważniejsze ZDJĘCIE Małgorzaty Rozenek i Radka Majdana z wakacji!? Ta fotka to hit! ;)

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
Instagram/Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pokazali odważną fotkę na Instagramie. Małżonkowie wraz dziećmi przebywają obecnie na wakacjach w Tajlandii. Swój pobyt na bieżąco relacjonują w sieci. Tym razem opublikowali swoje poranne zdjęcie w... piżamach! Wcześniej pokazywali już fotografie z plaży, basenu, czy hotelu, lecz takiej fotki jeszcze nie było. Widać, że Małgosia i Radek całkowicie się rozluźnili w czasie urlopu. I słusznie!

 

Zobacz też: Rozenek-Majdan na piżama party z innymi gwiazdami! Jej słodki strój to mistrzostwo! ;) ZDJĘCIA

 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w piżamach

Małgorzata Rozenek niedawno została skrytykowana na Instagramie za zamieszczenie zdjęć bez góry od kostiumu. Fotografie prawdopodobnie zrobili jej synowie, co nie wszystkim się spodobało. Jednak tym razem jest zupełnie inaczej! Nowa fotka jest słodka, choć nie tak całkiem niewinna. ;)

 

Na nowej  fotografii widzimy Małgorzatę Rozenek w seksownej, kusej koszulce nocnej z głębokim dekoltem. Gwiazda bez makijażu i ze związanymi włosami wygląda bardzo naturalnie, a wręcz domowo. Jak sama zaznaczyła w hashtagach do zdjęcia, wcale nie jest łatwo wyglądać promiennie po przebudzeniu. Całkowicie ją rozumiemy! ;) Towarzyszący jej mąż również ma na sobie piżamę. To urocze, rodzinne zdjęcie doskonale obrazuje, że Małgosia i Radek mają do siebie olbrzymi dystans, za co fani ich kochają. 

 

Polecamy: Modne i wygodne piżamy w różnych cenach

 

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan bardzo wyluzowali się podczas wakacji w Tajlandii. Ich piżamowa fotka jest przeurocza. ;)

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
Instagram/Małgorzata Rozenek

Majdanowie chętnie chwalą się na Instagramie zdjęciami z wyjazdu. Trzeba przyznać, że jest na co popatrzeć. I nie mamy tu na myśli jedynie pięknych widoków. ;)

Rozenek na wakacjach w czerwonym bikini

 

Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43